Vize oddílu
04.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Trenér

Dobře se podívejte na tuto fotku. .. Podívejte se znovu. Ano, tohle je člověk, který trénuje vaše dítě.

Jako první pomůže vašemu dítěti po zranění. První ho podpoří po porážce. První mu poradí. První mu pogratuluje po vítězství.

Kouč je člověk, který opouští rodinu, aby se podílel na vývoji vašeho dítěte. Podívejte se znovu pořádně na tu fotku ... Ano, vždy je tu i pro vaše dítě. Vždy tu pro vaše dítě, vždy připravené rameno pro vaše dítě.

Trenér je přítomen na každém tréninku. Vaše dítě zná, sleduje jeho vývoj na každém tréninku, zápase i turnaji. Snaží se, aby všechny děti byly lepší, i když ne všichni jsou stejní a ne všichni mají stejné dispozice.

Neměli bychom být někdy vděční a děkovat Bohu za to, že máme takového člověka, který se postará o váš největší poklad, vaše dítě Nezapomeňte, kdo první vzal vaše dítě na sportoviště, naučil ho první krůčky, chování táty, klubové hry, s kamarády. Nezapomeňte, na koho se vaše dítě po výhře těšilo a kdo mu jako první podal pomocnou ruku při sportovní výchově.

Tyto věci nelze zapomenout a nelze je zaplatit penězi. A příště poděkuj svému trenérovi. Nic to nestojí a hodně to pro něj znamená. Trenér vašeho největšího bohatství, vašeho dítěte!

Ano i on opouští své dítě, aby mohl být oporou pro vaše dítě.
Dělá to s velkou láskou a pokorou.
Není to práce.
Je to poslání.

 

zdroj: tomastoci.potocky

Další články z této kategorie
04.06.2022
Trenér
Dobře se podívejte na tuto fotku. .. Podívejte se znovu. Ano, tohle je člověk, který trénuje vaše dítě.
04.06.2022
Jak se stát rodičem vítěze? Být fanouškem i životním průvodcem
Ambice rodičů a sport dětí. Jde to vůbec dohromady? Pokud se chcete stát vítězným rodičem vítězného dítěte, čtěte dál. Ale pozor, vítězstvím je v tomto případě zdravé sebevědomí, dobrý pocit ze svých výkonů a láska ke sportu.
04.06.2022
Rodičům, kteří věnují čas a peníze sportu svých dětí
Kamarád se mě zeptal: Proč utrácet tolik peněz a času pro své dítě na trénink florbalu, tenisu, plavání, fotbalu, basketbalu nebo jakéhokoliv jiného sportu? Odpovídám mu:
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři