Termínovka
28.07.2019
autor: Neznámý uživatel

Termínová listina 2019/2020

Níže naleznete všechny důležité termíny jednotlivých družstev, důležité termíny oddílu a také pro rozhodčí a trenéry.

ZÁŘÍ 2019

úterý 17.09.2019
seminář trenérů: Kompenzační moduly Českého florbalu, 17:30 - 21:00 hod, Pelhřimov (Kateřina Levínská)
seminář trenérů: Síla Warm up a Cool down, 17:30 - 21:00 hod, Pelhřimov (Jaroslav Čížek)

sobota 21.09.2019
muži A: NEHRAJÍ, změna na neděli 06.10.2019
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Třebíč, 1. koš)

neděle 22.09.2019
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, Jindřichův Hradec
dorostenci: 2. liga dorostenců, Žďár nad Sázavou

úterý 24.09.2019
utkání 2. kola Poháru Českého florbalu žen, 19:00 hod Spartak Pelhřimov vs. Florbal Židenice

sobota 28.09.2019
zatím volno

neděle 29.09.2019
muži A: Národní liga, FbK Horní Suchá vs. Pelhřimov (SH Horní Suchá, 17:00 hod)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou


ŘÍJEN 2019

sobota 05.10.2019 
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA, 19:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, SH Hrdějovice
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Jihlava nebo NE )

neděle 06.10.2019 
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava, 16:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Žďár, Bystřice, Jihlava nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

sobota 12.10.2019
muži A: Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Pelhřimov (SH Křenovice)

neděle 13.10.2019
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 12:30 hod (pořádá H. Brod)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pacov
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod

sobota 19.10.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Snipers Třebíč, 19:00 hod
ženy: 2. liga žen, Týn nad Vltavou

neděle 20.10.2019
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod (? koš)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Telč
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Telč

sobota 26.10:2019
muži A: Národní liga, FBC Letka Toman Finance Group vs. Pelhřimov (SH Sareza Ostrava, 16:00 hod)
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč

neděle 27.10.2019
zatím volno
 

LISTOPAD 2019

sobota 02.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy, 19:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Přibyslav

neděle 03.11.2019
dorostenky: 1. liga dorostenek, Písek
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 09.11.2019
ženy: 2. liga žen, Soběslav (změna z 02.11.2019)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Okříšky, Přibyslav nebo NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

neděle 10.11.2019
muži A: Národní liga, FBK Spartak Hluk vs. Pelhřimov (SH Hluk, 16:30 hod)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Okříšky, Dolní Cerekev nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Třebíč

sobota 16.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Hranice, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, Telč (3 utkání!!!)
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, Ledeč nad Sázavou

neděle 17.11.2019
žádné družstvo nehraje
seminář rozhodčích

sobota 23.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Bystřice n/P., Přibyslav nebo NE) 

neděle 24.11.2019
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Žďár n/S. Okříšky nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Dolní Cerekev
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Jihlava

sobota 30.11.2019
muži B: Regionální liga mužů, Bystřice nad Pernštejnem
dorostenci: 2. liga dorostenců, Telč

neděle 01.12.2019
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod


PROSINEC 2019

sobota 07.12.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá, 19:00 hod
seminář rozhodčích, Nové Veselí

neděle 08.12.2019
ženy: 2. liga žen, Žirovnice
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 14.12.2019
muži A: Národní liga, S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Pelhřimov
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Přibyslav nebo NE)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

neděle 15.12.2019
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Bystřice n/P, Přibyslav, Dolní Cerekev nebo SO)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Ledeč nad Sázavou

týden 16.-20.12.2019
utkání mládežnických týmů s rodiči (přípravky, elévové, mladší žákyně a mladší žáci)

sobota 21.12.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz, 19:00 hod
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod

neděle 22.12.2019
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Dolní Cerekev

sobota 28.12.2019
žádné družstvo nehraje

neděle 29.12.2019
žádné družstvo nehraje


LEDEN 2020

sobota 04.01.2020
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 09:00 hod

neděle 05.01.2020
muži A: Národní liga, 1.MVIL Ostrava vs. Pelhřimov
dorostenky: 1. liga dorostenek, Dolní Cerekev
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pacov
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Dačice

sobota 11.01.2020
žádné družstvo nehraje
CHAMPIONS CUP 2020, Ostrava

neděle 12.01.2020
žádné družstvo nehraje
CHAMPIONS CUP 2020, Ostrava

sobota 18.01.2020
muži A: Národní liga, Snipers Třebíč vs. Pelhřimov (SH Třebíč)
muži B: Regionální liga mužů, Havlíčkův Brod (???)

