U13 - Elévky a ml. žákyně
26.11.2017

Domácí poloúspěch

Starší žákyně sehrály v neděli 26.listopadu další turnaj, tentokrát na domácí půdě. Čekala je bitva o body s týmem Sklo Světlá nad Sázavou Lvice a SK JeMoBu.

První zápas proti Lvicím probíhal v poklidném scénáři, kdy holky kontrolaly hru a měly po většinu času míček na svých florbalkách. Tak po třetinách 2:1, 2:0 a 4:0 zaslouženě vyhrály 8:1.

Druhý zápas proti SK JeMoBu už tolik radosti nepřinesl. Jakoby ukolebány výhrou z prvního zápasu holky přestály hrát svoji hru a soupeř nekompromisně trestal, především v první třetině, která rozhodla zápas. V dalších třetinách se holky snažily bojovností zvrátit průběh hry, ale soupeř si svůj náskok zkušeně držel. Nedá se říci, že by jsme byli horším týmem. Prakticky všechny góly jsme soupeři darovali hrubými a hlavně zbytečnými chybami a na naše góly jsme hrozně nadřeli. Bohužel jsme si zápas pro třetinách 0:2, 1:1 a 1:1 prohráli sami. Konečný vysledek tedy 2:4.

I když jsme nezvládli turnaj dle našich představ, díky dnešním bodům jsme poskočili na třetí místo v tabulce. Za to patří holkám dík a uznání. Z chyb se poučíme a příště budeme zase o něco silnější.

Děkuji za podporu fanouškům, bylo fajn konečně slyšet povzbuzování.