Dorostenci
Spartak Pelhřimov vs Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 11:5 on-line
Spartak Pelhřimov vs TJ Centropen Dačice 22:2 on-line

Shrnutí:
Do prvního zápasu vletěli Spartakovští trochu nepřipravení a už popůl minutě hry obdrželi první branku. Vyrovnat a následně otočit zápas se povedlo až o 10 minut déle, kdy hráči během 2 minut dali 3 branky a otočili na 3:1. Po další zbytečné chybě ale přišlo snížení těsně před koncem první třetiny. Druhá třetina byla ve stejném duchu jako ta první. Pelhřimovští tlačili, soupeř se málokdy dostal za půlku, ale i přesto se mu povedlo několikrát skórovat. Výrazné zlepšení v obraně Pelhřimova přišlo až ve třetí třetině, kterou Spartak vyhrál 4:0. Druhý zápas vlétli Pelhřimovští do zápasu úplně jinak. v polovině zápasu vedli už 14:0. Nicméně v zápase bylo spoustu nepřesností a zbytečných ztrát, které musíme odstranit.

+ brankář, kombinační hra, přechod do útoku, pressing (né vždy správný)
-zbytečné ztráty, zbytečné individuální akce, pozdní dostupování hráčů, koncovka, nedůraz, fauly hokejkou, odpalování míčku, komunikace

Muži A
Spartak Pelhřimov vs FbK Horní Suchá 4:7 on-line

Shrnutí:
Druhý venkovní zápas a druhá bída. Hráči jakoby v první třetině zůstali hlavami někde na cestě. Celou první třetinu tvořili až neskutečné chyby, které soupeř bohužel trestal. Ve druhé třetině přišlo malé zlepšení. Pelhřimov sice zamkl soupeře na jeho půlce, ale extra moc gólových příležitostí si nevypracoval. Třetí třetina byla asi ta nejhorší v podání Pelhřimova za oba zápasy. Pelhřimov sice nic nezabalil, ale hráči naivně ztráceli balónky a soupeř opět z brejků chyby trestal. Celý zápas byla hra na jednu bránu. Soupeř dobře bránil a hrozil z brejků. Pelhřimovští hráči sice byli na balónku 70 % hry, ale gólových šancí měli stejně, možná méně než soupeř.

+ pár světlých okamžiků některých hráčů
- špatná příprava hráčů na zápas, hra kolem dokola bez tlaku do brány, zbytečné ztráty u soupeře v rohách, bránění 1 na 1, komunikace, neplnění povinností a úloh na hřišti