17.12.2021
autor: Martin Tkadlec

Dobrých skutků není nikdy dost. Přijďte na Hluk s hračkou

S posledním letošním zápasem áčka končí taky vánoční sbírka určená pro děti z domova v Senožatech. Pokud bude hraček víc než na jedno auto, je sekretář oddílu připravený zapojit kárku.

Vánoce jsou časem, kdy si každé dítko přeje najít něco hezkého pod stromečkem a výjimkou nejsou ani caparti z Dětského domova v Senožatech. Právě jim je určená klubová sbírka všemožných hraček, která končí už zítra - duelem áčka proti Hluku.

"Zatím se všechny do jednoho auta vejdou, nicméně věřím, že na zápas ještě spoustu hraček fanoušci přinesou, abych mohl zapojit i kárku," doufá v co nejhojnější nadílku sekretář klubu Jan Knězů, který si dlouholetou spolupráci s domovem pochvaluje a vzpomíná na vydařenou velikonoční výzvu.

Tenkrát se vysportovalo přes sedm tisíc korun, které oddíl přeměnil na stříbrný šlapací mercedes. "Holky z něj mají stále velkou radost, takže pořád jezdí. Celému klubu chci navíc moc poděkovat, že si na nás vždycky vzpomene, což trvá už nějakých deset let," kvituje spolupráci taky ředitelka domova Martina Buchalová Horská.

Pokud chcete udělat dobrý skutek i vy, není nic jednoduššího, než dorazit na zítřejší utkání a nějakou tu hračku vzít s sebou. Dětem z domova v Senožatech udělá radost jakákoliv maličkost. A pro úplnost, zápas v hale Osvobození začíná úderem 19. hodiny.