neděle 19.01.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třebíč
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Bystřice nad Pernštejnem
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod

sobota 25.01.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Letka Toman Finance Group, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov 09:00 hod (? koš)

neděle 26.01.2020
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
 

ÚNOR 2020

sobota 01.02.2020
muži A: FbK TJ Svitavy vs. Pelhřimov (SH Svitavy)
ženy: 2. liga žen, Hluboká nad Vltavou

neděle 02.02.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod (3 zápasy)
dorostenky: 1. liga dorostenek, Písek

sobota 08.02.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Třebíč, Jihlava nebo NE)

neděle 09.02.2020
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Třebíč, Jihlava nebo SO)

sobota 15.02.2020
muži A: Národní liga, FBC Hranice vs. Pelhřimov (SH Hranice, 17:00 hod)

neděle 16.02.2020
mladší žáci (2 družstva), Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Okříšky


sobota 22.02.2020
muži A: Národní liga, FBC Vikings Kopřivnice vs. Pelhřimov (SH Kopřivnice, 19:00 hod)

neděle 23.02.2020
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Žďár n/S., Bystřice n/P, Havlíčův Brod, Dolní Cerekev)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Ledeč nad Sázavou
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

sobota 29.02.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. TROOPERS A, 19:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, České Budějovice

neděle 01.03.2020
muži B: Regionální liga mužů, Třešť
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou
mladší žáci (2 družstva), Přebor Vysočiny mladších žáků, Ledeč nad Sázavou
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod


BŘEZEN 2020

sobota 07.03.2020 
muži A: Národní liga, 1. čtvrtfinále Play off nebo 1. utkání Play down

neděle 08.03.2020
muži A: Národní liga, 2. čtvrtfinále Play off nebo 2. utkání Play down
ženy: 2. liga žen, Hluboká nad Vltavou

sobota 14.03.2020
muži A: Národní liga, 3. čtvrtfinále Play off nebo 3. utkání Play down

neděle 15.03.2020
muži A: Národní liga, 4. čtvrtfinále Play off nebo 4. utkání Play down
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 21.03.2020
muži A: Národní liga, 1. semifinále Play off nebo 5. utkání Play down
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba, (pokud v Pelhřimově hraje se v NE)

neděle 22.03.2020
muži A: Národní liga, 2. semifinále Play off
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba, pokud v Pelhřimově 09:00 hod, pokud jinde možná v SO)


sobota 28.03.2020
muži A: Národní liga, 3. semifinále Play off nebo 6. utkání play down
ženy: 2. liga žen, Písek
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Telč

neděle 29.03.2020
muži A: Národní liga, 4. semifinále Play off
dorostenky: 1. liga dorostenek, Ledeč nad Sázavou
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod

 

DUBEN 2020

sobota 04.04.2020
muži A: Národní liga, 1. finále Play off nebo 1. utkání baráže Národní ligy
muži B: Regionální liga mužů - nadstavba (pokud v Pelhřimově SO, jinak SO nebo NE)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dačice

neděle 05.04.2020
muži A: Národní liga, 2. finále Play off nebo 2. utkání baráže Národní ligy
muži B: Regionální liga mužů - nadstavba (pokud v Pelhřimově SO, jinak SO nebo NE)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Přibyslav


pátek 10.04.2020
muži A: Národní liga, 3. finále Play off nebo 3. utkání baráže Národní ligy

sobota 11.04.2020
muži A: Národní liga, 4. finále Play off nebo 4. utkání baráže Národní ligy

