Úspěchy oddílu
01.07.2021
autor: Jan Koten

Úspěchy oddílu

Oddílové úspěchy:
- pořádání celostátních akcí Českého florbalu: soubor PDF 
           Mistrovství ČR mladších žáků, 2004
           Mistrovství ČR starších žáků, 2007 a 2014
           Turnaje Regionálních výběrů (mladší žáci 2005 a 2006, starší žáci 2006, dorostenci 2006)
- ustavující český rekord v rychlosti postavení florbalového hřiště, 2006 - soubor PDF

 


A-tým mužů:
- 2021/2022 semifinále Národní ligy - východ
- 2018/2019 3. místo v Národní lize - západ 
- 2013/2014 čtvrtfinále Poháru České pojišťovny
- 2012/2013 čtvrtfinále 1. ligy mužů
- 2012/2013 osmifinále Poháru České pojišťovny
- 2011/2012 vítězství ve 2. lize, postup přes Play up do 1. ligy mužů
- 2009/2010 osmifinále Poháru ČFbU
- 2007/2008 semifinále 1. ligy mužů
- 2006/2007 vítězství ve 2. lize, postup do 1. ligy mužů
- 2002/2003 a 2003/2004 vicemistr 2. ligy mužů
- 2000/2001 postup do 3. ligy mužů
- vítězství na turnajích Impuls Cup 2004, Vánoční Tábor Cup 2006 a 2007, O Pohár města Pelhřimova 2008, Písek 2009, Memoriál Petra Adlera Strakonice 2014, South Bohemia HB Beton Cup Jindřichův Hradec 2015
- osminásobná účast na mezinárodním turnaji Czech Open
- vítězství v Poháru Jihočeské florbalové unie v sezóně 2002/2003


B-tým mužů:
- 2019/2020 vicemistr Regionální ligy mužů
- 2017/2018 vicemistr Regionální ligy mužů
- 2014/2015 vítězství v Regionální lize mužů, postup do Divize C
- 2011/2012 vítězství ve 3. lize mužů, postup do 2. ligy mužů - divize III
- 2010/2011 vicemistr ve 3. lize mužů
- 2008/2009 zisk bronzových medailí ve 3. lize mužů
- 2006/2007 vítězství v Jihočeském přeboru, postup do 3.ligy mužů
- 2003/2004 vítězství v Jihočeském přeboru, postup do krajské soutěže

Junioři:
- 2012/2013 3. místo ve 3. lize juniorů - divize V
- 2006/2007 vicemistři celostátní 2.ligy
- 2005/2006 postup do skupiny o postup do 1. ligy
- 2002/2003 vítězství v krajské lize, postup do celostátní 2. ligy
- 2009/2010 vítězství v krajské lize, postup do celostátní 2. ligy

Dorostenci:
-
2021/2022 vítězství ve 2. lize dorostenců (skupina 5 - Kraj Vysočina)
- 2018/2019 účast v 1. lize dorostenců
- 2017/2018 vicemistři 2. ligy dorostenců
- 2007/2008 vítězství ve 2. lize a postup do 1. ligy
- 2005/2006 postup do play off 1. ligy, konečné 8. místo v ČR


Starší žáci:
- účast na Mistrovstvích ČR v letech 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2010 a 2019
- mistři krajské ligy v sezónách 2003/2004, 2004/2005 a 2005/2006, 2009/2010 a 2018/2019
- vicemistři krajské ligy v sezónách 2001/2002 a 2006/2007
- třetí místo v Lize Vysočiny v sezónách 2008/2009, 2016/2017 a 2017/2018

Mladší žáci:
pozn.: od sezóny 2010/2011 se již nehraje na dlouhodobé tabulky, postupy apod.
- mistři Ligy Vysočiny v sezóně 2006/2007
- vicemistři krajské ligy v sezóně 2004/2005 a 2005/2006
- čtvrtfinále Mistrovství ČR v roce 2004

Elévové, přípravky a mladší žákyně:
tyto věkové kategorie nehrají soutěže na dlouhodobé tabulky, postupy apod.

Ženy:
- vítězství ve 2. lize žen v sezónách 2006/2007, 2018/2019 a 2019/2020
- bronzová příčka ve 2. lize žen 2008/2009

Starší žákyně:
- vítězství v Lize Vysočiny 2018/2019

Veteráni:
- účast v play off 1. ligy v sezónách 2004/2005 a 2005/2006

1.FBC Vikings Kopřivnice9
2.S.K. P.E.M.A. Opava9
3.Asper Šumperk9
4.Torpedo Havířov6
5.Florbal Pelhřimov3
6.FBC Hranice3
7.Snipers Třebíč3
8.1. FBK Sršni Rožnov3
9.Z.F.K. Petrovice3
10.Slovan Havířov3
11.FBC Přerov3
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Muži
01.10.
17:30
1. FBK Sršni Rožnov
VS
Florbal Pelhřimov
09.10.
17:00
FBC Hranice
VS
Florbal Pelhřimov
15.10.
18:00
Slovan Havířov
VS
Florbal Pelhřimov
22.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
30.10.
17:00
Snipers Třebíč
VS
Florbal Pelhřimov
Muži - Pohár
27.10.
19:30
Florbal Pelhřimov
VS
FbŠ Bohemians
Partneři