29.03.2021
autor: Martin Tkadlec

Velikonoční dřina za úsměv je v půlce, už není na co čekat

Po dubnové pomlázce se vysportované peníze pro Marušku a Evičku z Dětského domova v Senožatech sečtou a oddíl je přemění na kouzelné dárky, které by měly vykouzlit jejich úsměvy.

Velikonoční dřina za úsměv je ve své polovině. Nejvíce kilometrů si na své konto zatím připsala rodina a přátelé Jiřího Žáka, kteří jen za sobotu ujeli na kolech úctyhodných 440 kilometrů! V přepočtu na koruny tak přispěli hodně zajímavou sumou (video z výšlapu najdete zde).

"Jsem rád, že se do soutěže zapojilo hodně nečlenů, a to právě díky Jirkovi. I tak ale očekávám celkově větší účast," říká sekretář oddílu Jan Knězů, který podotýká, že je ještě týden na to, přispět nějakým tím kilometrem dřiny a pomoci tak Marušce a Evičce z Dětského domova v Senožatech.

Důležité je splnit minimálně tři úkoly z tabulky, svoje počínání jakkoliv zaznamenat a poslat na klubový email (info@florbalpe.cz). Nečlenové pak musí zadat celé svoje jméno a věk. Čím více účastníků se do výzvy zapojí, tím větší radost v dětském domově bude. Tak na nic nečekejte. Čas je do Velikonočního pondělí, tedy 5. dubna.

Sbírka_DD_Senožaty