Vize a mise oddílu

Trenér

Dobře se podívejte na tuto fotku. .. Podívejte se znovu. Ano, tohle je člověk, který trénuje vaše dítě.

Jako první pomůže vašemu dítěti po zranění. První ho podpoří po porážce. První mu poradí. První mu pogratuluje po vítězství.

Kouč je člověk, který opouští rodinu, aby se podílel na vývoji vašeho dítěte. Podívejte se znovu pořádně na tu fotku ... Ano, vždy je tu i pro vaše dítě. Vždy tu pro vaše dítě, vždy připravené rameno pro vaše dítě.

Trenér je přítomen na každém tréninku. Vaše dítě zná, sleduje jeho vývoj na každém tréninku, zápase i turnaji. Snaží se, aby všechny děti byly lepší, i když ne všichni jsou stejní a ne všichni mají stejné dispozice.

Neměli bychom být někdy vděční a děkovat Bohu za to, že máme takového člověka, který se postará o váš největší poklad, vaše dítě Nezapomeňte, kdo první vzal vaše dítě na sportoviště, naučil ho první krůčky, chování táty, klubové hry, s kamarády. Nezapomeňte, na koho se vaše dítě po výhře těšilo a kdo mu jako první podal pomocnou ruku při sportovní výchově.

Tyto věci nelze zapomenout a nelze je zaplatit penězi. A příště poděkuj svému trenérovi. Nic to nestojí a hodně to pro něj znamená. Trenér vašeho největšího bohatství, vašeho dítěte!

Ano i on opouští své dítě, aby mohl být oporou pro vaše dítě.
Dělá to s velkou láskou a pokorou.
Není to práce.
Je to poslání.