Domácí utkání a turnaje
07.07.2021
autor: Jan Koten

Domácí utkání a turnaje 2021/2022

Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2021/2022. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

Kam na florbal v Pelhřimově
všechna utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově - informace

Domácí utkání Národní ligy mužů
sobota 18.09.2021 19:00 Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA 
sobota 02.10.2021 19:00 Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava
sobota 23.10.2021 19:00 Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá 
sobota 06.11.2021 19:00 Pelhřimov vs. TROOPERS
sobota 20.11.2021 19:00 Pelhřimov vs. 1. FBK Rožnov p/R
sobota 04.12.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice
sobota 18.12.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk
sobota 08.01.2022 19:00 Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy
sobota 22.01.2022 19:00 Pelhřimov vs. Snipers Třebíč
sobota 05.02.2022 19:00 Pelhřimov vs. FBC Hranice 
sobota 19.02.2022 19:00 Pelhřimov vs. FAT PIPE Aligators Klobouky
sobota 05.03.2022 19:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice (3. čtvrtfinále)
neděle 06.03.2022 17:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice (4. čtvrtfinále)
sobota 19.03.2022 19:00 Pelhřimov vs. TROOPERS (3. čtvrtfinále)
 
 
Pohár Českého florbalu
muži 
       turnaj 1. kola (4 utkání) se hraje o víkendu 21.-22.8.2021 v Jilavě
       utkání 2. kola se hraje 28. nebo 29.08.2021 
ženy

       turnaj 1. kola (4 utkání) 28.-29.8.2021 v Křenovicích
       utkání 2. kolo se hraje od 11.09.2021 do 28.09.21

 

1. liga juniorek
sobota 18.09.2021 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Bulldogs Brno
neděle 19.09.2021 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. K1 Florbal Židenice 
sobota 12.02.2022 19:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. TJ Jablonné nad Orlicí 
neděle 13.02.2022 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. FBS Olomouc

Domácí utkání Regionální ligy mužů (muži B)
neděle 24.10.2021 09:00 Pelhřimov B vs. TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
neděle 24.10.2021 14:00 Pelhřimov B vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
neděle 09.01.2022 09:00 Pelhřimov B vs. SK JeMoBu
neděle 09.01.2022 14:00 Pelhřimov B vs. Sabots Jihlava
neděle 06.02.2022 10:00 Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky-Rudíkov
 
Domácí utkání 2. ligy žen
neděle 28.11.2021 09:00 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice
neděle 28.11.2021 14:00 Pelhřimov vs. FK Slovan J. Hradec
sobota 19.02.2022 09:00 Pelhřimov vs. FbC Písek
sobota 19.02.2022 14:00 Pelhřimov vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
pátek 18.03.2022 18:30 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku
sobota 02.10.2021 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 09.10.2021 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 10.10.2021 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 17.10.2021 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 23.10.2021 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 31.10.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 06.11.2021 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 20.11.2021 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 21.11.2021 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 27.11.2021 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 04.12.2021 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 19.12.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 08.01.2022 - 1. liga dorostenek, začátek utkání od 09:00 hod
sobota 15.01.2022 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 16.01.2022 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 23.01.2022 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 29.01.2022 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 26.02.2022 - 2. liga juniorů, začátek utkání od 09:00 hod
neděle 27.02.2022 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 05.03.2022 - Ligy Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 20.03.2022 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 03.04.2022 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 10.04.2022 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
 
 
Další ligové turnaje
viz 1. liga juniorek
ligová utkání ostatních oddílů - zatím žádná

Další florbalové akce
týden 25.07 - 29.07. 2022 Příměstský tábor 2022 - informace
týden 26.07. - 30.07.2021 Příměstský tábor 2021
sobota 11.09.2021 Akce s Hodinou H, Městské sady Pelhřimov
(Iva Maciá/Havlíčková, tel.: 777 129 257, e-maii: iva@hodinah.cz)
Další články z této kategorie
22.06.2020
Domácí utkání a turnaje 2020/2021
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2020/2021. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
28.07.2019
Domácí utkání a turnaje 2019/2020
Kompletní přehled domácích ligových utkání a turnajů všech družstev oddílu florbalu Spartak Pelhřimov pro sezónu 2019/2020 a dalších florbalových akcí v Pelhřimově.
1.TROOPERS58
2.1. FBK Sršni Rožnov48
3.Snipers Třebíč40
4.FBC Vikings Kopřivnice36
5.Florbal Pelhřimov34
6.FBC Hranice32
7.S.K. P.E.M.A. Opava31
8.1.MVIL Ostrava31
9.Aligators Klobouky31
10.FbK Horní Suchá24
11.FBK Spartak Hluk18
12.Florbal Svitavy13
Nejbližší utkání
Partneři