30.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Co čeká na Spartak během prázdnin

Nastává čas prázdnin a dovolených. To ovšem neplatí pro florbalisty a florbalistky Spartaku Pelhřimov.

Tréninky pokračují i v létě

I v letních měsících pokračuje letní příprava mužům, juniorům, dorostencům a starším žáků. Dále také ženám, juniorkám dorostenkám a žákyním. Dvě kategorie vyrazí na soustředění. Konkrétně ve druhé polovině července žákyně a dorostenky směrem k Želivu a v 1. polovině srpna dorostenci a starší žáci do střediska Valcha.

Na konci července se více než čtyři desítky dětí mohou těšit na tradiční příměstský tábor. Po dvou covidových letech se tábor rozjede naplno a zároveň jsme rádi, že mezi účastníky nechybí ani Kyle, který se do Pelhřimova opět může vydat až z amerického New Yorku.

 

Přátelská utkání, turnaje a Pohár

Zápasovou přípravu zahájí také muži. Na rozehrání je připraven turnaj pod širým nebem v Jihlavě - Summer Games. Následuje Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích a série přátelských utkání například s prvoligovými budějovickými Štíry. O víkendu 20. – 21. srpna pořádá Spartak turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, kde se Pelhřimov utká s divizními týmy Strakonic a Milevska a zástupci regionálních soutěží Meťáku Č. Budějovice a pražským Texasem.

Ženy rozehrají také pohárovou soutěž a to o týden později než muži. Čeká je turnaj v dalekém Třinci a tři prvoligové týmy v podobě domácího FBC Třinec, Aligators a Havířova a zástupce 2. ligy v podobě Jablonného.

 

Nábory a tréninky od 29. srpna

Od pondělí 29. srpna se naplno rozeběhnou tréninky všech družstev v tělocvičně ZŠ Osvobození a od tohoto dne také začínají nábory. Na ty mohou dorazit kluci a holky od pěti let věku. Pokud tedy chcete vy nebo vaše děti začít s florbalem, přečtete si informace k náboru na webu florbalpe.cz, kde je již nyní také k dispozici přehled tréninků na sezónu 2022/2023. 

 

Přejeme všem pohodové prázdniny, užívejte dovolené a nezapomínejte, že florbal je tady s námi už 30 let.

Další články z této kategorie
01.06.2022
Rozpis tréninků v sezoně 2022/2023
Níže naleznete rozpis tréninků platných od pondělí 29. srpna 2022 a u některých kategorií rozpis letní přípravy.
26.05.2022
Přihlášené soutěže a soupeři na sezónu 2022/2023
Spartak Pelhřimov v následující sezóně přihlásí celkem 15 družstev do ligových soutěží a 2 družstva do pohárových. Spartak tak má opět kompletní věkovou strukturu v mužské složce a kompletní nabídku soutěží i v té ženské.
17.12.2021
Dobrých skutků není nikdy dost. Přijďte na Hluk s hračkou
S posledním letošním zápasem áčka končí taky vánoční sbírka určená pro děti z domova v Senožatech. Pokud bude hraček víc než na jedno auto, je sekretář oddílu připravený zapojit kárku.
1.TROOPERS58
2.1. FBK Sršni Rožnov48
3.Snipers Třebíč40
4.FBC Vikings Kopřivnice36
5.Florbal Pelhřimov34
6.FBC Hranice32
7.S.K. P.E.M.A. Opava31
8.1.MVIL Ostrava31
9.Aligators Klobouky31
10.FbK Horní Suchá24
11.FBK Spartak Hluk18
12.Florbal Svitavy13
Nejbližší utkání
Partneři