Výsledky zápasů, které se odehrály 5. a 6. října

• Spartak Pelhřimov vs. SK Meťák České Budějovice1:4 - online

muži A: Národní liga mužů

• Spartak Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. Opava 6:5 - online

Shrnutí:
Úvod utkání Spartaku "vyšel" tak, jako zápasy předtím. Už v 5. minutě prohrával 0:2. Těsně před koncem první třetiny snížil Běhounek na 1:2. Ve druhé třetině Spartak zabral a za necelé 4 minuty, po přesilovce a rychlém brejku, otočil zápas na 3:2. Do konce druhé třetiny přidal díky důrazu Brothánka na brankovišti čtvrtou branku Drgoňa. Třetí třetinu Spartak začal, tak jak druhou skončil. Velký tlak do brány, klidná rozehra a 10 minut před koncem byl stav 6:2. Pak ale přišel desetiminutový výpadek domácích a jedna zbytečná chyba za druhou. Soupeř se dotáhl na těsných 6:5. Spartak ale svůj těsný náskok uhájil a do tabulyk si připisuje první 3 body v sezóně.

+ 2. třetina, 10 minut 3. třetiny
- začátek utkání, zakončení, špatný pressing, blokování střel

neděle 6.10.2019

•  Spartak Pelhřimov vs. MVIL Ostrava 11:3 - online

Shrnutí:
To co se nedařilo všechna tři utkání předtím, se toto utkání podařilo. Spartaku se konečně povedl začátek utkání a o vítězství téměř rozhodl už v první třetině, kterou vyhrál jasně 5:1. Ve druhé třetině měl Spartak také jasně navrch, bohužel pak přišla "desetiminutovka" podobná té sobotní, ve které kupili hráči Spartaku jednu zbytečnou chybu za druhou. Do třetí třetiny naskočil Spartak tak, jako do první a navýšil své vedení až na konečných 11:3.