12.08.2020
autor: Neznámý uživatel

Rozpis tréninků v hale na sezonu 2020/2021

Níže naleznete rozpis tréninků platných od pondělí 24. srpna 2020 na sezonu 2020/2021.

ZŠ Osvobození Pelhřimov
adresa: Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov
GPS: 49°26'7.418"N  15°12'29.614"E
příjezd a bezplatné parkování z ulice Dolnokubínská - informace
vchod brankou mezi vchodem do školy a multifunkčním hřištěm
květen-červen: venkovní multifunkční hřiště
srpen-duben: tělocvična ZŠ Osvobození


AKTUÁLNÍ TRÉNINKY - viz odkaz a členská sekce


 

Přípravky a mini žákyně
chlapci a dívky 2012 a mladší (po dovršení věku 5 let) 

pondělí      15:45 - 16:45 hod*
středa        16:15 - 17:15 hod
pátek         15:45 - 16:45 hod*

nábor: chlapci a dívky ročníků 2012 a mladší (po dovršení věku 5 let)
*) na trénink možnost přijít už o 30 minut dříve (od 15:15 hod)

Trenéři:
Luděk Charouzek, tel.: 777 662 198
Patrik Mynařík, tel.: 775 530 111
Matěj Jirků, tel.: 704 871 082


Elévové 
chlapci ročníků 2010-2011 (případně 2011-2012)      

pondělí      16:45 - 18:15 hod
středa        17:00 - 18:30 hod
pátek         15:15 - 16:45 hod

nábor: chlapci ročníků 2010-2011

Trenéři:
Jiří Žák, tel.: 602 810 220
Karel Lisa, tel.: 724 650 290
Jakub Kovář, tel.: 773 516 566


Mladší žáci 
chlapci 2008-2009, případně 2010-2011

pondělí       15:15 - 16:45 hod
úterý           15:30 - 17:00 hod 
pátek          14:30 - 16:00 hod

nábor: chlapci ročníků 2008 a 2009

Trenéři:
Libor Březina, tel.: 723 886 546
Jiří Bartoška, tel.: 606 410 146
Dan Kalina, tel.: 728 749 824


Starší žákyně, mladší žákyně a elévky
starší žákyně 2006-2007, mladší žákyně 2008-2009 a elévky 2010-2011

pondělí      16:45 - 18:15 hod
středa        15:30 - 17:00 hod
čtvrtek       15:30 - 17:00 hod

nábor: dívky ročníků 2006 až 2011

Trenéři:
Jan Knězů, tel.: 732 777 242
Michaela Opicová, tel.: 725 938 175


Starší žáci
chlapci 2006-2007, případně 2008-2009

pondělí      19:00 - 20:30 hod
středa        19:00 - 20:30 hod
čtvrtek       15:30 - 17:00 hod
neděle       16:30 - 18:00 hod **               

nábor: chlapci ročníků 2006-2007

Trenér:
Vojtěch Mozr, tel.: 737 976 461


Dorostenky
dorostenky 2004-2005, případně 2006-2007

pondělí       18:00 - 19:30 hod
středa         18:00 - 19:30 hod
pátek          16:45 - 18:15 hod **

nábor: dívky ročníků 2004-2005

Trenér:
David Štursa, tel.: 602 952 255


Dorostenci
chlapci 2004-2005, případně 2006-2007

středa       06:15 - 07:15 hod (od 30.9.2020)
středa       20:00 - 21:30 hod
pátek        17:45 - 19:15 hod
neděle      16:30 - 18:00 hod

nábor: chlapci ročníků 2004-2005

Trenér:
Jan Knězů ml., tel.: 732 777 242


Muži A, muži B a junioři

úterý         20:00 - 21:30 hod
čtvrtek      20:00 - 21:30 hod
pátek        20:00 - 21:30 hod
neděle     18:00 - 19:30 hod

nábor: junioři ročníku 2002-2003 + muži 2001 a starší

Trenér, muži A:
Jan Koten, tel.: 776 362 827
Jan Knězů ml., tel.: 732 777 242

Trenéři, muži B:
Jan Koten, tel.: 776 362 827
Jiří Žák, tel.: 602 810 220


Ženy

pátek        18:30 - 20:00 hod

nábor: ženy a dívky ročníku 2003 a starší

Trenér:
Jan Knězů, tel.: 732 777 242
Luděk Charouzek, tel.: 777 662 198


Ranní dobrovolné tréninky

středa      06:15 - 07:15 hod
kluci: ročníky 2002-2009 (junioři, dorostenci a starší žáci)

čtvrtek      06:30 - 07:30 hod
kluci: ročníky 2008-2011 (mladší žáci, elévové)
holky: ročníky 2004-2011 (dorostenky, starší žákyně, mladší žákyně, elévky)
 

Trenéři:
Jan Knězů, tel.: 732 777 242
Luděk Charouzek, tel.: 777 662 198

Libor Březina, tel.: 723 886 546


Tréninky brankářů

středa      17:15 - 18:00 hod
určeno pro brankáře všech mládežnických kategorií (přípravky - junioři; minižákyně - juniorky)

 

Trenéři:
Šárka Domanská, tel.: 776 131 461
Štěpánka Růžičková, tel.: 702 064 915


**) Páteční trénink dorostenek bude v případě neúčasti dorostenek nahrazen nedělním tréninkem starších žáků - podle rozpisu

 


AKTUÁLNÍ TRÉNINKY - viz odkaz a členská sekce

1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Muži
05.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Aligators Klobouky
19.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
09.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
Partneři