08.11.2017

TRAGÉDIE SVITAVSKÁ

Špatný sen se stal skutečností.  Spartak byl jasným favoritem, avšak nedokázal papírové předpoklady zužitkovat, a tak zanechal Svitavám všechny 3 body za porážku 5:7.

Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas jsme rozhodli v poslední třetině naší trpělivostí a velkou bojovností. Děkuji klukům za předvedený výkon. Soupeři přeji šťastnou cestu.

Komentář trenéra hostů: Ustrašený, bojácný výkon na bojující domácí nestačil. Alibismus a neochota hry jeden na jednoho k úspěchu nepovede pokud chceme bojovat o play off, tak s takovými výkony to nezvládneme. Darovali jsme domácím první vítězství v sezóně. Děkujeme divákům za podporu.

Textový online zápis; video online; statistiky utkání

Psali o nás

ČESKÝ FLORBAL- kompletní článek

Svitavy si připsaly první vítězství v tomto ročníku a také první body, na jejich palubovce sice Pelhřimov až do stavu 3:3 úspěšně dotahoval, posledních deset minut se Svitavám povedlo lépe, a i díky hattricku Ondřeje Pakosty slaví výhru.

FLORBAL.CZ- kompletní článek

Teprve první výhru v sezoně oslavili hráči Svitav. V duelu proti Pelhřimovu se mohli spolehnout na Ondřeje Pakostu, který zkompletoval hattrick. I po výhře je však situace Svitavských kritická, na předposlední Slovan Havířov ztrácejí sedm bodů.

PELHŘIMOVSKÝ DENÍK- kompletní článek

Deset minut se hrálo podle not Pelhřimova, pak se karta otočila. Jedlička ještě odkrytou branku netrefil, ale v 19. minutě už se domácí radovali, prosadil se Pakosta. Hosté ve druhé třetině dvakrát srovnali krok, jenže domácí v nástupu do poslední dvacetiminutovky znovu získali vedení. Po gólu Štarmana přišly dva dvouminutové tresty Svitav a vyrovnání Zrzavého, ovšem Pelhřimov se neradoval dlouho. Ve 49. minutě skóroval Jedlička a Musil při přesilovce upravil na 5:3. Pak sice využil početní výhodu i Poduška, ale odpovědí byly góly Pakosty a Štarmana, které zápas definitivně rozhodly ve prospěch Svitav. Půl minuty před koncem se sice znovu zapsal do listiny střelců Poduška, jenže už jen mírnil prohru Spartaku.