Termínovka
01.07.2020
autor: Jan Koten

Termínová listina 2020/2021

Sezóna 2020/2021 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.
ZÁŘÍ 2020
víkend 5.-6. září 2020
žádné drusžvo nehraje
 
sobota 12.9.2020 
muži A: Národní liga, FBC Vikings Kopřivnice vs. Pelhřimov (19:00 Kopřivnice)
Volný čas není nuda, Městské sady Pelhřimov (stanoviště u Domova důchodců)
 
neděle 13.9.2020
zatím volno
 
sobota 19.9.2020
muži A: Národní liga mužů, Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy, 19:00 hod
 
neděle 20.9.2020
muži B: Regionální liga mužů, Třešť, 10:30 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Nové Veselí, 09:00 hod
juniorky: 1. liga juniorek, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou vs. FBC OSTRAVA, 14:00 hod
 
sobota 26.9.2020
muži A: Národní liga, Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Pelhřimov (20:00 Křenovice u Brna)
junioři: 2. liga juniorů, Třebíč, 10:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (9:00 hod Pelhřimov)
ženy: 2. liga žen, 
Světlá n/S., 9:00 hod
 
neděle 27.9.2020
dorostenky: 1. liga dorostenek, Kaplice, 10:15 hod
 
ŘÍJEN 2020
sobota 3.10.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Pelhřimov, 9:00 hod
 
neděle 4.10.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třešť, 12:00 hod
 
sobota 10.10.2020
muži A: Národní liga, Snipers Třebíč vs. Pelhřimov (??? hod, Třebíč)
junioři: 2. liga juniorů, Světlá nad Sázavou, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 9:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Žďár, Bystřice, Obrataň) SO nebo NE
 
neděle 11.10.2020
dorostenky: 1. liga dorostenek, Jihlava, 10:15 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá nad Sázavou, Dolní Cerekev) SO nebo NE
 
sobota 17.10.2020
muži A: Národní liga, FBK Spartak Hluk vs. Pelhřimov (??? hod, Hluk)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Jihlava, 9:00 hod
juniorky: 1. liga juniorek, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou vs. Panthers Praha, 19:00 hod
 
neděle 18.10.2020
mladší žáci: přebor Vysočiny mladších žáků, Žďár nad Sázavou, ??? hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Dolní Cerekev, ??? hod


sobota 24.10.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA, 19:00 hod
ženy: 2. liga žen, Jindřichův Hradec, 10:30 hod

starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Žďár nad Sázavou, Telč, NMNM) SO nebo NE
 
neděle 25.10.2020
junioři: 2. liga juniorů, Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, Týn nad Vltavou, 09:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Žďár nad Sázavou, ???hod

elévové: Liga Vysočiny elévů, Dolní Cerekev, ??? hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá nad Sázavou, Dačice) SO nebo NE
 
sobota 31.10.2020
muži A: Národní liga, 1. FBK Rožnov p/R. vs Pelhřimov, 17:30 hod Rožnov
muži B: Regionální liga mužů, Třešť, 09:00 hod
 
neděle 1.11.2020
zatím volno

 
LISTOPAD 2020
sobota 7.11.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Hranice, 19:00 hod

neděle 8.11.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dolní Cerekev, 10:30 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava, ??? hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 14.11.2020
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Moravské Budějovice, 09:00 hod
 
neděle 15.11.2020
muži A: Národní liga, TROOPERS vs Pelhřimov, ??? v Tuřanech u Brna
ženy: 2. liga žen, Jihlava, 10:30 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod


sobota 21.11.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá, 19:00 hod
junioři: 2. liga juniorů, Světlá nad Sázavou, 09:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
 
neděle 22.11.2020
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Třebíč, ???hod

elévové: Liga Vysočiny elévů, Jihlava, ??? hod
 
sobota 28.11.2020
muži A: Národní liga, FbK Svitavy vs. Pelhřimov, ??? hod Svitavy
dorostenci: 2. liga dorostenců, Telč, 09:00 hod SO nebo NE
dorostenky: 1. liga dorostenek, Světlá nad Sázavou, 10:15 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Světlá nad Sázavou, ??? hod
 
neděle 29.11.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod SO nebo NE
ženy: 2. liga žen, České Budějovice, 10:30 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
 
PROSINEC 2020
sobota 5.12.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz, 19:00 hod 
muži B: Regionální liga mužů, Bystřice nad Pernštejnem, 11:30 hod
 
neděle 6.12.2020
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Jihlava, 09:00 hod
 
sobota 12.12.2020
muži A: Národní liga, 1.MVIL Ostrava vs. Pelhřimov, 17:30 hod
junioři: 2. liga juniorů, Pelhřimov, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod

starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Okříšky, Telč, Dačice) SO nebo NE
 
neděle 13.12.2020
dorostenky: 1. liga dorostenek, Jihlava, 10:15 hod

starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá nad Sázavou, Dolní Cerekev) SO nebo NE
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 09:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 09:00 hod
 
sobota 19.12.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Snipers Třebíč, 19:00 hod 
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod
 
neděle 20.12.2020
muži B: Regionální liga mužů, Světlá nad Sázavou
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Přibyslav, ??? hod

přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod
juniorky: 1. liga juniorek, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou vs. BLACK ANGELS, 14:00 hod
 
sobota 26.12.2020
volno
 
neděle 27.12.2020
volno
 
LEDEN 2021
sobota 2.1.2021
volno
 
neděle 3.1.2021
volno
 
sobota 9.1.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Jihlava, Bystřice, NMNM, Přibyslav) SO nebo NE
elévové: Liga Vysočiny elévů, Kněžice, ??? hod
 
neděle 10.1.2021
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč, 09:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá nad Sázavou) SO nebo NE
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Pelhřimov, 09:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pacov, ??? hod
 
