Termínová listina 2023/2024
2023 |
2024 | ||||||||||
červenec | srpen | říjen | listopad | prosinec | leden | únor | březen | duben | květen | červen |
pozn.: soutěž starších žáků se hraje košově. Místa konání turnajů a termíny jsou známy vždy až po odehrání předchozího kola.V termínové listině oddílu označeno modře.
ČERVENEC a SRPEN 2024
středa 10. až sobota 13. 7. 2024
Prague Games, mezinárondní turnaj
kategorie junioři U18
pondělí 29. 7. až pátek 2. 8. 2024
Příměstský florbalový tábor, Pelhřimov
kluci a holky od 5 do 13 let
pondělí 29. 7. až pátek 2. 8. 2024,
soustředění, Rekreační středisko Valcha
dorostenci a starší žáci
neděle 11.8. až pátek 16.8.2024
soustředění, Rekreační středisko Valcha
dorostenky a juniorky
víkend 24. - 25. 8. 2024
turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, pořádá TJ Sokol Chýnov, SH Chýnov
sobota 24. srpna 2024 15:30 hod Pelhřimov vs. FA České Budějovice
sobota 24. srpna 2024 18:30 hod Pelhřimov vs. Florbal Jindřichův Hradec
neděle 25. srpna 2024 09:00 hod Pelhřimov vs. Pacovští Honzíci
neděle 25. srpna 2024 13:30 hod Pelhřimov vs. TJ Sokol Chýnov
ZÁŘÍ 2024
Volný čas není nuda - Městské sady Pelhřimov (9:00-13:00 hod) - web pořadatele
seznam ligových utkání bude doplněn do konce července 2024
Divizi začíná A-tým venku s Havlíčkový Brodem 14. nebo 15. září 2024.
první domácí utkání Divize odehraje A-tým v sobotu 21. září 2024 od 19:00 hod proti Hodonicím.
====================================================
pondělí 24. 7. až pátek 28. 7. 2023
Příměstský florbalový tábor, Pelhřimov
pátek 28. 7. až neděle 30. 7. 2023
Memoriál Petra Adlera, Strakonice, turnaj mužů
neděle 30. 7. až pátek 4. 8. 2023
soustředění pro dorostence a starší žáky: Rekreační areál Valcha
neděle 6. 8. až pátek 11. 8. 2023
soustředění pro dorostenky a starší žákyně: Rekreační areál Valcha
pondělí 14. 8. 2023
muži a junioři: domácí přátelské utkání s Florbal Jindřichův Hradec, 19:00 hod
víkend 19. - 20. 8. 2023
turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, pořádá SK Meťák České Budějovice, SH Chýnov
sobota 19. srpna 2023 11:30 hod Pelhřimov vs. SK Meťák České Budějovice
sobota 19. srpna 2023 14:30 hod Pelhřimov vs. FBC DOŠWICH MILEVSKO
neděle 20. srpna 2023 09:00 hod Pelhřimov vs. TJ Šumavan Vimperk
neděle 20. srpna 2023 13:30 hod Pelhřimov vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
středa 23. 8. 2023
Divadlo Lubomíra Lipského: Marian Jelínek: Výchova mladých sportovců v současné době (19:00 hod)
informace: událost a vstupenky
pátek 25. 8. 2023
muži: 2. kolo Poháru Českého florbalu, MSH Jindřichův Hradec, 20:00 hod
Florbal Jindřichův Hradce vs. Spartak Pelhřimov
pátek 1. 9. až neděle 3. 9. 2023
Euro Floorball Tour - ženy, Ústí nad Labem - informace
sobota 2. 9. 2023
školení stávajících rozhodčích, Jindřichův Hradec (10:00 - 15:00 hod)
neděle 3. 9. 2023
muži: utkání 3. kola Poháru Českého florbalu, 17:30 hod, ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov vs. SK Florbal Benešov - informace
úterý 5. 9. 2023
školení sekretářů oddílů, Jihlava (17:00 hod)
sobota 9. 9. 2023
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Pelhřimově
neděle 10. 9. 2023
muži A: Národní liga - T.B.C. Králův Dvůr vs. Spartak Pelhřimov
středa 13. 9. 2023
muži: utkání 4. kola Poháru Českého florbalu, 19:00 hod, SH Náchod
Florbal Náchod vs. Spartak Pelhřimov
sobota 16. 9. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. FbC Písek (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
Volný čas není nuda - Městské sady Pelhřimov (9:00-13:00 hod)
neděle 17. 9. 2023
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj ve Světlé nad Sázavou
sobota 23. 9. 2023
muži B: Regionální liga mužů, turnaj ve Žďáru nad Sázavou
neděle 24. 9. 2023
muži A: Národní liga - FBC DOŠWICH MILEVSKO vs. Spartak Pelhřimov
sobota 30. 9. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. TJ Sokol Jaroměř (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod
neděle 1. 10. 2023
ženy: 2. liga žen, turnaj v Jindřichově Hradci
junioři: 2. liga juniorů, turnaj pořádá TJ Centropen Dačice, SH Třešť
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, turnaj 1. koše v Pelhřimově od 9:00 hod
sobota 7. 10. 2023
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj pořádají Okříšky, SH Třešť
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Třebíči (žlutí společně s dívkami)
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků v Třebíči (společně se žlutými)
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, turnaj v Pelhřimově
neděle 8. 10. 2023
muži A: Národní liga - Panthers Praha vs. Spartak Pelhřimov, SH Rudná; 18:00 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Telči (Pe a modří)
sobota 14. 10. 2023
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Pelhřimově
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Jihlavě
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Žďár nad Sázavou (1. koš)
elévové: Ligy Vysočiny elévů ve Světlé nad Sázavou
neděle 15. 10. 2023
muži A: Národní liga - Florbal TJ Kobylisy vs. Spartak Pelhřimov
školení trenérů licence D (nováčkové) - Pelhřimov, 8:30 - 17:30 hod
sobota 21. 10. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. SK Florbal Benešov (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
muži B: Regionální liga mužů, turnaj ve Světlé nad Sázavou
neděle 22. 10. 2023
žádné družstvo nehraje ligové soutěže
sobota 28. 10. 2023
žádné družstvo v tomto termínu nehraje ligovou soutěž
neděle 29. 10. 2023
muži A: Národní liga - Florbal Primátor Náchod vs. Spartak Pelhřimov
sobota 4. 11. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. TROOPERS (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Písku
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově (všechna 3 družstva)
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově (společně s kluky)
přípravky: Liga Vysočiny přípravek ve Světlé nad Sázavou
neděle 5. 11. 2023
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Novém Městě na Moravě
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Pelhřimově
sobota 11. 11. 2023
ženy: 2. liga žen, turnaj v Soběslavi
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Třebíči
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Okříšky - pořádá SK JeMoBu, 1. koš)
elévové: Liga Vysočiny elévů ve Světlé nad Sázavou
neděle 12. 11. 2023
muži A: Národní liga - FBK Atlas Blansko vs. Spartak Pelhřimov
sobota 18. 11. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj pořádá Havlíčkův Brod, SH Světlá nad Sázavou
neděle 19. 11. 2023
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Pelhřimově
přípravky: Liga Vysočiny přípravek v Přibyslavi
sobota 25. 11. 2023
muži A: Národní liga - FbC Písek vs. Spartak Pelhřimov
ženy: 2. liga žen, turnaj pořádá FA Č. Budějovice, SH SKP Stárnet Č. Budějovice
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Novém Městě na Moravě
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá n/S. - pořádá H. Brod, 2. koš)
neděle 26. 11. 2023
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Pelhřimově
elévové: Liga Vysočiny elévů v Jihlavě
2. - 10. 12. 2023 Mistrovství světa žen, Singapur
sobota 2. 12. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. FBC DOŠWICH MILEVSKO (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Jihlavě
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků ve Světlé nad Sázavou všechna 3 družstva
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků ve Světlé nad Sázavou (společně s kluky)
neděle 3. 12. 2023
žádné družstvo nehraje ligovou soutěž
sobota 9. 12. 2023
ženy: 2. liga žen, turnaj v Pelhřimově
neděle 10. 12. 2023
muži A: Národní liga - TJ Sokol Jaroměř vs. Spartak Pelhřimov
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj ve Světlé nad Sázavou
elévové: Liga Vysočiny elévů, turnaj v Pelhřimově
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků Dačice, 1. koš
sobota 16. 12. 2023
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. Panthers Praha (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Bystřici nad Pernštejnem