pondělí 13.04.2020
muži A: Národní liga, 5. finále Play off nebo 5. utkání baráže Národní ligy

sobota 18.04.2020
Superfinále florbale, O2 Aréna Praha

neděle 19.04.2020
muži A: 1. utkání baráže 1. ligy mužů
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba o MČR
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava

sobota 25.04.2020
muži A: 2. utkání baráže 1. ligy mužů
muži B: Regionální liga mužů - nadstavba (pokud v Pelhřimově SO, jinak SO nebo NE)

neděle 26.04.2020
muži A: 3. utkání baráže 1. ligy mužů
muži B: Regionální liga mužů - nadstavba (pokud v Pelhřimově SO, jinak SO nebo NE)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Havlíčkův Brod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Žďár nad Sázavou
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Žďár nad Sázavou

 

KVĚTEN 2020

sobota 02.05.2020
muži A: 4. utkání baráže 1. ligy mužů

neděle 03.05.2020
muži A: 5. utkání baráže 1. ligy mužů

focení jednotlivých družstev a utkání s rodiči na závěr sezóny

pondělí 25.5.2020
     15:30 - 17:00 hod  mladší žáci  trénink 
     17:00 - 18:30 hod  žákyně a dorostenky FOCENÍ & RODIČE
     18:30 - 20:00 hod starší žáci  trénink
      přípravky a elévové trénink zrušen

středa 27.5.2020
     16:30 - 18:00 hod  přípravky a elévové, 17:45  FOCENÍ & RODIČE
     17:45 - 19:30 hod starší žáci, foto 17:50 FOCENÍ & RODIČE
     19:30 - 21:00 hod dorostenci trénink
      žákyně a dorostenky trénink zrušen

pátek 29.5.2020
     15:30 - 17:00 hod žákyně a dorostenky trénink
     16:30 - 18:00 hod mladší žáci, foto 17:45 FOCENÍ & RODIČE
     17:45 - 19:00 hod  dorostenci, foto 17:50 FOCENÍ & RODIČE
     19:00 - 20:00 hod ženy, foto 19:50 FOCENÍ & RODIČE
     20:00 - 21:30 hod muži A a B, foto 19:55 FOCENÍ

sobota 30.05.2020
      setkání trenérů oddílu florbalu Spartak Pelhřimov - minigolf Beachwell Pelhřimov (od 16:00 hod)
 

pondělí  01.06.2020
     Mezinárodní den dětí, fotbalové hřiště s umelým trávníkem za Kalvárií Pelhřimov - prezentace klubu 

 

Předpokladaná účast na neligových turnajích
- Dragon Cup, Milevsko (přípravka, elévové, mladší žáci a mladší žákyně)
- O Pohár Niké, Jihlava (starší žákyně)
- Open Air, Dobruška (kategorie budou určeny)
- Open Game, Brno (kategorie budou určeny)
- Nisa Open, Liberec (kategorie budou určeny)
- Prague Games, Praha, 08.-11.07.2020 (kategorie budou určeny)
- Rulers Open, Dolný Kubín /SVK/ (muži)
- Memoriál Petra Adlera, Strakonice (muži)

- nabídky na další turnaje můžete zasílat na klubový e-mail florbalpe@centrum.cz


Tábory a soustředění
- Přímětský tábor - předpokládaný termín 27.-31.07.2020, Pelhřimov (mladší žáci, elévové a přípravky)
soustředění žákyň a dorostenek
- soustředění starších žáků
- soustředění dorostenců


=================================================================

ČERVEN 2019
sobota 01.06.2019  setkání trenérů oddílu florbalu Spartak Pelhřimov - Beachwell Pelhřimov (od 16:00 hod)
sobota 01.06.2019  O Pohár Niké - neligový turnaj starších žákyň, SK Jihlava
pátek až neděle 07.- 09.06.2019   Salming Nisa Open 2019, Liberec - www.nisaopen.cz
neděle 09.06.2019   celostátní valná hromada Českého florbalu, Brno
neděle 16.06.2019 Losovací aktiv celostátních soutěží, Brno (10:00 hod)
pátek 20.06.2019 Losovací aktiv regionálních a krajských soutěží, Čížkov (17:00 hod)
neděle - pátek 21.06.-28.06.2019 Olympiáda dětí a mládeže, Liberec a Jablonec nad Nisou
sobota 29. 06 2019 Dobruška Open Air, turnaj pro mladší žáky, systém 3+1 - www.openaircup.cz


