Vize a mise oddílu
04.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Trenér

Dobře se podívejte na tuto fotku. .. Podívejte se znovu. Ano, tohle je člověk, který trénuje vaše dítě.

Jako první pomůže vašemu dítěti po zranění. První ho podpoří po porážce. První mu poradí. První mu pogratuluje po vítězství.

Kouč je člověk, který opouští rodinu, aby se podílel na vývoji vašeho dítěte. Podívejte se znovu pořádně na tu fotku ... Ano, vždy je tu i pro vaše dítě. Vždy tu pro vaše dítě, vždy připravené rameno pro vaše dítě.

Trenér je přítomen na každém tréninku. Vaše dítě zná, sleduje jeho vývoj na každém tréninku, zápase i turnaji. Snaží se, aby všechny děti byly lepší, i když ne všichni jsou stejní a ne všichni mají stejné dispozice.

Neměli bychom být někdy vděční a děkovat Bohu za to, že máme takového člověka, který se postará o váš největší poklad, vaše dítě Nezapomeňte, kdo první vzal vaše dítě na sportoviště, naučil ho první krůčky, chování táty, klubové hry, s kamarády. Nezapomeňte, na koho se vaše dítě po výhře těšilo a kdo mu jako první podal pomocnou ruku při sportovní výchově.

Tyto věci nelze zapomenout a nelze je zaplatit penězi. A příště poděkuj svému trenérovi. Nic to nestojí a hodně to pro něj znamená. Trenér vašeho největšího bohatství, vašeho dítěte!

Ano i on opouští své dítě, aby mohl být oporou pro vaše dítě.
Dělá to s velkou láskou a pokorou.
Není to práce.
Je to poslání.

 

zdroj: tomastoci.potocky

Další články z této kategorie
12.03.2024
Fandit nebo koučovat
Jaké informace musí hráč (dítě) během utkání zpracovávat? Kolik a jaké pokyny je schopen vnímat během utkání, před utkáním, o přestávce?
04.06.2022
Trenér
Dobře se podívejte na tuto fotku. .. Podívejte se znovu. Ano, tohle je člověk, který trénuje vaše dítě.
04.06.2022
Jak se stát rodičem vítěze? Být fanouškem i životním průvodcem
Ambice rodičů a sport dětí. Jde to vůbec dohromady? Pokud se chcete stát vítězným rodičem vítězného dítěte, čtěte dál. Ale pozor, vítězstvím je v tomto případě zdravé sebevědomí, dobrý pocit ze svých výkonů a láska ke sportu.
1.FBŠ SLAVIA Plzeň57
2.Panthers Praha56
3.Florbal Náchod42
4.TJ Sokol Jaroměř38
5.TROOPERS38
6.FBK Atlas Blansko31
7.Florbal TJ Kobylisy29
8.FBC Došwich Milevsko28
9.FbC Písek26
10.Florbal Pelhřimov24
11.T.B.C. Králův Dvůr16
12.SK Florbal Benešov11
Nejbližší utkání
Partneři