Termínová listina
03.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Termínová listina 2022/2023

Sezóna 2022/2023 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.

2022

2023
červenec srpen

září

říjen listopad prosinec leden únor březen duben květen červen

 


 

 

 

 

 

 

LISTOPAD 2022

sobota 5. listopadu 2022
Mistrovství světa mužů: 5.-13.11.2022, Zurich & Winterthur, Švýcarsko
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava, 19:00 hod
junioři - 2. liga juniorů: Žďár nad Sázavou, Pe vs. Žďár, Pe vs. Okříšky - změna z 12.11.2022!
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Okříšky / Jihlava / Telč
elévové - Liga Vysočiny elévů: Jaroměřice nebo neděle 6.11.2022

neděle 6. listopadu 2022
muži B - Regionální liga mužů: turnaj ve Světlé n/S. (pořádá HB; Pe B vs. Sabots a Pe B vs. Okříšky)
elévové - Liga Vysočiny elévů: Dačice (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Telč 

 

sobota 12. listopadu 2022
Mistrovství světa mužů: 5.-13.11.2022, Zurich & Winterthur, Švýcarsko
muži A - Národní liga mužů: Asper Šumperk vs. Spartak Pelhřimov
ženy - 2. liga žen: turnaj v Soběslavi (pořádá Meťák ČB), Pe vs. FA ČB, Pe vs. Světlá

neděle 13. listopadu 2022
dorostenky - 1. liga dorostenek: Třešť (pořádají Dačice), Pe vs. Světlá, Pe vs. JeMoBu

 

sobota 19. listopadu 2022
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. FBC MSEM Přerov, 19:00 hod

neděle 20. listopadu 2022
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe B vs. Přibyslav, 14:00 hod Pe B vs. Žďár)
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Jihlava (3 družstva)
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Žďár nad Sázavou (obě  družstva)

 

sobota 26. listopadu 2022
dorostenky - 1. liga dorostenek: Týn nad Vltavou, Pe vs. Světlá, Pe vs. Týn
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Okříšky, 2. koš

neděle 27. listopadu 2022
muži A - Národní liga mužů: Z.F.K. Petrovice vs. Spartak Pelhřimov - ZMĚNA!!!
elévové - Liga Vysočiny elévů: Třebíč (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Jihlava

 

PROSINEC 2022

sobota 3. prosince 2022 
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice, 19:00 hod
dorostenci - 2. liga dorostenců: turnaj v Pelhřimově (9:00 Pe vs. FBŠ Jihlava, 14:00 Pe vs. Bystřice n/P.)

neděle 4. prosince 2022
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Pacov (2 družstva)


sobota 10. prosince 2022
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. 1.FBK Sršni Rožnov p/R, 19:00 hod
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Třebíči (pořádají Okříšky; Pe B vs. HB a Pe B vs. Třebíč B)
dorostenky - 1. liga dorostenek: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. Dačice, 13:00 hod Pe vs. Meťák ČB)
ženy - 2. liga žen: turnaj ve Světlé nad Sázavou, Pe vs. FA ČB, Pe vs. Meťák ČB
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Telč nebo neděle 11.12.2022

neděle 11. prosince 2022
junioři - 2. liga juniorů: Třešť (pořádají Dačice), Pe vs. JeMoBu, Pe vs. Dačice
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Dolní Cerekev / Světlá nebo sobpta 10.12.2022
elévové - Liga Vysočiny elévů: Světlá nad Sázavou (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Světlá nad Sázavou

 

sobota 17. prosince 2022
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. FBC Hranice, 19:00 hod
dorostenci - 2. liga dorostenců: Nové Veselí (pořádá Přibyslav), Pe vs. SK Jihlava, Pe vs. Přibyslav
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (3 družstva)

neděle 18. prosince 2022
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (obě družstva)

od pondělí 19. prosince do soboty 31. prosince 2022

  • utkání kategorie přípravek, elévů a mladších žáků s rodiči (bude upřesněno)
  • pravidelné tréninky nebudou od 23.12. do 1.1.2023, sledujte členskou sekci
  • vánoční bruslení na Zimním stadionu v Pelhřimově (děti), předběžně v pátek 23.12. od 9:00 hod
  • vánoční hokej na Zimním stadionu v Pelhřimově (junioři a muži), předběžně středa 28.12. od 15:00 hod
  • výběh na Štěpána, pondělí 26.12.2022, 8:00 hod od Sauny (od 15 let výše)
  • celoklubový turnaj pro všechny kategorie; předběžně pátek 30.12.2022 od 13:00-18:00 hod

pravidelné tréninky všech kategorií opět začínají od pondělí 2. ledna 2023

 

LEDEN 2023

sobota 7. ledna 2023
Champions Cup (7.-8. ledna 2023) - Tampere, Finsko
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. TJ Slovan Havířov, 19:00 hod
ženy - 2. liga žen: turnaj v Jihlavě, Pe vs. SK Jihlava B, Pe vs. Světlá
junioři - 2. liga juniorů: Žďár nad Sázavou, Pe vs. Třebíč, Pe vs. Okříšky
dorostenky - 1. liga dorostenek: Světlá nad Sázavou, Pe vs. SK JIhlava, Pe vs. Světlá
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Okříšky / Bystřice nebo neděle 8.1.2023
elévové - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, 9:00 hod (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, 9:00 hod 

neděle 8. ledna 2023
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Světlá nebo sobota 7.1.2022
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Telč / Kněžice / Dolní Cerekev nebo sobota 7.1.2022


sobota 14. ledna 2023
muži A - Národní liga mužů: S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Spartak Pelhřimov

neděle 15. ledna 2023
muži B - Regionální liga mužů: turnaj ve Světlé n/S (pořádá HB), Pe B vs. Bystřice a Pe B vs. NMNM
dorostenci - 2. liga dorostenců: Pelhřimov, Pe vs. Přibyslav, Pe vs. NMNM
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Okříšky (Pelhřimov + modří)
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků. Telč (žlutí)
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Nové Město na Moravě (obě družstva)


úterý 17. ledna 2023
finále Poháru Českého florbalu a finále Poháru Českého florbalu žen


sobota 21. ledna 2023 
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. Snipers Třebíč, 19:00 hod
ženy - 2. liga žen: turnaj v Pelhřimově (9:00 Pe vs. Jindřichův Hradec, 14:00 Pe vs. Meťák ČB)
dorostenky - 1. liga dorostenek: Týn nad Vltavou, Pe vs. Týn, Pe vs. Písek
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: JeMoBu / Dačice nebo neděle 22.1.2023

neděle 22. ledna 2023
junioři - 2. liga juniorů: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. FBŠ Jihlava, 14:00 hod Pe vs. Žďár n/S.)
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Okříšky nebo sobota 21.1.2023  / Okříšky / Dačice
elévové - Liga Vysočiny elévů: Žďár nad Sázavou (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Žďár nad Sázavou

 

sobota 28. ledna 2023
muži A - Národní liga mužů: 1.MVIL Ostrava vs. Spartak Pelhřimov
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v NMNM (pořádá Přibyslav) Pe B vs. Sabots Jihlava a Pe B vs. Přibyslav
dorostenci - 2. liga dorostenců: Světlá nad Sázavou  (pořádá HB), Pe  vs. Telč, Pe vs. H. Brod
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Kněžice (Pelhřimov + modří)

neděle 29. ledna 2023
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Pacov (žlutí)

 

ÚNOR 2023

sobota 4. února 2023
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. Asper Šumperk, 19:00 hod

neděle 5. února 2023
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Pacov (obě družstva)

 

sobota 11. února 2023
muži A - Národní liga mužů: FBC MSEM Přerov vs. Spartak Pelhřimov
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Světlá nad Sázavou

neděle 12. února 2023
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Pelhřimově, 9:00 Pe B vs. Okříšky, 14:00 Pe B vs. Třebíč B
dorostenci - 2. liga dorostenců: Žirovnice (pořádá Telč) - Pe vs. Okříšky, Pe vs. Bystřice
dorostenky - 1. liga dorostenek: Třešť (pořádá SK JeMoBu) - Pe vs. JeMoBu, Pe vs. Dačice
elévové - Liga Vysočiny elévů: Pacov (obě družstva)

 

sobota 18. února 2023
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. Torpedo Havířov, 19:00 hod
ženy - 2. liga žen: turnaj v Žirovnici (pořádá Jindřichově Hradci), Pe vs. J. Hradec, Pe vs. Meťák ČB
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: turnaj v Pelhřimově, začátek v 9:00 hod

neděle 19. února 2023
junioři - 2. liga juniorů: utkání v Pelhřimově (Pe vs. SK Jihlava), čas začátku utkání bude upřesněn
 

sobota 25. února 2023
muži A - Národní liga mužů: 1. utkání čtvrtfinále
dorostenky - 1. liga dorostenek: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. Třebíč, 13:00 hod Pe vs. SK JIhlava)

neděle 26. února 2023
muži A - Národní liga mužů: 2. utkání čtvrtfinále




BŘEZEN 2023

sobota 4. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 3. utkání čtvrtfinále
ženy - 2. liga žen: turnaj v Soběslavi (pořádá Meťák ČB), Pe vs. FA ČB, Pe vs. Světlá 
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (3 družstva)
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Přibyslav (obě družstva)

neděle 5. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 4. utkání čtvrtfinále
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v NMNM (Pe B vs. HB a Pe B vs. NMNM)
 


úterý 7. března nebo středa 8. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 5. utkání čtvrtfinále

 

sobota 11. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 1. utkání semifinále
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Bystřice / Dačice nebo v neděli 12.3.2023
elévové - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov 9:00 hod (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, 9:00 hod

neděle 12. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 2. utkání semifinále
dorostenky - 1. liga dorostenek: Písek, Pe vs. Meťák ČB, Pe vs. Písek
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Jihlava nebo v sobotu 11.3.2023

 

sobota 18. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 3. utkání semifinále
dorostenci - 2. liga dorostenců: Bystřice nad Pernštejnem, Pe vs. SK Jihlava, Pe vs. Dačice
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Světlá nad Sázavou (obě družstva)

neděle 19. března 2023
muži A - Národní liga mužů: 4. utkání semifinále
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Třebíč (3 družstva)

 

sobota 25. března 2023 
muži A - Národní liga mužů: 5. utkání semifinále

neděle 26. března 2023
muži B - Regionální liga mužů: turnaj NMNM (pořádá Přibyslav; Pe B vs. Přibyslav a Pe B vs. Žďár n/S.)
elévové - Liga Vysočiny elévů: Jihlava (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Jihlava

 

DUBEN 2023

sobota 1. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 1. utkání finále
starší žáci - nadstavba starších žáků nebo neděle
junioři - 2. liga juniorů: Třebíč, Pe vs. Třebíč, Pe vs. Okříšky

neděle 2. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 2. utkání finále
starší žáci - nadstavba starších žáků nebo sobota
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Jihlava (obě družstva)

 


pátek 7. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 3. utkání finále

sobota 8. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 4. utkání finále

pondělí 9. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 5. utkání finále

 

sobota 15. dubna 2023muži A - Národní liga mužů: 1. utkání baráže
junioři - 2. liga juniorů: Dolní Cerekev (pořádá FBŠ Jihlava), Pe vs. FBŠ Jihlava, Pe vs. Okříšky
dorostenky - 1. liga dorostenek, 1. kolo play off
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: Světlá nad Sázavou (3 družstva)
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (obě družstva)

neděle 16. dubna 2023
Superfinále florbalu, O2 Aréna Praha

 

sobota 22. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 2. utkání baráže
muži B - nadstavba Regionální ligy mužů nebo neděle
ženy - 2. liga žen: turnaj ve Světlé nad Sázavou, Pe vs. FA ČB, Pe vs. Meťák ČB

neděle 23. dubna 2023
muži A - Národní liga mužů: 3. utkání baráže
muži B - nadstavba Regionální ligy mužů nebo sobota
elévové - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, 9:00 hod (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, 9:00 hod
 

Mistrovství světa juniorů, 26.-30.4.2023, Frederikshavn, Dánsko

sobota 29. dubna 2023
Mistrovství světa juniorů, 26.-30.4.2023, Frederikshavn, Dánsko, semifinále
muži A - Národní liga mužů: 4. utkání baráže
muži B - nadstavba Regionální ligy mužů nebo neděle
dorostenky - Mistrovství ČR dorostenek, 1. den

neděle 30. dubna 2023
Mistrovství světa juniorů, 26.-30.4.2023, Frederikshavn, Dánsko, finále
muži A - Národní liga mužů: 5. utkání baráže
muži B - nadstavba Regionální ligy mužů nebo sobota
dorostenky - Mistrovství ČR dorostenek, 2. den

 

KVĚTEN 2023

5. - 7. května 2023 - Mistrovství ČR starších žáků, Brno (pořadatel Bulldogs Brno)

Dragon Cup Milevsko - turnaj pro přípravky, elévy a mladší žáky a žákyně (termín bude upřesněn)

 

ČERVEN 2023

Den dětí

 

