08.11.2017
autor: Neznámý uživatel

TRAGÉDIE SVITAVSKÁ

Špatný sen se stal skutečností.  Spartak byl jasným favoritem, avšak nedokázal papírové předpoklady zužitkovat, a tak zanechal Svitavám všechny 3 body za porážku 5:7.

 

Komentář trenéra domácích: Vyrovnaný zápas jsme rozhodli v poslední třetině naší trpělivostí a velkou bojovností. Děkuji klukům za předvedený výkon. Soupeři přeji šťastnou cestu.

Komentář trenéra hostů: Ustrašený, bojácný výkon na bojující domácí nestačil. Alibismus a neochota hry jeden na jednoho k úspěchu nepovede pokud chceme bojovat o play off, tak s takovými výkony to nezvládneme. Darovali jsme domácím první vítězství v sezóně. Děkujeme divákům za podporu.

 

Textový online zápis; video online; statistiky utkání

 

Psali o nás

 

ČESKÝ FLORBAL- kompletní článek

Svitavy si připsaly první vítězství v tomto ročníku a také první body, na jejich palubovce sice Pelhřimov až do stavu 3:3 úspěšně dotahoval, posledních deset minut se Svitavám povedlo lépe, a i díky hattricku Ondřeje Pakosty slaví výhru. 

FLORBAL.CZ- kompletní článek

Teprve první výhru v sezoně oslavili hráči Svitav. V duelu proti Pelhřimovu se mohli spolehnout na Ondřeje Pakostu, který zkompletoval hattrick. I po výhře je však situace Svitavských kritická, na předposlední Slovan Havířov ztrácejí sedm bodů.

PELHŘIMOVSKÝ DENÍK- kompletní článek

Deset minut se hrálo podle not Pelhřimova, pak se karta otočila. Jedlička ještě odkrytou branku netrefil, ale v 19. minutě už se domácí radovali, prosadil se Pakosta. Hosté ve druhé třetině dvakrát srovnali krok, jenže domácí v nástupu do poslední dvacetiminutovky znovu získali vedení. Po gólu Štarmana přišly dva dvouminutové tresty Svitav a vyrovnání Zrzavého, ovšem Pelhřimov se neradoval dlouho. Ve 49. minutě skóroval Jedlička a Musil při přesilovce upravil na 5:3. Pak sice využil početní výhodu i Poduška, ale odpovědí byly góly Pakosty a Štarmana, které zápas definitivně rozhodly ve prospěch Svitav. Půl minuty před koncem se sice znovu zapsal do listiny střelců Poduška, jenže už jen mírnil prohru Spartaku.


Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/svitavy-maji-prvni-ligove-body-odnesl-to-spartak-20171106.html

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři