Termínovka
06.08.2021
autor: Jan Knězů

Termínová listina 2021/2022

Sezóna 2021/2022 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.

2021

2022
červenec srpen

září

říjen listopad prosinec leden únor březen duben květen červen

 


 

 

 

ČERVENEC 2021

24.07.2021 turnaj 3+1 v Jihlavě, muži
30.07-01.08. 2021 turnaj ve Strakonicích, muži
26.-30.07.2021 Příměstský tábor v Pelhřimově (přípravky-mladší žáci)

 

SRPEN 2021

08.-13.08.2021 soustředění dorostenek v Kutné Hoře
08.-13.08.2021 soustředění starších žáků, dorostenců a juniorů, areál Valcha u Počátek

 

sobota 21. srpna 2021
muži: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu mužů (Jihlava)

neděle 22. srpna 2021
muži: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu mužů (Jihlava)
přátelské utkání s FBC Kutná Hora (SH ZŠ Osvobození Pelhřimov)

 

od pondělí 23. srpna 2021
pravidelné tréninky všech družstev - info

 

sobota 28.08.2021
turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu žen (SH Křenovice)

neděle 29.08.2021
muži: utkání 2. kola Poháru Českého florbalu, SH Dolní Dobrouč, 18:00 hod
ženy: turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu žen (SH Křenovice)

 

ZÁŘÍ 2021

sobota 4. září 2021
školení stávajících rozhodčích, Jindřichův Hradec
žádné družstvo nehraje 

neděle 5. září 2021
muži A: přátelské utkání nebo fyzické testy 18:00 hod

 

sobota 11.9.2021
muži A: Národní liga, FAT PIPE Aligators Klobouky vs. Pelhřimov (18:00 Křenovice u Brna)
Volný čas není nuda, Městské sady Pelhřimov (stanoviště u Domova důchodců)

neděle 12.9.2020
školení trenérů licence D - Světlá nad Sázavou
žádné družstvo nehraje

 

sobota 18.9.2021
muži A: Národní liga mužů, Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Jihlava (1. koš)

neděle 19.9.2021
elévové: Sokol Junior Cup, Pardubice

 

sobota 25.9.2021
muži A: Národní liga, FBC Vikings Kopřivnice vs. Pelhřimov (19:00 Kopřivnice)
muži B: Regionální liga mužů, Třešť, 9:00 hod
ženy: 2. liga žen, Světlá n/S., 10:30 hod

neděle 26.9.2021
dorostenky: 1. liga dorostenek, Jihlava
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Světlá n/S., 10:15 hod

 

ŘÍJEN 2021

sobota 2.10.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava, 19:00 hod
junioři: 2. Liga juniorů, Jihlava, 11:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod (1. koš)
elévové: Liga Vysočiny elévů, Světlá n/S., 9:00 hod začátek turnaje
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Světlá n/S., 9:00 hod začátek turnaje

neděle 3.10.2021
zatím volno

 

sobota 9.10.2021
muži A: Národní liga, FBK Spartak Hluk vs. Pelhřimov 
muži B: Regionální liga mužů, Bystřice n/P., 9:00 hod
ženy: 2. liga žen, Sezimovo Ústí, 9:00 hod
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Pelhřimov, 9:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Světlá n/S., 9:00 hod začátek turnaje

neděle 10.10.2021
dorostenky: 1. liga dorostenek, SH České Budějovice
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod (obě družstva)
 

sobota 16.10.2021
muži A: Národní liga, FbK TJ Svitavy  vs. Pelhřimov (19:00 hod, Svitavy)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Bystřice n/P., 1. koš)

neděle 17.10.2021
junioři:2. liga juniorů, Pelhřimov, 9:00 hod
 

sobota 23.10.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá, 19:00 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod (obě družstva chlapců)
dorostenci: 2. Liga dorostenců. Bystřice n/P., 11:30 hod

neděle 24.10.2021
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Dačice, ??? hod
 

sobota 30.10.2021
muži A: Národní liga, Snipers Třebíč. vs Pelhřimov, 19:00 hod Třebíč
ženy: 2. Liga žen, Třešť, 10:30 hod

neděle 31.10.2021
junioři: 2. Liga juniorů, Dolní Cerekev, 11:30 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků. Třebíč, 9:00 hod začátek turnaje
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Světlá n/S. ??? hod

 

