23.08.2019
autor: Neznámý uživatel

Tréninky v sezóně 2019/2020

Rozpis tréninků mládeže, mužů A a B a žen v sezóně 2019/2020. Pravidelné tréninky začínají od pondělí 2. září 2019 v níže uvedených dnech a časech.

SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
adresa: Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov
GPS: 49°26'7.418"N  15°12'29.614"E
bezplatné parkování: ulice Dolnokubínská


Přípravky a mini žákyně
chlapci a dívky 2011-2014 (po dovršení 5 let věku) 

pondělí      16:45 - 18:15 hod
středa        16:45 - 18:15 hod
pátek         15:45 - 17:15 hod

nábor: chlapci a dívky ročníků 2011 a mladší (starší 5 let věku)
 

Trenéři:
Luděk Charouzek, mob.: 777 662 198
Karel Lisa, mob.: 724 650 290


Elévové 
chlapci ročníků 2009-2010 (případně 2010-2011)      

pondělí      16:45 - 18:15 hod
středa        16:45 - 18:15 hod
pátek         15:45 - 17:15 hod

nábor: chlapci ročníků 2009-2010
 

Trenéři:
Jiří Žák, mob.: 602 810 220
Karel Lisa, mob.: 724 650 290


Mladší žáci 
chlapci 2007-2008, případně 2009-2010
 

pondělí      15:30 - 17:00 hod
středa        15:30 - 17:00 hod 
pátek         14:45 - 16:15 hod 

nábor: chlapci ročníků 2007 a 2008
 

 

Trenéři:
Libor Březina, mob.: 723 886 546
Jiří Bartoška, mob.: 606 410 146
Jan Koten, mob.: 776 362 827


Mladší žákyně a elévky
žákyně 2007-2008 a elévky 2009-2010
 

pondělí      15:30 - 17:00 hod
středa        15:30 - 17:00 hod 
pátek         16:45 - 18:15 hod 
 

nábor: dívky ročníků 2007 až 2010
 

 

Trenér:
Jan Knězů, mob.: 732 777 242


 

Starší žáci
chlapci 2005-2006, případně 2007-2008

pondělí      19:00 - 20:30 hod
středa        19:00 - 20:30 hod
čtvrtek       18:30 - 20:00 hod (od 2.09.2019 do 26.09.2019), pak přesun na 15:30 hod
                  
nábor: chlapci ročníků 2005-2006

Trenér:
Vojtěch Mozr, mob.: 737 976 461


Dorostenky a starší žákyně
dorostenky 2003-2004 a žákyně 2005-2006

pondělí      18:00 - 19:30 hod
středa        18:00 - 19:30 hod
pátek         16:45 - 18:15 hod

nábor: dívky ročníků 2003-2006
 

Trenér:
David Štursa, mob.: 602 952 255


Dorostenci
chlapci 2003-2004, případně 2005-2006

pondělí        20:00 - 21:00 hod
středa        20:00 - 21:30 hod
pátek         17:45 - 19:15 hod
neděle       16:30 - 18:00 hod

nábor: chlapci ročníků 2003-2004
 

Trenéři:
Jan Knězů ml., mob.: 732 777 242
Petr Zajíček st., mob.: 603 533 571



Muži A a B

čtvrtek 20:00 - 21:30 hod
pátek 20:00 - 21:30 hod
neděle 18:00 - 19:30 hod

nábor: muži ročníku 2002 a starší
 

Trenér, muži A:
Petr Zajíček st., mob.: 603 533 571

Trenéři, muží B:
Jan Koten, mob.: 776 362 827
Jiří Žák, mob.: 602 810 220


Ženy

pátek 18:30-20:00 hod

nábor: ženy a dívky ročníku 2002 a starší
 

Trenér:
Jan Knězů, mob.: 732 777 242


 

​Přesuny hráčů mezi jednotlivými kategoriemi či na jednotlivé tréninky povoluje výhradně hlavní trenér mládeže pan Petr Zajíček po dohodě trenérů z obou kategorií.

1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS A0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.FBC Letka0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
21.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
05.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
19.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Partneři