30.06.2022

Co čeká na Spartak během prázdnin

Nastává čas prázdnin a dovolených. To ovšem neplatí pro florbalisty a florbalistky Spartaku Pelhřimov.

Tréninky pokračují i v létě

I v letních měsících pokračuje letní příprava mužům, juniorům, dorostencům a starším žáků. Dále také ženám, juniorkám dorostenkám a žákyním. Dvě kategorie vyrazí na soustředění. Konkrétně ve druhé polovině července žákyně a dorostenky směrem k Želivu a v 1. polovině srpna dorostenci a starší žáci do střediska Valcha.

Na konci července se více než čtyři desítky dětí mohou těšit na tradiční příměstský tábor. Po dvou covidových letech se tábor rozjede naplno a zároveň jsme rádi, že mezi účastníky nechybí ani Kyle, který se do Pelhřimova opět může vydat až z amerického New Yorku.

Přátelská utkání, turnaje a Pohár

Zápasovou přípravu zahájí také muži. Na rozehrání je připraven turnaj pod širým nebem v Jihlavě - Summer Games. Následuje Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích a série přátelských utkání například s prvoligovými budějovickými Štíry. O víkendu 20. – 21. srpna pořádá Spartak turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, kde se Pelhřimov utká s divizními týmy Strakonic a Milevska a zástupci regionálních soutěží Meťáku Č. Budějovice a pražským Texasem.

Ženy rozehrají také pohárovou soutěž a to o týden později než muži. Čeká je turnaj v dalekém Třinci a tři prvoligové týmy v podobě domácího FBC Třinec, Aligators a Havířova a zástupce 2. ligy v podobě Jablonného.

Nábory a tréninky od 29. srpna

Od pondělí 29. srpna se naplno rozeběhnou tréninky všech družstev v tělocvičně ZŠ Osvobození a od tohoto dne také začínají nábory. Na ty mohou dorazit kluci a holky od pěti let věku. Pokud tedy chcete vy nebo vaše děti začít s florbalem, přečtete si informace k náboru na webu florbalpe.cz, kde je již nyní také k dispozici přehled tréninků na sezónu 2022/2023.

Přejeme všem pohodové prázdniny, užívejte dovolené a nezapomínejte, že florbal je tady s námi už 30 let.