LISTOPAD 2021

sobota 6.11.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. TROOPERS, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč, 10:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Okříšky, 1. koš)
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 začátek turnaje (obě družstva chlapců)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Světlá n/S.,

neděle 7.11.2021
žádné družstvo nehraje

 

sobota 13.11.2021
žádné družstvo nehraje

neděle 14.11.2021
muži A: Národní liga, FBC Hranice vs Pelhřimov, ??? Hranice
junioři: 2. Liga juniorů, Nové Město na Moravě, 10:30 hod



sobota 20.11.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1. FBK Rožnov p/R, 19:00 hod
muži B: regionální liga mužů, Třešť, 10:30 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Pelhřimov, 09:00 hod

neděle 21.11.2021
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třešť, 09:00 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Dačice, ??? hod

 

sobota 27.11.2021
utkání Mistrovství světa žen v Uppsale ČR vs. Švýcarsko 
muži A: Národní liga, S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Pelhřimov, ??? hod Opava
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů. Pelhřimov, 9:00 hod (dívčí družstvo)
elévové: Liga Vysočiny elévů,Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje (družstva chlapců) změna z neděle 

neděle 28.11.2021
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 9:00 hod
junioři: 2. Liga juniorů, Třešť, 10:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Okříšky, 1. koš)

pondělí 29.11.2021 utkání Mistrovství světa žen v Uppsale ČR vs. Polsko
úterý 30.11:2021 utkání Mistrovství světa žen v Uppsale ČR vs. Lotyšsko 

 

PROSINEC 2021

pátek 3.12.2021
utkání na Mistrovství světa mužů v Helsinkách, ČR vs. Německo
čtvrtfinále Mistrovství světa žen v Uppsale


sobota 4.12.2021
semifinále Mistrovství světa žen v Uppsale
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice, 19:00 hod 
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Pelhřimov, 9:00 hod

neděle 5.12.2021
finále a utkání o bronz na Mistrovství světa žen v Uppsale
utkání na Mistrovství světa mužů v Helsinkách, ČR vs. Švýcarsko

mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Světlá n/S., 9:00 hod začátek turnaje

pondělí 6.12.2021 - utkání na Mistrovství světa mužů v Helsinkách, ČR vs. Norsko
středa a čtvrtek 8. a 9.12.2021 - čtvrtfinále Mistrovství světa mužů v Helsinkách
pátek 10.12.2021 - semifinále Mistrovství světa mužů v Helsinkách

sobota 11.12.2021
finále a utkání o bronz na Mistrovství světa mužů v Helsinkách
muži A: Národní liga, 1.MVIL Ostrava vs. Pelhřimov, ??? hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, dosud neznámo
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá n/S.) SO nebo NE
elévové: Liga Vysočiny elévů, Okříšky 09:00 hod začátek turnaje
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Okříšky, 09:00 hod začátek turnaje

neděle 12.12.2021
ženy: 2. liga žen, Sezimovo ústí, 10:30 hod
junioři: 2. liga juniorů, Třebíč, 10:30 hod
starší žákyně: liga Vysočiny starších žákyň, Jihlava, 9:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Okříšky, Třešť) SO nebo NE

sobota 18.12.2021
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, Světlá nad Sázavou
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Bystřice n/P., ??? hod

neděle 19.12.2021
dorostenci: 2. liga dorostenců, Světlá nad Sázavou, 09:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod

 

sobota 25.12.2021
volno

neděle 26.12.2021
volno

 

LEDEN 2022

sobota 1.1.2022
volno

neděle 2.1.2022
volno

 

sobota 8.1.2022
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy, 19:00 hod
ženy: 2. Liga žen, Třešť, ??? hod
dorostenky: 1. Liga dorostenek, Pelhřimov, 9:00 hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Třebíč, ??? hod

neděle 9.1.2022
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Moravské Budějovice, ???  hod
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Dolní Cerekev, ??? hod

 

sobota 15.1.2022
muži A: Národní liga, FbK Horní Suchá vs. Pelhřimov, ??? hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dolní Cerekev, 10:30 hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod

neděle 16.1.2022
junioři: 2. liga juniorů, Světlá n/S., 10:30 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod

 

sobota 22.1.2022
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs Snipers Třebíč, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, NMNM, ??? hod

neděle 23.1.2022
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Pelhřimov, 9:00 hod
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Jihlava, 9:00 hod začátek turnaje

 

sobota 29.1.2022
muži A: Národní liga, TROOPERS vs. Pelhřimov, ??? hod
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod

neděle 30.1.2022
junioři: 2. liga juniorů, NMNM, ??? hod

 