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
přípravky: Liga Vysočiny přípravek v Jihlavě
neděle 17. 12. 2023
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Novém Městě na Moravě
pondělí nebo středa 18. nebo 20. 12. 2023
schůzky s rodiči - všechny mládežnické kategorie
utkání dětí s rodiči - přípravky, elévové, mladší žáci a mladší žákyně
od 21.12.2023 do 29. 12. 2023
pravidelné tréninky pro mladší žáky, elévy a přípravky nebudou od 21. do 29.12.2023
ostatní kategorie tréninky viz členská sekce
úterý 26. 12. 2023
Výběh na Štěpána, 8:00 hod od Sauna Baru (od 15 let výše)
pátek 29. 12. 2023
Celoklubový turnaj pro všechny kategorie, 13:00-18:30 hod, tělocvična ZŠ Osvobození
sobota 30.12.2023
vánoční hokej: dorostenci, junioři a muži, 21:15-22:45, Zimní stadion Pelhřimov
sobota 6. 1. 2024
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. Florbal TJ Kobylisy (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
ženy: 2. liga žen, turnaj v Táboře
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Jihlavě
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá n/S, 2. koš)
elévové: Liga Vysočiny elévů, turnaj v Pelhřimově
neděle 7. 1. 2024
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Třebíči
sobota 13. 1. 2024
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Bystřici nad Pernštejnem
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Pelhřimově
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Kněžicích (Pe a modří)
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Pacově (žlutí a dívky)
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků v Pacově (společně se žlutými) SO
neděle 14. 1. 2024
muži A: Národní liga - SK Florbal Benešov vs. Spartak Pelhřimov
přípravky: Liga Vysočiny přípravek v Pacově
sobota 20. 1. 2024
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. Florbal Primátor Náchod (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Pelhřimově
ženy: 2. liga žen - Pelhřimov vs. Banes Florbal Soběslav, 15:00 hod.
neděle 21. 1. 2024
junioři: 2. liga juniorů, turnaj pořádá TJ Centropen Dačice, SH Třešť
sobota 27. 1. 2024
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Třebíči
neděle 28. 1. 2024
muži A: Národní liga - TROOPERS vs. Spartak Pelhřimov
elévové: Liga Vysočiny elévů ve Žďáru n/S.
sobota 3. 2. 2024
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. FBK Atlas Blansko (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, turnaj v Pelhřimově, 2. koš
přípravky: Liga Vysočiny přípravek ve Světlé nad Sázavou
neděle 4. 2. 2024
ženy: 2. liga žen, turnaj v Jindřichově Hradci
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
sobota 10. 2. 2024
muži A: Národní liga - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vs. Spartak Pelhřimov
dorostenci: 2. liga dorostenců, utkání v Třebíči
neděle 11. 2. 2024
muži B: Regionální liga mužů, turnaj pořádají Okříšky, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Týně nad Vltavou
úterý 13. 2. 2024
finále Poháru Českého florbalu, SH České Budějovice; ceskyflorbal.cz/pohar
sobota 17. 2. 2024
muži A: Národní liga - Pelhřimov vs. T.B.C. Králův Dvůr (ZŠ Osvobození Pelhřimov, 19:00 hod)
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj ve Světlé nad Sázavou
neděle 18. 2. 2024
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Pelhřimově
sobota 24. 2. 2024
muži A: 1. utkání Play down Národní ligy, 19:00 hod, ZŠ Osvobození
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Bystřice n/P.), 3. koš
neděle 25. 2. 2024
elévové: Ligy Vysočiny elévů, turnaj v Pelhřimově
sobota 2. 3. 2024
muži A: 2. utkání play down Národní ligy, 19:00 hod SH Králův Dvůr (změna)
ženy: 2. liga žen, turnaj v Soběslavi
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků ve Jihlavě (3 družstva)
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, turnaj v Pelhřimově
neděle 3. 3. 2024
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Pelhřimově - změna!
