03.08.2019
autor: Neznámý uživatel

Spartak na Rulers Open

Spartak odehrál turnaj V Dolným Kubíně. Na konci července vyrazil Spartak Pelhřimov poprvé na turnaj do zahraničí. Dolný Kubín a Rulers Open bylo spojení, které bude ještě dlouhou rezonovat v uších řady hráčů.

 

Dolný Kubín nebyl zvolen náhodně. Toto překrásné město na řece Oravě je totiž partnerským městem Pelhřimova a florbalová spolupráce trvá již třetím rokem. Předchozí dva roky v mládežnických kategoriích, letos poprvé i v té dospělé. Turnaj se hrál na zimním stadionu ne úplně tradičním systém 4+1 a zúčastnilo se ho 20 týmů. Pro hráče Spartaku to byla první herní test v rámci letní přípravy.

Pět utkání nabídlo zajímavý průběh i velkou porci branek. Spartaku vystavil po druhém místě v základní skupině stopku již v osmifinále budoucí vítěz IBK Flamingos. Výsledkově tak Spartak zůstal daleko za očekáváním, ve hře i celkovém přístupu se střídaly světlé momenty s těmi horšími.

Velké poděkování patří zkušeným pořadatelům za perfektně zorganizovaný turnaj, městům Pelhřimov a Dolným Kubín za podporu celé akce. Družstvo z Dolnýho Kubína přivítáme v rámci turnaje k oslavě 20 let florbalu v Pelhřimově na konci srpna.


26.-28.07.2019 RULERS SUMMER OPEN, Dolný Kubín
sestava: Kocián Ondřej (G), Žák Jiří, Běhounek Ladislav, Brothánek Jan, Fučík Václav, Knězů Jan, Kocián Tomáš, Vlach Viktor, Charouzek Luděk, Koten Jan, David Martin Mozr Vojtěch a Rejzek Vojtěch (jen 1)

výsledky:
- Spartak Pelhřimov vs. FBC White Eagles/SVK 4:3
- Spartak Pelhřimov vs. Lunatic Zebras/SVK 9:3
- Spartak Pelhřimov vs. Majstri/SVK 3:4
- Spartak Pelhřimov vs. Sparta Košice/ SVK 9:3
- Spartak Pelhřimov vs. IBK Flamingos/SVK 3:7

fotografie - zdroje: Rules Open, Florbal Pelhřimov

Další články z této kategorie
25.01.2020
Spartak dlouho vedl, přesto vzal Letce jen bod
Pelhřimovští florbalisté vedli po dvou třetinách o dvě branky. O náskok ale na začátku té třetí rychle přišli a nakonec byli rádi alespoň za bod. Jistota play-off tak zůstává stejně blízko i daleko.
23.01.2020
Program víkendu: v akci pět týmů Spartaku a všechny doma
Áčko vyzve silnou Letku, která se vyhřívá na třetím místě tabulky Národní ligy - východ. Venku navíc dost často boduje, naposledy obrala před Vánoci Horní Suchou. To starší žáky čekají souboje v prvním koši.
21.01.2020
Sumář víkendu: dorostenci znovu narazili, béčko zdolalo lídra
Áčko ovládlo regionální derby v Třebíči a navíc vyhrálo poprvé venku. To mladší žáci bojovali nejen se soupeři, ale taky s malým počtem hráčů. Stejně na tom byla i přípravka, která se ukázala doma.
1.TROOPERS49
2.FBC Hranice34
3.FBC Letka33
4.Florbal Svitavy26
5.Aligators Klobouky25
6.FbK Horní Suchá23
7.FBC Vikings Kopřivnice22
8.Florbal Pelhřimov21
9.FBK Spartak Hluk21
10.1. MVIL Ostrava20
11.S.K. P.E.M.A. Opava18
12.Snipers Třebíč14
Nejbližší utkání
Muži
08.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
29.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři