06.08.2019
autor: Neznámý uživatel

Spartak ve Strakonicích

Spartak vyrazil první srpnový víkend na každoroční turnaj do Strakonic, kde odehrál celkem 7 kvalitních zápasů.

Týden po účasti na Rulers Open v Dolným Kubíně se Spartak vydal, tentokrát né tak daleko, na 7. ročník florbalového Memoriálu Petra Adlera. Do Strakonic odcestovala namixovaná sestava z hráčů "áčka", "béčka" a mladých juniorů. 

Hned v pátek po příjezdu na turnaj čekali na hráče 3 zápasy, stejně tak i v sobotu. Všechny tyto zápasy se dají zhodnotit úplně stejně: spousta neproměněných šanci, spousta školáckých a zbytečných chyb v obraně a někdy špatná komunikace. Pelhřimov z těchto 6 zápasů vyhrál pouze jeden a v play-off narazil na FbC Plzeň. Do zápasu s Plzní vstoupil Spartak výborně. Poměrně brzo se mu povedlo vstřelit branku, fungovala komunikace i bránění a douho to vypadalo na těsné vítězství 1:0. Pak ale přišla nepochopitelná chyba a Plzeň zvládla vyrovnat. Následné nájezdy Spartak nezvládl a hned v neděli ráno se s turnajem rozloučil.

Sestava: Kocián Ondřej (G), Domanský Martin (G), Rejzek Vojtěch, Šulc Michal, Ješátko Marek, Koten Jan, Drgoňa Branislav, Vlach Viktor, Fučík Václav, Mozr Vojtěch, Smejkal Kryštof, Knězů Jan, Běhounek Ladislav

Výsledky:
Florbal Strakonice vs. Spartak Pelhřimov 4:3
FBC Štíři Č. Budějovice vs. Spartak Pelhřimov 7:2
Spartak Pelhřimov vs. FbC Plzeň 1:5
Spartak Pelhřimov vs. FBC Písek 4:3
FBC Štíři Č. Budějovice B vs. Spartak Pelhřimov 7:3
FA České Budějovice vs. Spartak Pelhřimov 2:1
FbC Plzeň vs. Spartak Pelhřimov 2:1 (sn)

 

Další články z této kategorie
25.01.2020
Spartak dlouho vedl, přesto vzal Letce jen bod
Pelhřimovští florbalisté vedli po dvou třetinách o dvě branky. O náskok ale na začátku té třetí rychle přišli a nakonec byli rádi alespoň za bod. Jistota play-off tak zůstává stejně blízko i daleko.
23.01.2020
Program víkendu: v akci pět týmů Spartaku a všechny doma
Áčko vyzve silnou Letku, která se vyhřívá na třetím místě tabulky Národní ligy - východ. Venku navíc dost často boduje, naposledy obrala před Vánoci Horní Suchou. To starší žáky čekají souboje v prvním koši.
21.01.2020
Sumář víkendu: dorostenci znovu narazili, béčko zdolalo lídra
Áčko ovládlo regionální derby v Třebíči a navíc vyhrálo poprvé venku. To mladší žáci bojovali nejen se soupeři, ale taky s malým počtem hráčů. Stejně na tom byla i přípravka, která se ukázala doma.
1.TROOPERS49
2.FBC Hranice34
3.FBC Letka33
4.Florbal Svitavy26
5.Aligators Klobouky25
6.FbK Horní Suchá23
7.FBC Vikings Kopřivnice22
8.Florbal Pelhřimov21
9.FBK Spartak Hluk21
10.1. MVIL Ostrava20
11.S.K. P.E.M.A. Opava18
12.Snipers Třebíč14
Nejbližší utkání
Muži
08.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
29.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři