19.11.2024
autor: Neznámý uživatel

Ve středu souboj o Tatran

Už 5. kolo Poháru Českého florbalu je na programu ve středu 20. listopadu. Pelhřimov doma od 19:00 hod přivítá prvoligový Náchod.

Loni hrál Náchod stejně jako Pelhřimov Národní ligu a právě loni Náchod tým z Města rekordů z pohárové soutěže vyřadil.

Vítěz středečního duelu postoupí mezi 16 nejlepších týmů v ČR! Na domácí palubovce ve čtvrtek 19. prosince přivítá v osmifinálovém duelu, dá se říct nejlepší tým planety, Tatran Střešovice - loňského vítěze Poháru mistrů, vítěze Livesport Superligy i Poháru Českého florbalu.

Ve středu určitě doražte do haly ZŠ Osvobození. Půjde o hodně!

 

středa 20.11.2024 19:00 hod Spartak Pelhřimov vs. Florbal Náchod 
hala ZŠ Osvobození Pelhřimov - on-line, fb událost, program k utkání

Pohár Českého florbalu – výsledky, pavouk a statistiky

 

Cesta bou týmů Pohárem

V úvodním turnajovém kole letošního ročníku Poháru Českého florbal Spartak Pelhřimov zvítězil ve všech čtyřech utkáních, když postupně porazil Chýnov 10:1, Pacov 6:3, FA České Budějovice 10:3 a divizní Jindřichův Hradec 6:1. Ve 2. kole zajížděl na palubovku exdivizní Soběslavi, kde vyhrál 15:1, ve 3. kole doma porazil nováčka Národní ligy z Říčan 8:5 a ve 4. kole pak prvoligový Chomutov 4:3.

Náchod hrál vrcholovou část poháru, kde ve skupině BV podlehl těsně 2:4 superligovému Kladnu, v prodloužení 8:9 prohrál s dalším účastníkem české nejvyšší soutěže Florbal Vary a doma zvítězil 4:3 nad prvoligovým Ústí nad Labem. Čtyři body stačily Náchodu na třetí místo v základní skupině a nasazení do 4. kola poháru, kde přehrál těsně 6:5 účastníka Národní ligy Panthers Praha.

 

Vzájemná utkání Pelhřimov vs. Náchod

Dosavadní vzájemná bilance obou soupeřů pamatuje utkání jak utkání ve druhé lize, Národní lize i v 1. lize. V dosavadních 12 utkáních šestkrát vyhrál Pelhřimov, dvě utkání skončila remízou a čtyřikrát se z vítězství radoval Náchod, to vše při skóre 55:52. Můžeme připomenout, že s Náchodem se hráči Spartaku potkávali i v mládežnických soutěžích a dvě sezóny i mužské béčko v Divizi. Poslední vzájemné utkání vyhrál Pelhřimov doma spíše fotbalovým výsledkem 2:0.

viz také
Spartak končí v poháru před branami osmifinále
Ve středu souboj o Tatran
Pohárové dobrodružství pokračuje
V úterý na pohár s Chomutovem
V sobotu venku, v úterý doma
Už za týden v poháru na Chomutov
Spartak přehrál ve 3, kole poháru Říčany
Pohár pokračuje doma
Áčko dominovalo nad Soběslaví. Vyhrálo 15:1.
Spartak ovládl turnaj 1. kola poháru a postupuje

Další články z této kategorie
14.09.2025
Pelhřimov slavil 800 let. A florbal byl u toho.
V sobotu 13. září 2025 vyvrcholily na Masarykově náměstí celoroční oslavy výročí 800 let od založení města Pelhřimova. Florbal nechyběl na velkolepém průvodu, který celou akci odstartoval.
12.09.2025
Věšáky na hale
Poptávka ze strany po možnost odložit si bundu či kabát zejména v zimních měsících byla vyslyšena. Od nové sezóny jsou k dispozici věšáky přímo v hale.
11.09.2025
Florbalový kolotoč startuje v sobotu
Po letní pauze je florbal zpět a jako první se doma představí béčko. Do hry se ale zapojí i dorostenci a mladší žáci. Áčko, které se po roce vrací do Národní ligy, vyrazí k prvnímu utkání do Blanska.
1.Florbal Pelhřimov3
2.FBC Přerov3
3.Florbal Náchod3
4.TROOPERS3
5.Zlín Lions3
6.FBC Třinec3
7.Hornets Brno0
8.FBK Atlas Blansko0
9.FLORBAL LITOMYŠL0
10.TJ Sokol Jaroměř0
11.FBC Letka0
12.Z.F.K. Petrovice0
Nejbližší utkání
Muži
20.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Zlín Lions
28.09.
16:00
FBC Třinec
VS
Florbal Pelhřimov
04.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Náchod
Pohár ČF - 4. kolo
01.10.
00:00
FbŠ Bohemians
VS
Spartak Pelhřimov
Partneři