Úspěchy oddílu
01.09.2018
autor: Neznámý uživatel

Úspěchy oddílu

oddíl:
- pořádání finále Mistrovství ČR žáků v letech 2004, 2007 a 2014
- pořádání Regionálních výběrů (mladší žáci 2005 a 2006; starší žáci a dorost 2006)

 

A-tým mužů:
- 2013/2014 čtvrtfinále Poháru České pojišťovny
- 2012/2013 čtvrtfinále 1. ligy mužů
- 2012/2013 účast v osmifinále Poháru České pojišťovny
- 2011/2012 vítězství ve 2. lize, postup přes Play up do 1. ligy mužů
- 2009/2010 účast v osmifinále Poháru ČFbU
- 2007/2008 účast v semifinále 1. ligy mužů
- 2006/2007 vítězství ve 2. lize, postup do 1. ligy mužů
- 2002/2003 a 2003/2004 vicemistr 2.ligy mužů
- 2000/2001 postup do 3. ligy mužů
- vítězství na turnajích Impuls Cup 2004, Vánoční Tábor Cup 2006 a 2007,
O Pohár města Pelhřimova 2008, Písek 2009, Memoriál Petra Adlera Strakonice 2014, South Bohemia HB Beton Cup Jindřichův Hradec 2015
- osminásobná účast na mezinárodním turnaji Czech Open
- vítězství v Poháru Jihočeské florbalové unie v sezóně 2002/2003

B-tým mužů:
- 2014/2015 vítězství v Regionální lize mužů, postup do Divize C
- 2011/2012 vítězství ve 3.lize mužů, postup do 2. ligy mužů - divize III
- 2010/2011 vicemistr ve 3.lize mužů
- 2008/2009 zisk bronzových medailí ve 3.lize mužů
- 2006/2007 vítězství v Jihočeském přeboru, postup do 3.ligy mužů
- 2003/2004 vítězství v Jihočeském přeboru, postup do krajské soutěže

Junioři:
- 2012/2013 3. místo ve 3. lize juniorů - divize V
- 2006/2007 vicemistři celostátní 2.ligy
- 2005/2006 postup do skupiny o postup do 1. ligy
- 2002/2003 vítězství v krajské lize, postup do celostátní 2. ligy
- 2009/2010 vítězství v krajské lize, postup do celostátní 2. ligy

Dorostenci:
- 2018/2019 účast v 1. lize dorostenců
- 2007/2008 vítězství ve 2. lize a postup do 1. ligy

- 2005/2006 postup do play off 1. ligy, konečné 8. místo v ČR


Starší žáci:
- účast na Mistrovstvích ČR v letech 2002, 2004, 2005, 2006, 2007 a 2010
- mistři krajské ligy v sezónách 2003/2004, 2004/2005 a 2005/2006
- vicemistři krajské ligy v sezónách 2001/2002 a 2006/2007
- třetí místo v Lize Vysočiny v sezóně 2016/2017

Mladší žáci:
pozn.: od sezóny 2010/2011 se již nehraje na dlouhodobé tabulky, postupy apod.
- mistři Ligy Vysočiny v sezóně 2006/2007
- vicemistři krajské ligy v sezóně 2004/2005 a 2005/2006
- čtvrtfinále Mistrovství ČR v roce 2004
mladší věkové kategorie (starší žákyně, mladší žáci, elévové a přípravky) nehrají soutěže na dlouhodobé tabulky, postupy apod.

Ženy:
- bronzová příčka ve 2. lize žen 2008/2009
- vítězství v krajské lize žen 2006/2007

Veteráni:
- účast v play off 1. ligy v sezónách 2004/2005 a 2005/2006

1.Spartak Pelhřimov15
2.ASK Orka Čelákovice15
3.Panthers Praha14
4.TJ Sokol Jaroměř12
5.FAT PIPE Traverza Mukařov11
6.TJ Turnov8
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr7
8.1. FBC DDM Děčín IV6
9.FBC DDM Kati Kadaň6
10.Florbal TJ Kobylisy5
11.Wizards DDM Praha 105
12.FBC Plzeň4
Nejbližší utkání
Muži
20.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FBC DDM Kati Kadaň
03.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Wizards DDM Praha 10
17.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
ASK Orka Čelákovice
Partneři