sobota 16.1.2021
muži A: Národní liga, S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Pelhřimov, 17:30 hod
junioři: 2. liga juniorů, Třešť, 09:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dolní Cerekev, 10:30 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pacov, ??? hod

 
neděle 17.1.2021
ženy: 2. liga žen,Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, České Budějovice, 09:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Okříšky, ??? hod
 
sobota 23.1.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1. FBK Rožnov p/R., 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Bystřice, Okříšky, Dačice) SO nebo NE

neděle 24.1.2021
muži B: Regionální liga mužů, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Dolní Cerekev) SO nebo NE
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 09:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 09:00 hod
 
sobota 30.1.2021
muži A: Národní liga, FBC Hranice vs. Pelhřimov, 17:00 hod Hranice
juniorky: 1. liga juniorek, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou vs. TJ Jablonné nad Orlicí, 19:00 hod
 
neděle 31.1.2021
zatím volno
 
ÚNOR 2021
sobota 6.2.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. TROOPERS, 17:00 hod Hranice
junioři: 2. liga juniorů, Třebíč, 10:30 hod
 
neděle 7.2.2021
zatím volno
 
sobota 13.2.2021
muži A: Národní liga, FbK Horní Suchá vs. Pelhřimov, 17:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Bystřice n/P., 11:30 hod
 
neděle 14.2.2021
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 14:00 hod 1 utkání
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Jaroměř n/R., 09:00 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Přibyslav, ??? hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod
 
sobota 20.2.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Dolní Cerekev, ??? hod
 
neděle 21.2.2021
junioři: 2. liga juniorů, Světlá nad Sázavou, 13:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Nové Město na Moravě, ??? hod
juniorky: 1. liga juniorek, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou vs. Bulldogs Brno, 14:00 hod
 
sobota 27.2.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, Třešť, ??? hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov,  09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Moravské Budějovice, 09:00 hod
 
neděle 28.2.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 10:00 hod 1 utkání

 

BŘEZEN 2021
sobota 6.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
junioři: 2. liga juniorů, Třebíč, ??? hod 1 utkání

ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 15:00 hod 1 utkání

neděle 7.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Třebíč, ??? hod

sobota 13.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Telč, Třebíč, Žďár) SO nebo NE
dorostenky: 1. liga dorostenek, České Budějovice, 09:00 hod

neděle 14.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Dačice, Obrataň) SO nebo NE
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod

sobota 20.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třešť, 10:30 hod

neděle 21.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Jihlava, 09:00 hod

sobota 27.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Jihlava, Třebíč, Žďár) SO nebo NE
ženy: 2. liga žen, České Budějovice, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Kněžice, ??? hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Světlá nad Sázavou, ??? hod

neděle 28.3.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Přibyslav, Bystřice) SO nebo NE
junioři: 2. liga juniorů, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod


DUBEN 2021
sobota 3.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF


neděle 4.4.2021
zatím volno

sobota 10.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, nadstavba, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, nadstavba, 09:00 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Světlá and Sázavou, ??? hod

neděle 11.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, nadstavba, 09:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dolní Cerekev, 12:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, nadstavba, 09:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 17.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
dorostenci: 2. liga dorostenců, Světlá nad Sázavou, 10:30 hod
starší žáci, Liga Vysočiny starších žáků, nadstavba

neděle 18.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
junioři: 2. liga juniorů, Pelhřimov, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, Jihlava, 09:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pacov, 09:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pacov, 09:00 hod

sobota 24.4.2021
SUPERFINÁLE 02 aréna

neděle 25.4.2021
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, nadstavba, 09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Pelhřimov, 09:00 hod

 

=========================================================

ČERVENEC 2020

25.07.2020 turnaj 3+1 v Jihlavě, muži
26.07.2020 přátelské utkání s FBC Kutná Hora (SH Kutná Hora), muži
31.07-02.08. 2020 turnaj ve Strakonicích, muži 

tréninky jednotlivých kategorií - viz členská sekce
 

SRPEN 2020

03.-07.08.2020 Příměstský tábor v Pelhřimově (přípravky-mladší žáci)
03.-07.08.2020 soustředění starších žáků v Pelhřimově
08.-15.08.2020 soustředění dorostenek v Kutné Hoře
09.-15.08.2020 soustředění dorostenců a juniorů
16.08.2020 přátelské utkání s FBC Kutná Hora (SH ZŠ Osvobození Pelhřimov)
22.-23.08.2020 - turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu mužů (Litomyšl)
29.-30.08.2020 - turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu žen (Jihlava)
29. nebo 30.08.2020 -  utkání 2. kola Poháru Českého florbalu (FBC Letohrad vs. Pelhřimov)
 
pravidelné tréninky všech družstev od 24. srpna 2020 - info

 

Další články z této kategorie
28.07.2019
Termínová listina 2019/2020
Níže naleznete všechny důležité termíny jednotlivých družstev, důležité termíny oddílu a také pro rozhodčí a trenéry.
01.09.2018
Termínová listina 2018/2019
Kompletní termínová listina pro sezónu 2018/2019 všech 13 družstev je na světě. Podívejte se, kdy a kde hraje vaše družstvo. (poslední aktualizace 22.1.2019).
1.Aligators Klobouky7
2.FBC Vikings Kopřivnice6
3.TROOPERS6
4.FbK Horní Suchá5
5.Florbal Pelhřimov3
6.FBK Spartak Hluk3
7.Florbal Svitavy3
8.Snipers Třebíč2
9.1. FBK Rožnov1
10.S.K. P.E.M.A. Opava0
11.1. MVIL Ostrava0
12.FBC Hranice0
Nejbližší utkání
Muži
03.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
24.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
07.11.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBC Hranice
Partneři