03.10.2019
autor: Neznámý uživatel

Shrnutí florbalového víkendu 28. a 29. září

Shrnutí florbalového víkendu 28. a 29. září

Dorostenci
Spartak Pelhřimov vs Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 11:5 on-line 
Spartak Pelhřimov vs TJ Centropen Dačice 22:2 on-line 

Shrnutí:
Do prvního zápasu vletěli Spartakovští trochu nepřipravení a už popůl minutě hry obdrželi první branku. Vyrovnat a následně otočit zápas se povedlo až o 10 minut déle, kdy hráči během 2 minut dali 3 branky a otočili na 3:1. Po další zbytečné chybě ale přišlo snížení těsně před koncem první třetiny. Druhá třetina byla ve stejném duchu jako ta první. Pelhřimovští tlačili, soupeř se málokdy dostal za půlku, ale i přesto se mu povedlo několikrát skórovat. Výrazné zlepšení v obraně Pelhřimova přišlo až ve třetí třetině, kterou Spartak vyhrál 4:0. Druhý zápas vlétli Pelhřimovští do zápasu úplně jinak. v polovině zápasu vedli už 14:0. Nicméně v zápase bylo spoustu nepřesností a zbytečných ztrát, které musíme odstranit.

+ brankář, kombinační hra, přechod do útoku, pressing (né vždy správný)
-zbytečné ztráty, zbytečné individuální akce, pozdní dostupování hráčů, koncovka, nedůraz, fauly hokejkou, odpalování míčku, komunikace

 

Muži A
Spartak Pelhřimov vs FbK Horní Suchá 4:7 on-line

Shrnutí:
Druhý venkovní zápas a druhá bída. Hráči jakoby v první třetině zůstali hlavami někde na cestě. Celou první třetinu tvořili až neskutečné chyby, které soupeř bohužel trestal. Ve druhé třetině přišlo malé zlepšení. Pelhřimov sice zamkl soupeře na jeho půlce, ale extra moc gólových příležitostí si nevypracoval. Třetí třetina byla asi ta nejhorší v podání Pelhřimova za oba zápasy. Pelhřimov sice nic nezabalil, ale hráči naivně ztráceli balónky a soupeř opět z brejků chyby trestal. Celý zápas byla hra na jednu bránu. Soupeř dobře bránil a hrozil z brejků. Pelhřimovští hráči sice byli na balónku 70 % hry, ale gólových šancí měli stejně, možná méně než soupeř.  

+ pár světlých okamžiků některých hráčů
- špatná příprava hráčů na zápas, hra kolem dokola bez tlaku do brány, zbytečné ztráty u soupeře v rohách, bránění 1 na 1, komunikace, neplnění povinností a úloh na hřišti

Další články z této kategorie
25.01.2020
Spartak dlouho vedl, přesto vzal Letce jen bod
Pelhřimovští florbalisté vedli po dvou třetinách o dvě branky. O náskok ale na začátku té třetí rychle přišli a nakonec byli rádi alespoň za bod. Jistota play-off tak zůstává stejně blízko i daleko.
23.01.2020
Program víkendu: v akci pět týmů Spartaku a všechny doma
Áčko vyzve silnou Letku, která se vyhřívá na třetím místě tabulky Národní ligy - východ. Venku navíc dost často boduje, naposledy obrala před Vánoci Horní Suchou. To starší žáky čekají souboje v prvním koši.
21.01.2020
Sumář víkendu: dorostenci znovu narazili, béčko zdolalo lídra
Áčko ovládlo regionální derby v Třebíči a navíc vyhrálo poprvé venku. To mladší žáci bojovali nejen se soupeři, ale taky s malým počtem hráčů. Stejně na tom byla i přípravka, která se ukázala doma.
1.TROOPERS49
2.FBC Hranice34
3.FBC Letka33
4.Florbal Svitavy26
5.Aligators Klobouky25
6.FbK Horní Suchá23
7.FBC Vikings Kopřivnice22
8.Florbal Pelhřimov21
9.FBK Spartak Hluk21
10.1. MVIL Ostrava20
11.S.K. P.E.M.A. Opava18
12.Snipers Třebíč14
Nejbližší utkání
Muži
08.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
29.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři