Spartak Pelhřimov vs Fbc Orel Nové Město na Moravě 5:5 on-line
Spartak Pelhřimov vs Snipers Třebíč modří 2:3 on-line
Spartak Pelhřimov vs TJ Sokol H. Brod Erupting Dragons 0:10 on-line
Spartak Pelhřimov vs SK Jihlava Ježci 2:10 online

Shrnutí:
Zápasy v Třebíči nám ukázaly na čem do budoucna zapracovat. První dva zápasy jsme měli velice těžké soupeře. SK Jihlava nás fyzicky i technicky přehrála a výhru si jednoznačně zasloužila. Druhý zápas proti Havlíčkovu Brodu, který pouze čekal na naše chyby v obraně, jsme nezvládli. Spousta ztrát balónků, dost špatná bojovnost a nasazení znamenala velkou porážku. Naopak s Třebíči jsme předvedli diametrálně odlišný výkon. Bojovnost na jedničku. Bohužel nás zradila koncovka. Poslední zápas jsme odehráli dobře, byla znát nevyzrálost mladých hráčů a spousta chyb v obraně nás stálo ke konci zápasu tři body. Jinak ale hráči bojovali a nevzdavali se. Jdeme dál.

Shrnutí:
Pelhřimov sice oba zápasy vyhrál, ale výkon nebyl úplně dobrý. V prvním zápase spoustu neproměněných šancí, málo střelby a špatná hra tělem. Plusem byla výborná fyzická kondice a rychlost, bohužel na zakončení budeme muset ještě hodně zapracovat. 17 branek je sice hodně, ale vzhledem k počtu šancí velmi málo. V druhém zápase Pelhřimov narazil na hluboko bránícího soupeře, což dělalo obrovské problémy. Hráči Spartaku se často pouštěli do zbytečných individuálních akcí do třech a více hráčů a ztráceli zbytečně mnoho balónků. Po špatné první třetině přišlo zlepšení a vítězství 7:4.

Ženy
Spartak Pelhřimov vs FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 6:3 on-line
Spartak Pelhřimov vs SK Jihlava-Žďár nad Sázavou 6:0 on-line

Shrnutí:
V prvním zápse narazily ženy na skvěle takticky připravené FA České Budějovice. Do půlky druhé třetiny to byl ze strany Spartaku ustrašený a nervózní výkon. V druhé půlce zápasu přešel Pelhřimov do aktivního napadání a chyby soupeře zvládl potrestat. Druhý zápas s odevzdaným soupeřem bylo jen formalitou. Hráčky Spartaku se naštěstí nepřizpůsobily soupeři a zaslouženě zvítězily 6:0.