ÚNOR 2022

sobota 5.2.2022
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Hranice, ??? hod Hranice
Ženy: 2. liga žen, Světlá n/S., ??? hod
elévové: Liga Vysočiny elévů, Moravské Budějovice, ??? hod (družstva chlapců)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Ž´dár n/S.
starší žákyně: Liga vysočiny starších žákyň, Světlá n/S., ??? hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Telč, NMNM, Třebíč) SO nebo NE

neděle 6.2.2022
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 10:00 hod jeden zápas
 

sobota 12.2.2022
muži A: Národní liga, 1. FBK Rožnov p/R. Pelhřimov, ??? hod Rožnov
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třebíč, 11:30 hod

neděle 13.2.2022
zatím volno

 

sobota 19.2.2022
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FAT PIPE Aligators Klobouky, 19:00 hod
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 9:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, doposud neznámo

neděle 20.2.2022
zatím volno

 

sobota 26.2.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, Třešť, ??? hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, (Přibyslav, Jihlava, Okříšky) SO nebo NE
junioři: 2 liga juniorů: Pelhřimov, 9:00 hod

neděle 27.2.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Dolní Cerekev, ??? hod
přípravka: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje

 

BŘEZEN 2022

sobota 5.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
dorostenci: 2. Liga dorostenců, Světlá n/S., ??? hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje

neděle 6.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
 

sobota 12.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Bystřice n/P., Chýnov) SO nebo NE
junioři: 2. liga juniorů, Jihlava, ??? hod
ženy: 2. liga žen, Třešť, ??? hod

neděle 13.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Světlá n/S.) SO nebo NE
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Dačice, 9:00 hod začátek turnaje
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pacov, 9:00 hod začátek turnaje


sobota 19.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč, ??? hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třešť, ??? hod
přípravka: Liga Vysočiny přípravek, Bystřice n/P., ??? hod

neděle 20.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje


sobota 26.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
dorostenky: 1. liga dorostenek, Světlá n/S., ??? hod

neděle 27.3.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
ženy: 2. liga žen, České Budějovice, 09:00 hod
starší žákyně: Liga Vysočiny starších žákyň, Jihlava, ??? hod
 


DUBEN 2022
sobota 2.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
starší žáci: PLAY OFF starších žáků,dosud neznámo

neděle 3.4.2022
elévové: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov, 9:00 hod začátek turnaje


sobota 9.4.2022
SUPERFINÁLE florbalu, 9. dubna 2022, O2 Aréna Praha

neděle 10.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, nadstavba, 09:00 hod
ženy: 2. Liga žen, Světlá n/S., ??? hod
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třebíč, ??? hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, dosud nestanoveno
mladší žáci: Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava
přípravky: Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov, 09:00 hod


sobota 16.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF

neděle 17.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF


sobota 23.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
elévové: Liga Vysočiny elévů, Světlá n/S., ??? hod
mladí žákyně: Liga Vysočiny elévů, Světlá n/S., ??? hod

neděle 24.4.2022
muži A: Národní liga, PLAY OFF
muži B: Regionální liga mužů, nadstavba, 09:00 hod
ženy: 2. liga žen, České Budějovice, ??? hod
starší žákyně:Liga Vysočiny starších žákyň, Dačice, ??? hod


KVĚTEN, ČERVEN a předběžně prázdniny 2022
příměstský tábor v Pelhřimově - 25. - 29. 7. 2022
soustředění jednotlivých kategorií - viz členská sekce

Další články z této kategorie
01.07.2020
Termínová listina 2020/2021
Sezóna 2020/2021 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.
28.07.2019
Termínová listina 2019/2020
Níže naleznete všechny důležité termíny jednotlivých družstev, důležité termíny oddílu a také pro rozhodčí a trenéry.
01.09.2018
Termínová listina 2018/2019
Kompletní termínová listina pro sezónu 2018/2019 všech 13 družstev je na světě. Podívejte se, kdy a kde hraje vaše družstvo. (poslední aktualizace 22.1.2019).
1.TROOPERS32
2.1. FBK Sršni Rožnov25
3.Snipers Třebíč22
4.Florbal Pelhřimov20
5.S.K. P.E.M.A. Opava20
6.Aligators Klobouky20
7.FBC Vikings Kopřivnice19
8.FBC Hranice18
9.FBK Spartak Hluk15
10.FbK Horní Suchá12
11.1.MVIL Ostrava12
12.Florbal Svitavy7
Nejbližší utkání
Muži
18.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
08.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
22.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Partneři