Domácí utkání a turnaje
22.06.2020
autor: Jan Koten

Domácí utkání a turnaje 2020/2021

Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2020/2021. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

Kam na florbal v Pelhřimově
všechna utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově - informace

Domácí utkání Národní ligy mužů
sobota 19.09.2020 19:00 Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy
sobota 03.10.2020 19:00 Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava
sobota 24.10.2020 19:00 Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA 
sobota 07.11.2020 19:00 Pelhřimov vs. FBC Hranice
sobota 21.11.2020 19:00 Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá
sobota 05.12.2020 19:00 Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz
sobota 19.12.2020 19:00 Pelhřimov vs. Snipers Třebíč
sobota 09.01.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk
sobota 23.01.2021 19:00 Pelhřimov vs. 1. FBK Rožnov p/R
sobota 06.02.2021 19:00 Pelhřimov vs. TROOPERS 
sobota 20.02.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice
play off začíná 27. února 2021, play down začíná 6. března 2021
 
Pohár Českého florbalu
muži 
       turnaj 1. kola (4 utkání) se hraje o víkendu 22.-23.8.2020 v Litomyšli
       utkání 2. kola se hraje 29. nebo 30.08.2020 (SH Dolní Dobrouč)
ženy
       turnaj 1. kola (4 utkání) 29.-30.8.2020 v Jihlavě
       utkání 2. kolo se hraje od 11.09.2020 do 28.09.20

1. liga juniorek
neděle 20.09.2020 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. FBC OSTRAVA
sobota 17.10.2020 19:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Panthers Praha 
neděle 20.12.2020 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. BLACK ANGELS
sobota 30.01.2021 19:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. TJ Jablonné nad Orlicí 
neděle 21.02.2021 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Bulldogs Brno

Domácí utkání Regionální ligy mužů (muži B)
sobota 14.11.2020 09:00 Pelhřimov B vs. TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
sobota 14.11.2020 14:00 Pelhřimov B vs. SK JeMoBu
neděle 14.02.2021 14:00 Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky
sobota 20.03.2021 09:00 Pelhřimov B vs. SK JeMoBu
sobota 20.03.2021 14:00 Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky
sobota 10.04.2021 - turnaj nadstavby Regionální ligy mužů (utkání od 9:00 hod a 13:30 hod)
neděle 25.04.2021 - turnaj nadstavby Regionální ligy mužů (utkání od 9:00 hod a 13:30 hod)
 
Domácí utkání 2. ligy žen
sobota 10.10.2020 09:00 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice
sobota 10.10.2020 14:00 Pelhřimov vs. FbC Písek
neděle 17.01.2021 09:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava B
neděle 17.01.2021 14:00 Pelhřimov vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
sobota 06.03.2021 15:00 Pelhřimov vs. TJ Centropen Dačice

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku
sobota 26.09.2020 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 03.10.2020 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 11.10.2020 - Liga Vysočiny elévů (2 družstva kluků, 1 družstvo dívek), začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 17.10.2020 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 25.10.2020 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 08.11.2020 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 15.11.2020 - 1. liga dorostenek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 21.11.2020 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 29.11.2020 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 12.12.2020 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 13.12.2020 - Ligy Vysočiny elévů, pořádají mladší žákyně, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 19.12.2020 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 20.12.2020 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 10.01.2021 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 24.01.2021 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v  9:00 hod
neděle 14.02.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 20.02.2021 - Ligy Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 27.02.2021 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 28.02.2021 - 1. liga dorostenek, začátek utkání (!) od 10:00 hod
neděle 07.03.2021 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 14.03.2021 - Ligy Vysočiny elévů, pořádají mladší žákyně, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 27.03.2021 - 1. liga dorostenek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 10.04.2021 - 1. liga dorostenek, nastavba 1. utkání v 16:45 hod
neděle 11.04.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 11.04.2021 - 1. liga dorostenek, nastavba 2. utkání v 13:30 hod
sobota 17.04.2021 - nadstavba Ligy Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 18.04.2021 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 25.04.2021 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
 
Další ligové turnaje
viz 1. liga juniorek
ligová utkání ostatních oddílů - zatím žádná

Další florbalové akce
týden 03.08. - 07.08.2020 Příměstský tábor 2020
sobota 12.09.2019 Akce s Hodinou H, Městské sady Pelhřimov
(Iva Maciá/Havlíčková, tel.: 777 129 257, e-maii: iva@hodinah.cz)
Další články z této kategorie
21.07.2022
Domácí utkání a turnaje 2022/2023
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2022/2023. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
07.07.2021
Domácí utkání a turnaje 2021/2022
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2021/2022. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
22.06.2020
Domácí utkání a turnaje 2020/2021
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2020/2021. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři