14.11.2017
autor: Neznámý uživatel

Pelhřimovská mizérie

Stručné ohlédnutí za posledním domácím utkání.

Florbalisté z města rekordů a kuriozit se nadále hledají. Po skvostném rozjezdu sezóny získali v posledních 4 zápasech pouze bod a značně si komplikují situaci v tabulce druhé nejvyšší soutěže. Na domácí palubovce navíc vstřelili pouze jeden čestný gól, což je na poměry haly značným nezvykem.

 

Spartak Pelhřimov - Florbal PEGRES Havířov 1:7
branky: 
19. Jaromír Lisa - 7. Jakub Holeš, 9. Vojtěch Mžyk, 11. Ondřej Kučera, 13. David Beneš, 46. David Beneš, 53. Martin Varta, 53. Kamil Peřka; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů:Zbyněk Venkrbec 12, Jakub Kuchař 6 - Pavel Kotula 23; po třetinách: 1:4, 0:0, 0:3;

 

Vyjádření trenérů či vedoucích družstev

Hosté: Vyšla nám první a třetí třetina. Ve druhé třetině jsme hráli moc špatně. Jsme moc rádi, že jsme tady zvládli těžké utkání. Děkujeme soupeřům a divákům za návštěvu.

Domácí: Katastrofální začátek, kdy jsme prospali prvních 12 minut, rozhodlo o celém utkání. Od druhé třetiny jsme hru opticky vyrovnali, ale chyběla vůle, ochota a bojovnost, kdy se nedaří zlomit utkání. Máme problém sami se sebou, dostali jsme se do problémů sami a pokud hráči i již v trénincích nezačnou pracovat, tak se nezvedneme. Děkujeme divákům za neutuchající podporu.

 

Textový online zápisVideo onlineStatistiky utkání;
 

 

Psali o nás

ČESKÝ FLORBAL: kompletní článek Pegres Havířov díky povedené první a třetí třetině porazil poměrně jednoznačným výsledkem Pelhřimov, před který se posunul v tabulce. Na čtyřech brankách se podílel David Beneš (2+2). 

PELHŘIMOVSKÝ DENÍK: kompletní článek

Pelhřimovští v úvodu předvedli, jak se o ligové body nehraje. Začali hodně bezkrevně, chyběl jim pohyb a naopak hosté na nic nečekali. Spartaku nepomohla ani výstraha v podobě cinknutí tyče za zády Venkrbce ve 4. minutě. Proto došlo na gólové tresty. Po přihrávkách Beneše zajistili Havířovu vedení 2:0 Holeš a Mžyk. Na druhé straně byl blízko gólu Brothánek, ale přestřelil prázdnou branku. Havířovská demolice tak pokračovala. Střelu Klozy Venkrbec jen vyrazil a Kučera pohotově doklepl míček do sítě. Ve 13. minutě se proměnil Beneš z nahrávače ve střelce a hosté vedli už 4:0. Teprve závěr třetiny domácí trochu potěšil. Na trestnou lavici putoval havířovský Varta a Spartaku se přesilovka povedla. Po přihrávce Podušky snížil Lisa.

Kdo čekal nápor Pelhřimova v úvodu druhé třetiny, mýlil se. Prostřední dějství začalo šancemi Havířova. Šochtan byl sám před Venkrbcem, ale vystřelil nedokázal, Mžyk branku minul. Pak trefil Poduška boční síť a hra se začala přelévat ze strany na stranu. Ke škodě Spartaku v těchto momentech excelovali brankáři. Hostující Kotula si nejlepší zákrok nechal na samý konec třetiny, kdy vyrazil rukou gólovou střelu Lisy.

Úvod v pořadí třetí dvacetiminutovky přinesl útočnou hru se šancemi na obou stranách. Pelhřimov ale o snížení usiloval marně. S chutí hrající Havířov byl v koncovce efektivnější, takže vítězství orazítkoval. Ve 46. minutě to byl opět Beneš, kdo se zapsal do děje zápasu. Z gólu se radoval po přihrávce Krečmera. Pelhřimov očividně ztratil zbytek sebevědomí, takže přišly další rány. V 53. minutě se prosadil Varta a Venkrbce vyhnal z branky gól Mžyka.
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/trapeni-florbalistu-spartaku-trva-20171113.html
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/trapeni-florbalistu-spartaku-trva-20171113.html

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři