29.12.2019

Celoklubový turnaj se vydařil na jedničku

Oslavy 20 let florbalu v Pelhřimově vyvrcholily v tělocvičně při ZŠ Osvobození premiérovým celoklubovým turnajem. Hráči se navíc podepsali do fotoknihy, která připomíná klubovou historii.

Akce se zúčastnilo na 70 hráčů a hráček všech věkových kategorií od přípravek až po veterány. Dále byla přítomna i řada rodičů. Hráči byli rozlosováni do šesti družstev, které odehrály utkání systémem každý s každým. Během utkání padlo celkem 199 gólů a my věříme, že si je všichni užili.

O dvou velkých přestávkách byla na programu soutěž v nájezdech a kvíz z klubové historie. Hráči také podepisovali fotoknihu s připomínkou klubové historie. Po skončení turnaje byli všichni účastníci odměněni pamětními medailemi a dalšími cenami včetně připomínek všech velkých akcí, které Spartak za 20 let pořádal, nebo se jich účastnil. Samotný závěr pak patřil společnému focení a sfouknutí 20 svíček na florbalovém dortu.

Poděkování patří všem, kdo se podíleli na přípravách i organizaci samotné akce i všem zúčastněným rodičům za perfektní atmosféru a příjemně strávené odpoledne a podvečer.

Fotogalerie z turnaje

JEDEN TÝM - JEDEN CÍL

Články k oslavám 20 let florbalu v Pelhřimově: