04.03.2019
autor: Jan Koten

Vyrovnané čtvrtfinálové série

Všechny čtvrtfinálové série play off Národní ligy jsou po úvodním víkendu vyrovnané 1:1, což platí i v pro tu pelhřimovskou s Turnovem.

Vstup do série lépe vyšel hostům z Turnova, kteří úvodní utkání vyhráli 6:3. Nedělní utkání bylo opět velice vyrovnané, Pelhřimov o vítězství 5:4 rozhodl v samém závěru. Série pokračuje o víkendu v Turnově. V sobotu se hraje od 19:15 hod, v neděli od 20:00 hod. Případné páté, rozhodující, utkání se odehraje v Pelhřimově ve středu 13. března od 20:00 hod v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

Spartak Pelhřimov - TJ Turnov 3:6 - textový online, video-online, fotogalerie
branky:
27. Tomáš Kocián, 40. Petr Poduška, 50. Martin Blažek - 7. Patrik Rozkovec, 7. Vojtěch Palatínus, 13. Vojtěch Palatínus, 14. Patrik Rozkovec, 54. Tomáš Vitásek, 60. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:5 + Adam Balatka 5; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 21 - Jaroslav Švec 23; po třetinách: 0:4, 2:0, 1:2;

Spartak Pelhřimov - TJ Turnov 5:4 - textový online, video-online, fotogalerie
branky:
2. Václav Fučík, 11. Lukáš Zrzavý, 21. Antonín Palatínus, 41. Václav Fučík, 60. Jan Knězů - 6. Adam Balatka, 9. Pavel Sekyra, 27. Pavel Sekyra, 29. Adam Balatka; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 15 - Jaroslav Švec 18; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:0;