18.09.2019
autor: Neznámý uživatel

První výjezd sezony áčku body nepřinesl

Stručné shrnutí výjezdu A-týmu do Brna.

Hodnocení: "Před zápasem jsme byli důrazně upozorněni, abychom neprospali začátek, ale ten jsme, jak je naším dobrým zvykem, zase prospali. Celou 1. třetinu jsme byli ještě na cestě v autech a dělali spoustu nevynucených chyb. Do 2. třetiny jsme vstoupili lépe. Byli jsme schopní vypořádat se s nepříjemným napadáním soupeře a vyrovnat stav na 4:4. Bohužel 5 minut před koncem 2. třetiny, opět po naší zybtečné chybě, jsme znovu inkasovali a soupeř šel do 3. třetiny s těsným vedením 5:4. Ve 3. třetině, kdy jsme chtěli a měli náš výkon vystupňovat, jsme místo toho upadli do pohodového režimu z 1. třetiny a obdrželi 2 rychlé branky.  Po zbytek zápasu sjme bojovali tak trochu sami se sebou, ztráceli jednoduché míčky a raději hráli na jistotu dozadu, než abychom se pokusili zaútočit do otevřené obrany soupeře."