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Písku
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny ml. žáků v Pacově
sobota 9. 3. 2024
muži A: 3. utkání Play down Národní ligy, 19:00 hod ZŠ Osvobození Pelhřimov
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Jihlava, 2. koš)
neděle 10. 3. 2024
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Třebíči
elévové: Liga Vysočiny elévů v Jihlavě
sobota 16. 3. 2024
muži A: 4. utkání play down Národní ligy, 20:00 hod SH Králův Dvůr
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj pořádá SK Juvenis Přibyslav, Žďár n/S.
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků, turnaj v Pelhřimově
neděle 17. 3. 2024
dorostenky: 1. liga dorostenek, turnaj v Týně nad Vltavou
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, turnaj v Pelhřimově
úterý 19. 3 .2024
Členská schůze oddílu florbalu TJ Spartak Pelhřimov
klubovna tělocvičny ZŠ Osvobození Pelhřimov
sobota 23. 3. 2024
muži A: 5. utkání Play down Národní ligy, 19:00 hod, ZŠ Osvobození
muži B: Regionální liga mužů, turnaj v Jihlavě
ženy: 2. liga žen, turnaj pořádá FA Č. Budějovice, SH SKP Stárnet Č. Budějovice
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá n/S - pořádá H. Brod, 2. koš)
elévové: Liga Vysočiny elévů, turnaj v Pelhřimově
neděle 24. 3. 2024
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Novém Městě na Moravě
pátek 29. 3. 2024
muži A: případné 6. utkání Play down Národní ligy, SH Králův Dvůr, začátek v 16:00 hod
sobota 30. 3. 2024
žádné družstvo nehraje
neděle 31. 3. 2024
žádné družstvo nehraje
pondělí 1. dubna 2024
muži A: případné 7. utkání Play down Národní ligy, 16:00 hod, ZŠ Osvobození
sobota 6. 4. 2024
ženy: 2. liga žen, turnaj v Pelhřimově
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků ve Světlé n/S. (1 družstvo - žlutí)
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny ml. žáků ve Světlé n/S.
přípravky: Liga Vysočiny přípravek v Jihlavě
neděle 7. 4. 2024
dorostenky: 1. liga dorostenek, 1. kolo Play off - SH Sportpoint Brno, 11:30 a 14:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba, Pelhřimov 9:00
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Moravských Budějovicích (2 družstva)
sobota 13. 4. 2024
dorostenci: 2. liga dorostenců, turnaj v Jihlavě
neděle 14. 4. 2024
BigBoard Superfinále, O2 aréna Praha - ceskyflorbal.cz/superfinale
žádné ligové soutěže se nehrají
sobota 20. 4. 2024
ženy: 2. liga žen, turnaj v Táboře
junioři: 2. liga juniorů, turnaj v Jihlavě
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků v Dačicích (1 družsvo - žlutí)
mladší žákyně a elévky: Přebor Vysočiny mladších žáků v Dačicích
neděle 21. 4. 2024
muži B: Regionální liga mužů, 1. turnaj nadstavby, Pelhřimov
přípravky: Liga Vysočiny přípravek v Okříškách
sobota 27. 4. 2024
muži B: Regionální liga mužů, 2. turnaj nadstavby, Tábor
neděle 28. 4. 2024
elévové: Ligy Vysočiny elévů v Telči
pátek 3. května 2024
Regionální valná hromada - Kamenice nad Lipou, 17:30 hod
sobota 4. května 2024
dorostenci: Final Four, Pelhřimov (neligový turnaj k 25 letům oddílu forbalu)
neděle 5. května 2024
žádné družstvo nehraje, konec ligové sezóny 2023/2024
6. 5. až 13. 5. 2024
Mistrovství světa juniorek, Lahti (Finsko)
sobota 11. května 2024
přípravka: Dragon Cup Milevsko
elévové: Dragon Cup Milevsko
neděle 12. května 2024
mladší žáci: Dragon Cup Milevsko
sobota 18. května 2024
Běh pro úsměv - Masarykovo náměstí Pelhřimov - web akce
neděle 19. května 2024
žádné družstvo nehraje
pátek 31. května 2024
Den dětí v Pelhřimově - okolí stadionu Za Kalvárií
sobota 8. 6. 2024
34. ročník festivalu Pelhřimov - město rekordů, Masarykovo náměstí Pelhřimov - web akce
sobota 15. 6. 2024
Setkání dobrovolníků, trenérů a vedení klubu - areál ZŠ Osvobození Pelhřimov