Statistiky
10.03.2023
autor: Neznámý uživatel

Statistiky

Na této stránce naleznete kompletní statistiky mužských týmů oddílu florbalu Sparta Pelhřimov.

Statistika A-týmu: hráči celkem - soubor PDF 
Dres mužského áčka zatím oblékla téměř stotřicítka hráčů. Spartak vždy stavěl na svých odchovancích. Více než 97 % startů hráčů v áčku mají právě ti, kteří s florbalem začínali v našem oddíle. Kompletní statistiky hráčů jsou aktuální po sezóně 2022/2023. Kanadské bodování je ze všech oficiálních utkání – liga, nadstavby a pohár.

Statistitiky A-týmu: kanadské bodování dle sezón - soubor PDF
A-tým mužů Spartaku Pelhřimov hraje svoji čtyřiadvacátou sezónu. Níže naleznete kanadské bodování z oficiálních utkáních (liga, nadstavby a pohár). Vítězem v první sezóně se stal předseda oddílu Jiří Kučera, celkem šestkrát ovládl sezónní kanadské bodování Václav Fučík. V TOP 3 kanadského bodování se v historii objevilo celkem 15 hráčů, v rekordních dvanácti sezónách v něm figuruje Petr Poduška. 

Statistiky A-týmu: sezóny a soupeři - soubor PDF
A-tým mužů Spartaku Pelhřimov odehrál ve své čtyřiadvacetileté historii již 1005 utkání, ve kterých zatížil konta soupeřů 5.140 brankami. V utkáních již celkem padlo přes devětapůl tisíce branek, což dokazuje ofenzivní pojetí florbalu našeho oddílu. A-tým se v oficiálních soutěžích a přátelských utkáních střetl se 193 soupeři včetně všech aktuálně superligových.

Statistiky A-týmu: pohár, diváci, utkání, ... - soubor PDF
Nejvíce branek dalo áčko v sezóně 2006/2007, kdy vyhrálo 2. ligu. Jak v přípravě, tak následně i v lize či v poháru střílelo góly jak na běžícím páse a skóre soupeřů zatížilo celkem 381 brankami, jen 123 jich dostalo. To tedy znamená na 1 odehrané utkání průměrné skóre 8:3. Nejčastějším výsledkem áčka je výhra 4:3.

Statistiky A-týmu: nej od 1. do 999. utkání - soubor PDF
V sobotu 18. února 2023 A-tým oddílu florbalu Spartak Pelhřimov odehrál své jubilejní tisící utkání. Jaká jsou ta nej za 999 předchozích utkání? Kdo byl u nejvíce utkání, jaké oddíly s Pelhřimovem nikdy nevyhrály, kolik chodí na Spartak diváků?  

Statistiky utkání a hráčů béčkasoubor PDF
Historie B-týmu mužů oddílu florbalu Spartak Pelhřimov se začala psát v sezóně 2003/2004. Béčko vzniklo za účelem možnosti rozšíření stávajícího kádru mužů, následně i pro starší hráče áčka a v neposlední řadě se béčko postupně stalo i odrazovým můstkem pro juniory a mladé hráče pro vstup do A-týmu. Začátky béčka jsou spojeny se spoluprací s okolními městy, zejména Humpolcem a Pacovem. 

Utkání se zahraničními soupeři - odkaz
Czech Open, Prague Games, Open Games, ale i zahraniční soustředění nebo přátelská utkání rozšiřují seznam soupeřů Spartaku Pelhřimov, kteří hrají florbal za hranicemi České republiky.

1.FBŠ SLAVIA Plzeň57
2.Panthers Praha56
3.Florbal Náchod42
4.TJ Sokol Jaroměř38
5.TROOPERS38
6.FBK Atlas Blansko31
7.Florbal TJ Kobylisy29
8.FBC Došwich Milevsko28
9.FbC Písek26
10.Florbal Pelhřimov24
11.T.B.C. Králův Dvůr16
12.SK Florbal Benešov11
Nejbližší utkání
Partneři