05.01.2023
autor: Martin Domanský

Zpátky do boje

Vánoční svátky jsou za námi, doba pojídání chlebíčků a cukroví je pryč. Začal nám rok 2023 a po 3 týdnech volna se Spartak vrací na palubovky. První herní víkend nás čeká hned několik zápasů v různých kategoriích.

Vánoční svátky jsou za námi, doba pojídání chlebíčků a cukroví je pryč. Začal nám rok 2023 a po 3 týdnech volna se Spartak vrací na palubovky. První herní víkend nás čeká hned několik zápasů v různých kategoriích. 

Áčko čtvrtý zápas doma

Muži A v sobotu odehrají čtvrtý zápas přes svými fanoušky v řadě. V předchozích třech kláních Pelhřimov dokázal soupeře vždy poslal domu s prohrou. Postupně si poradil s Kopřivnicí (7:6pn), Rožnovem (5:1) a Hranicemi (7:6pn). Díky třem výhrám v řadě se posunul na 7. příčku tabulky, které zaručuje postup do play-off. Čtvrté utkání odehraje proti Slovanu Havířov, který se nachází o dvě místa výše. Slovan dokázal z posledních pěti utkání vyhrát čtyři. Podaří se Pelhřimovu prodloužit šňůra výher a připsat i čtvrtý zářez v řadě? Přijďte podpořit svůj tým v sobotu skvělou atmosférou, kterou je Pelhřimov proslulý. 

Sobota 19:00 Spartak vs. Slovan on-lline ZDE

Ženy jedou dobít Jihlavu

Pelhřimovské ženy neukončily rok 2022 nejideálněji, když prohrály na posledním turnaji oba zápasy. V sobotu odcestují do Jihlavy, kde se utkají s poslední Jihlavou a týmem ze Světlé nad Sázavou, který je o příčku pod Spartakem (4.). Pokud budete mít cestu do jihlavského City Parku, vydejte se i do haly SK Jihlava podpořit naše ženy.

Sobota 9:00 Pelhřimov vs. Jihlava on-line ZDE
Sobota 12:00 Pelhřimov vs. Světla nad Sázavou on-line ZDE

Junioři vedou tabulku

Naděje pelhřimovského florbalu začínají nový rok turnajem ve Žďáru. O udržení prvního místa budou hrát proti Třebíči, která je na druhém místě se ztrátou tří bodů na Spartak a má zápas k dobru. Druhé utkání junioři odehrají proti Okříškám (6.)

Sobota 10:30 Pelhřimov vs. Třebíč on-line ZDE
Sobota 12:30 Pelhřimov vs. Okříšky on-line ZDE

Dorostenky ve Světlé nad Sázavou

Dorostenky rok 2022 uzavřely na 3. místě tabulky 1. ligy. Na prvním turnaji nového roku se utkají s SK Jihlava (5.) a vedoucím týmem z města sklářů. 

Sobota 13:00 Pelhřimov vs. Jihlava on-line ZDE
Sobota 15:00 Pelhřimov vs. Světlá nad Sázavou on-line ZDE

Starší žáci svůj první turnaj v novém roce odehrají v Bystřici.

Sobota 10:00 Pelhřimov vs. Bystřice on-line ZDE
Sobota 12:00 Pelhřimov vs. Telč on-line ZDE
Sobota 14:00 Pelhřimov vs. Dačice on-line ZDE

Podpořit můžete na domácí palubovce Elévy

Sobota 9:00 rozpis zápasů ZDE

Další články z této kategorie
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
10.04.2024
Sezóna se pomalu blíží ke konci
Ženy odehrály v sobotu doma předposlední turnaj. Dorostenkám a starším žákům skončila tento víkend sezóna.
Nejbližší utkání
Partneři