21.12.2019
autor: Martin Tkadlec

Celoklubový turnaj se blíží

Hlavním cílem vánočního turnaje bude vzájemně propojit všechny věkové kategorie a společně si užít závěr roku nejen na hřišti. V hale při ZŠ Osvobození tak bude pořádně živo.

AKTUALIZOVÁNO | Premiérový celoklubový turnaj se uskuteční v rámci oslav 20 let florbalového Spartaku v pátek 27. prosince od 13 hodinhale při ZŠ Osvobození. Hráči všech kategorií se do něj mohli hlásit v členské sekci do pátku 20. prosince. A podle sekretáře oddílu Jana Knězů půjde o pohodové odpoledne.

"Turnaj si chceme hlavně užít a propojit všechny věkové kategorie. Hrát se bude zřejmě na třech hřištích systémem čtyř hráčů v poli a brankář. V každém týmu bude zhruba deset hráčů, od přípravky až po chlapy. Vytvoříme zkrátka smíšené týmy a o všech rozhodne los," prozrazuje Knězů.

Ten zároveň podotýká, že se program turnaje nebude odehrávat jen mezi mantinely. "Pro děti určitě nějaké překvapení nachystáme. Uvažujeme taky o sportovním kvízu a dalších soutěžích, ale ty musíme ještě doladit," zůstává trošku tajemný oddílový sekretář.