ČERVENEC 2019
10. - 13.07.2019 PRAGUE GAMES 2019, Praha – www.praguegames.cz
                              kategorie B17 (ročníky 2002 a mladší)
26.-28.07.2019  RULERS SUMMER OPEN, Dolný Kubín, turnaj mužů 4+1 - http://rulersopen.com
29.07.-02.08.2019 Příměstský tábor v Pelhřimově
                      pondělí- pátek vždy 8:00 - 16:00 hod, ročníky 2006 - 2013 - informace

SRPEN 2019
02. - 04.08.2019  Memoriál Petra Adlera, Strakonice – www.fbcstrakonice.cz
10. - 19.08.2019 soustředění dorostenci, Kletečná - ročníky 2002 až 2005
10. - 17.08.2019 soustředění dorostenky a žákyně, Kletečná -  ročníky 2003 až 2007
plánovaná přátelská utkání mužů

víkend 24.-25.08.2019
muži: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, Vysoké Mýto (sobota i neděle)

pátek 30.08.2019
setkání vedení oddílu s partnery k výročí 20 let založení oddílu florbalu, Kozlovna U Zachů

sobota 31.08.2019
turnaj ke 20 letům florbalu v Pelhřimově (veteráni 30+) sobota 31.08.2019, Pelhřimov
ženy: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, Chlumec nad Cidlinou (celý víkend)

neděle 01.09.2019
muži: 2. kolo Poháru Českého florbalu, Rokytnice v Orlických horách (FBC Letohrad vs. Pelhřimov)
ženy: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, Chlumec nad Cidlinou (celý víkend)

 

ZÁŘÍ 2019

středa 04.09.2019 - školení sekretářů oddílů Českého florbalu, Jihlava (17:00 - 21:00 hod)

víkend 07.-08.09.2019
prodloužený víkend 06.-08.09.2019 - školení trenérů licence C, Havlíčkův Brod (pátek 13:30 -  neděle 18:45 hod)
sobota 07.09.2019 - školení rozhodčích (nejvyšší regionální listina), Jindřichův Hradec (09:00-15:00 hod)

sobota 14.09 2019
Volný čas není nuda, Masarykovo náměstí (08.00-12:00 hod)

neděle 15.09.2019
muži A: Národní liga, TROOPERS A vs. Pelhřimov (SH Tuřany Brno)

 

 

Další články z této kategorie
01.09.2018
Termínová listina 2018/2019
Kompletní termínová listina pro sezónu 2018/2019 všech 13 družstev je na světě. Podívejte se, kdy a kde hraje vaše družstvo. (poslední aktualizace 22.1.2019).
22.06.2018
Los regionálních soutěží
V Čížkově u Pelhřimova proběhl los soutěží regionu VYaJČ a krajských soutěží Kraje Vysočina. Po mužích A a dorostencích, kteří hrají celostátní soutěže tak dostalo jízdní řád nadcházející sezóny zbývajících 11 družstev Spartaku Pelhřimov.
17.06.2018
Los celostátních soutěží
Celostátní ligové soutěže jsou rozlosovány. Pelhřimovské áčko začíná Národní ligu venku s Děčínem. Spartak hostí turnaj úvodního kola poháru na konci srpna a dorostenci začínají 1. ligu na konci září v Náchodě.
1.FBK Spartak Hluk3
2.Florbal Svitavy3
3.TROOPERS3
4.1. MVIL Ostrava3
5.Snipers Třebíč3
6.FBC Hranice2
7.FbK Horní Suchá1
8.Florbal Pelhřimov0
9.FBC Vikings Kopřivnice0
10.S.K. P.E.M.A. Opava0
11.FBC Letka0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
05.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
06.10.
16:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
19.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Ženy
24.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Židenice
Partneři