02.09.2019
autor: Jan Koten

Slavíme 20 let florbalu

Oslavy 20 let od založení oddílu florbalu Spartak Pelhřimov odstartovaly na konci prázdnin slavnostním večerem pro partnery klubu a turnajem veteránů. Na co všechno se můžeme ještě těšit?

Kdo byl již letos v tělocvičně, mohl si všimnout řady zásadních změn. Hned u vchodu ho přivítá síň slávy, která se bude postupně plnit trofejemi z dob minulých i těch nejaktuálnějších. Tatam je doba oranžového osvětlení haly. Město Pelhřimov investovalo do nového led osvětlení, které nabízí možnosti jak s regulací svitu tak i osvětlení vybraných částí hrací plochy.

Spartak v průběhu prázdnin upravil klubové logo a užívá ho společně s novým logotypem Florbal Pelhřimov. Stejný se objeví také na zcela novém polepu tribun a na skříních. Přední část haly tak získá jednotný vizuál. Dalším vylepšením prošly také lavičky na střídačkách, které získají jednotný tmavý design.

Co máme připraveno pro hráče? Pro všechny jako malý dárek je to silikonový náramek s heslem JEDEN TÝM - JEDEN CÍL. Náramek bude sloužit i při náborové a propagační akce ve městě.  V rámci utkání Národní ligy se můžete těšit na celou řadu dalších novinek, se kterými vás bude postupně seznamovat. V úterý 24. září při utkání Poháru Českého florbalu žen budou do síně slávy uvedeni další 2 její členové. Velké překvapení pro diváky je nachystáno také na úvodní domácí utkání Národní ligy v sobotu 5. října. Obě utkání začínají shodně v 19:00 hodin.

Oslavy 20 let florbalu v Pelhřimově se budou prolínat celou sezónou 2019/2020. Přejeme všem hráčům, trenérům i divákům, aby je florbal stále bavil.

JEDEN TÝM - JEDEN CÍL