==============================

ČERVENEC 2022

  • 7.-17.7.2022 - The World Games (světové hry), Birmingham (Alabama, USA)
  • 8.7. ČR vs. USA, 9.7. ČR vs. FIN, 10.7. ČR vs. CAN, 11.7. semifinále, 12.7. o bronz
  • 13.7.2022 Dětský den v rámci EASI CUPu, Pelhřimov
  • 21.-24.7.2022 - soustředění dorostenky a žákyně, Rekreační středisko Želivka
  • 23.7.2022 - Summer Games Jihlava, turnaj mužů
  • 25.-29.7.2022 - Příměstský florbalový tábor, Pelhřimov
  • 29.7.-31.7.2022 - Memoriál Petra Adlera, Strakonice, turnaj mužů

 

SRPEN 2022

7.-12.8.2022 - soustředění starší žáci a dorostenci, Rekreační středisko Valcha
9.8.2022 - Pelhřimov vs. Štíři Č. Budějovice, přátelské utkání mužů, od 19:45 hod
11.-14.8.2022 - Czech Open, Praha
16.8.2022 - Pelhřimov vs. Florbal Jindřichův Hradec, přátelské utkání mužů, od 19:00 hod
20.-21.8.2022 - utkání 1. kola Poháru Českého florbalu, tělocvična ZŠ Osvobození Pelhřimov
     sobota 20. srpna 2022 - 14:30 Pelhřimov vs. Fbc Strakonice
     sobota 20. srpna 2022 - 17:30 Pelhřimov vs. FBC DOŠWICH MILEVSKO 
     neděle 21. srpna 2022 -  9:00 Pelhřimov vs. SK Meťák České Budějovice
     neděle 21. srpna 2022 -  13:30 Pelhřimov vs. TEXAS LONGHORNS
27.-28.8.2022 - utkání 1. kola Poháru Českého florbalu žen, Třinec
neděle 28.8.2022 - muži: utkání 2. kola Poháru Českého florbalu, soupeř Spartak Kaplice (hraje se v ČB)
31.8.-4.9.2022 - Mistrovství světa juniorek, Katowice, Polsko
od pondělí 29. srpna - začátek tréninků v hale pro všechny kategorie - informace

 

ZÁŘÍ 2022

sobota 3. září 2022
školení rozhodčích, Jindřichův Hradec (od 10:00 hod), týká se stávajících rozhodčích

neděle 4. září 2022
muži - utkání 3. kola Poháru Českého florbalu, soupeř FLORBAL LITOMYŠL, MSH Litomyšl


sobota 10. září 2022
oddíl - Rozhýbejme Pelhřimov aneb Volný čas není  nuda: Městské sady Pelhřimov, od 9:00 hod
oddíl - školení trenérů nováčků, licence D - Soběslav
muži A - Národní liga mužů: Torpedo Havířov vs. Spartak Pelhřimov

neděle 11. záři 2022
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Pelhřimově (9:00 Pe B vs. Bystřice, 14:00 Pe B vs. Sabots Jihlava)


středa 14. září 2022
školení rozhodčích nováčků, Jihlava, 16:30 hod (Zasedací místnost Bazén Evžena Rošického)
v případě zájmu kontaktujte sekretáře oddílu Jana Knězů - e-mail: info@florbalpe.cz, tel.: 732 777 242

sobota 17. září 2022
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. Z.F.K. Petrovice, 19:00 hod
junioři - 2. liga juniorů: Žďár nad Sázavou, Pe vs. Žďár, Pe vs. SK Jihlava
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Pelhřimov, začátek turnaje v 9:00 hod

neděle 18. záři 2022
dorostenky - 1. liga dorostenek: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. Třebíč, 14:00 hod Pe vs. SK Jihlava)

pondělí 19. září 2022
muži - utkání 4. kola Poháru Českého florbalu, soupeř Fbc Strakonice, SH Strakonice, od 19:15 hod

pátek 23. září 2022
oddíl - školení trenérů licence C, Havlíčkův Brod, 1. den

sobota 24. září 2022
oddíl - školení trenérů licence C, Havlíčkův Brod, 2. den
muži A - Národní liga mužů: FBC Vikings Kopřivnice vs. Spartak Pelhřimov
muži B - Regionální liga mužů: turnaj ve Světlé n/S. (pořádá HB; Pe B vs. Okříšky a Pe B vs. Třebíč B)

neděle 25.09.2022
oddíl - školení trenérů licence C, Havlíčkův Brod, 3. den
oddíl - školení trenérů nováčků, licence D - Havlíčkův Brod
dorostenci - 2. liga dorostenců: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. NMNM; 14:00 Pe vs. FBŠ Jihlava)

 

ŘÍJEN 2022

sobota 1. října 2022
muži A - Národní liga mužů: 1.FBK Sršni Rožnov p/R vs. Spartak Pelhřimov
ženy - 2. liga žen: turnaj v Jihlavě, Pe vs. SK Jihlava B, Pe vs. Světlá
elévové - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, začátek turnaje 9:00 hod (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Pelhřimov, začátek turnaje 9:00 hod 

neděle 2. října 2022
junioři - 2. liga juniorů: turnaj v Pelhřimově (neděle 2.10.: 9:00 hod Pe vs. JeMoBu, 14:00 Pe vs. Dačice)
dorostenky - 1. liga dorostenek: Třešť, Pe vs. JeMoBu, Pe vs. Dačice
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků: Bystřice n/P., 1. koš

 

sobota 8. října 2022
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Třešti (pořádají Sabots Jihlava; Pe B vs. Žďár n/S., Pe B vs. HB)
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (obě družstva)

neděle 9. října 2022
muži A - Národní liga mužů: FBC Hranice vs. Spartak Pelhřimov (17:00 hod); změna termínu!!!
dorostenci - 2. liga dorostenců: turnaj v Třešti (pořádají Dačice), Pe vs. Okříšky, Pe vs. H. Brod
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: turnaj v Pelhřimově od 9:00 hod (3 družstva)

 

sobota 15. října 2022
muži A - Národní liga mužů: TJ Slovan Havířov vs. Spartak Pelhřimov
junioři - 2. liga juniorů: Třebíč (pořádají Okříšky), Pe vs. Třebíč, Pe vs. Okříšky
dorostenky - 1. liga dorostenek: Týn nad Vltavou, Pe vs. Týn, Pe vs. Písek
starší žáci - Liga Vysočiny starších žáků:  Žďár nad Sázavou, 2. koš
elévové - Liga Vysočiny elévů: Světlá na Sázavou (obě družstva)
mladší žákyně a elévky - Liga Vysočiny elévů: Světlá nad Sázavou

neděle 16. října 2022
ženy - 2. liga žen: turnaj v Pelhřimově (9:00 hod Pe vs. J. Hradec, 14:00 hod Pe vs. Meťák ČB)
 

 

sobota 22. října 2022
muži A - Národní liga mužů: Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA, 19:00 hod
dorostenci - 2. liga dorostenců: Nové Město na Moravě, Pe vs. Dačice, Pe vs. Telč

neděle 23. října 2022
muži B - Regionální liga mužů: turnaj v Novém Městě na Moravě (Pe B vs. Bystřice, Pe B vs. NMNM)


čtvrtek 27. října 2022
muži - Pohár Českého florbalu, 5. kolo: Pelhřimov vs. FbŠ Bohemians (od 19:30 hod)

sobota 29. října 2022
ženy - 2. liga žen: turnaj v Jindřichově Hradci, Pe vs. J. Hradec, Pe vs. SK Jihlava B 
mladší žáci - Přebor Vysočiny mladších žáků: turnaj v Pelhřimově neděle 30. října 2022 (3 družstva)

neděle 30. října 2022
muži A - Národní liga mužů:  Snipers Třebíč vs. Spartak Pelhřimov
dorostenky - 1. liga dorostenek: Světlá nad Sázavou, Pe vs. Meťák ČB, Pe vs. Třebíč
přípravky a mini žákyně - Liga Vysočiny přípravek: Jihlava (obě družstva)

 

 

 

Další články z této kategorie
01.06.2021
Termínová listina 2021/2022
Sezóna 2021/2022 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.
01.07.2020
Termínová listina 2020/2021
Sezóna 2020/2021 se soutěžně rozběhne ve 2. polovině srpna pohárovou soutěží mužů. Ligové soutěže startují v září.
28.07.2019
Termínová listina 2019/2020
Níže naleznete všechny důležité termíny jednotlivých družstev, důležité termíny oddílu a také pro rozhodčí a trenéry.
1.S.K. P.E.M.A. Opava30
2.FBC Vikings Kopřivnice25
3.Torpedo Havířov25
4.Z.F.K. Petrovice20
5.Asper Šumperk18
6.Slovan Havířov17
7.1. FBK Sršni Rožnov15
8.Florbal Pelhřimov14
9.Snipers Třebíč14
10.FBC Hranice11
11.FBC Přerov9
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Muži
27.11.
17:00
Z.F.K. Petrovice
VS
Florbal Pelhřimov
03.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBC Vikings Kopřivnice
10.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. FBK Sršni Rožnov
17.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBC Hranice
07.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Slovan Havířov
Partneři