12.06.2024
autor: Neznámý uživatel

Trenérské týmy pro sezónu 2024/2025

Přípravy na novou ligovou sezónu jsou v plném proudu. My vám nyní přinášíme přehled osob, které budou mít na starost jednotlivé týmy v nadcházející sezóně. Součástí článku jsou také odkazy na dny a časy tréninků.

Do všech týmů probíhají nábory po celou sezónu. Již nyní se můžete přihlásit do té nové. Detailní informace naleznete na odkazu Nábory a rozpis tréninků ZDE

 

Přípravky a mini žákyně – kluci a holky ročníků 2016-2019

trenéři: Lukáš Tříska a Matyáš Havelka, v průběhu srpna a září také Luděk Charouzek
asistenti: Simona Samcová, Agáta Razimová a Matěj Jirků 

Všichni již u této kategorie působili minulé sezóny, pouze Matyáš Havelka se přesouvá z kategorie elévů. Všichni tito trenéři také působí na příměstských táborech, Matyáš i na klasických táborech. S poklidným rozjezdem nové sezóny bude pomáhat dosavadní hlavní trenér Luděk Charouzek.

 

Elévové – kluci ročníků 2014 a 2015 (+ tréninková skupina může být doplněna o mladší hráče)

hlavní trenér: Luděk Charouzek
asistent: Matěj Kutílek

Luděk Charouzek se přesouvá z kategorie přípravek a mini žákyň. V kategorii elévů mu bude nově pomáhat Matěj Kutílek, který v oddíle působí od svých 10 let a přišel s chutí trénovat mladé hráče a jako trenér nabírat zkušenosti vedle Ludi. Matěj již několik sezón je součástí A-týmu mužů.

 

Mladší žáci – kluci ročníků 2012-2013 (+ tréninková skupina může být doplněna o mladší hráče)
hlavní trenér: Libor Březina
asistenti: Jakub Jirků, Patrik Lhotský a Petra Adam

V minulých dvou sezónách působil Libor u kategorie elévů, kde odvedl spoustu práce, proto se teď přesouvá za hráči, které zná a věříme, že s trenérským týmem naváže na svou kvalitní práci. Má zkušenosti i s trénováním řady dalších kategorií. Kuba a Patrik si minulý rok vyzkoušeli spolupráci s Liborem, která nesla ovoce a také se přesouvají z elévů do mladších. Pan Petr Adam působí zejména jako trenér brankářů.

 

Starší žáci – kluci ročníků 2010-2011

hlavní trenér: Vojtěch Mozr
asistenti: Jiří Žák, Marek Ješátko a Vladimír Florian
Vojtěch Mozr je dlouholetým trenérem této kategorie i se zkušeností z účasti na Mistrovství ČR. To bylo pro letošní rok již zrušeno, a tak jsou starší žáci další kategorií, kde jde primárně o hráčský rozvoj a věříme, že i ostatní týmy v soutěži nebudou zbytečně tlačit pouze na výsledky. Letos, trochu více než dříve, se jako asistent znovu zapojí Jiří Žák, který v minulosti působil u mladších žáků a zároveň působil jako asistent této kategorie. Zápasovým trenérem bude opět Vladimír Florian, který působil i u mladších žáků v této roli a usnadňoval trenérům práci.

 

Dorostenci – kluci ročníků 2008-2009

hlavní trenér: Marek Ješátko 
asistent: Vojtěch Mozr, Jiří Žák a Vladimír Florian

Marek Ješátko, který byl v minulé sezóně svěžím větrem pro dospívající hráče, je hlavním trenérem kategorie dorostenců. Realizační tým je obdobný jako u starších žáků zejména s ohledem na společnou tréninkovou skupinu. Asistentem mu s propojením na starší žáky dělá Vojtěch Mozr, zápasovými asistenty jsou Jiří Žák a Vladimír Florian.

 

Junioři – kluci ročníků 2006 a 2007

hlavní trenér: Jan Knězů
zápasový trenér: Marek Ješátko

Junioři jsou ve společné tréninkové skupině s muži, které od letošní sezóny nově vede Jan Knězů. Zápasovým trenérem je Marek Ješátko také jako propojka na dorostence.

 

Muži A – hráči ročníku 2005 a starší

hlavní trenér: Jan Knězů

Novým hlavním trenérem mužů je od letošní sezóny Jan Knězů. Realizační tým bude doplněn v průběhu letní přípravy. 

 

Muži B – hráči ročníku 2005 a starší

hlavní trenér: Jan Knězů
manažer: Jiří Žák

Novým hlavním trenérem mužů je od letošní sezóny Jan Knězů. Manažerem mužů B je Jiří Žák v jehož kompetenci je zejména nominace hráčů na utkání B-týmu mužů.

 

Elévky a mladší žákyně – dívky ročníků 2012-2015

Hlavní trenérka: Michaela Opicová

Míša působí u mládežnických dívčích týmů již několik sezón. Družstvo mladších žákyň a elévek bude hrát v Lize Vysočiny elévů. Zásadní bude také nábor nových hráček.
 

Starší žákyně – dívky ročníků 2010-2011

Hlavní trenérka: Michaela Opicová

Míša působí u mládežnických dívčích týmů již několik sezón. Společná tréninková skupina s elévkami a mladšími žákyněmi. Družstvo starších žákyň bude působit v Lize Vysočiny starších žákyň.

 

Juniorky a dorostenky – dívky ročníků 2006-2009

Hlavní trenér: Jan Knězů
Asistentka: Michaela Opicová

Úspěšné družstvo dorostenek, které bylo dvakrát v play off 1. ligy se věkově posouvá do kategorie juniorek. Trenérský tým zůstává stejný, hlavním trenérem je Jan Knězů, asistentkou zůstává Michaela Opicová.

 

Přejeme všem trenérům do sezóny hodně trpělivosti a úspěchů a také hráče a hráčky, které budou na trénincích a zápasech makat na 100%, aby dělali svým trenérům trenérkám radost.  

Další články z této kategorie
12.06.2024
Trenérské týmy pro sezónu 2024/2025
Přípravy na novou ligovou sezónu jsou v plném proudu. My vám nyní přinášíme přehled osob, které budou mít na starost jednotlivé týmy v nadcházející sezóně. Součástí článku jsou také odkazy na dny a časy tréninků.
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.TJ Hodonice0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři