Starší žáci
12.11.2018
autor: Neznámý uživatel

Starší žáci mají další 3 vítězství

Turnaj 1. koše Ligy Vysočiny starších žáků se hrál ve Žďáru nad Sázavou. Martin na bílém koni tentokrát nedorazil. Pořadatelé ovšem Martinům v týmech i na lavičkách připravili malé překvapení.

První utkání nabídl souboj dvou nejlepších týmů z minulého turnaje tedy Pelhřimova s Třebíčí. Spartak tentokrát neprospal začátek a postupně navyšoval skóre až na konečných 4:1. Ve druhém utkání se Spartak utkal s Havlíčkovým Brodem. Soupeř doplatil na neefektivní koncovku a konečná výhra 6:1 pro Spartak je pro pořadatele příštího turnaje možná až příliš krutá. V souboji o konečné vítězství na turnaji se utkal Pelhřimov s domácím Žďárem. Souboj byl dlouho vyrovnaný, nakonec se po zásluze raduje Spartak, který si do celkové tabulky soutěže připisuje dalších 16 bodů.

Spartak Pelhřimov – Snipers Třebíč 4:1 – online
Spartak Pelhřimov – Sokol Erupting Dragons H. Brod 6:1 – online
Spartak Pelhřimov – Hippos Žďár nad Sázavou 7:4 – online

"Některé hráče jsem v zápase trénoval naposledy před 8 roky v přípravkách a potěší jejich velký hráčský progres. V utkáních vítězí ofenziva nad defenzivou. Obranná činnost všech hráčů i indviduální dovednosti zejména v obsazování hráčů bez míčku jsou možným tématem pro náplň tréninků. Herními činnosti jednotlivce řady hráčů nemají v lize moc konkurence. V útoku chybí zejména nejzkušenějším hráčům dostatečný důraz a přesnost při zakončení. Je potřeba, aby hráči na sobě dál tvrdě pracovali.“ Jan Koten

Po úvodních utkáních proběhla soutěž Martinů ze všech týmů – hráči i trenéři, kteří 11. listopadu slaví svátek, dostali i na turnaji svůj malý dárek. Klobouček pořadatelům ;-). Příští turnaj se hraje až po světovém šampionátu. Termín a místo bude upřesněno v nejbližších dnech.

Další články z této kategorie
25.09.2018
Starší žáci odstartovali sezónu vítězně
Úspěšně vstoupili do ligové soutěže starší žáci. V repríze loňského turnaje o vítěze ligy Vysočiny nenašli přemožitele.
05.04.2018
Kvalifikace o MČR starších žáků: Pelhřimovští se spoléhají na dobrou partu
Spartak bude v domácí kvalifikaci spoléhat především na bouřlivé diváky a taky na týmové pojetí hry, které je podle trenéra Jana Knězů hlavním klíčem k vítězným zápasům. Pokud si vše dokonale sedne, mohou v Pelhřimově pomýšlet na postup.
05.04.2018
Kvalifikace o MČR starších žáků: Hroši ze Žďáru se vezou na vlně pohody
Pouze jediná porážka. S takovou bilancí propluli žďárští Hroši až ke břehům pelhřimovské kvalifikace, kde by rádi potvrdili svou herní pohodu. Pomoci by jim v tom měl hlavně Pavel Rous, který si v základní části připsal neuvěřitelných 111 přesných tref.
1.ASK Orka Čelákovice24
2.Spartak Pelhřimov21
3.TJ Sokol Jaroměř21
4.TJ Turnov18
5.FAT PIPE Traverza Mukařov17
6.Panthers Praha17
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr15
8.FBC Plzeň12
9.Florbal TJ Kobylisy11
10.DDM SANEXCZ Děčín IV8
11.FBC DDM Kati Kadaň8
12.Wizards DDM Praha 108
Nejbližší utkání
Muži
17.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
ASK Orka Čelákovice
15.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FAT PIPE Traverza Mukařov
22.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Florbal TJ Kobylisy
Partneři