10.01.2019
autor: Neznámý uživatel

Pelhřimov hostí FBC Plzeň

Domácí florbalové utkání pelhřimovského Spartaku. Potvrdí hráči vítězství z utkání v Turnově 3 body z domácí palubovky? Buďte u toho!

Pelhřimov se v novém roce představí poprvé doma. A poprvé ve své historii zavítá na palubovku ZŠ Osvobození tým ze západočeské metropole - FBC Plzeň. Utkání 16. kola Národní ligy začíná tradičně v 19:00 hodin.

Pelhřimov schytal ve dvou posledních domácích utkáních debakly a má výborným domácím fanouškům co vracet. Do karet mu hraje nejen aktuální postavení obou týmů v tabulce Národní ligy, ale také povzbuzení po výhře v Turnově. Plzeň si ovšem po novém roce vyšlápla na Mukařov a přiblížila se osmičce play off. Z pohledu posledních pěti utkání jsou na tom oba celky stejně - 2 výhry a 3 porážky. I další statistiky dělají ze Spartaku jasného favorita utkání - viz obrázek níže.


Cesta k úspěchu v utkání povede od dobré přípravy na utkání, přes 100% nasazení všech hráčů ve všech fázích zápasu, bez výmluv a flákání se. Bude důležitá jak defenzíva, tak i střelecká produktivita.
 

Národní liga 
výsledky 15. kola
tabulka po 15. kole

Další články z této kategorie
12.06.2024
Trenérské týmy pro sezónu 2024/2025
Přípravy na novou ligovou sezónu jsou v plném proudu. My vám nyní přinášíme přehled osob, které budou mít na starost jednotlivé týmy v nadcházející sezóně. Součástí článku jsou také odkazy na dny a časy tréninků.
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.TJ Hodonice0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři