02.09.2019

Slavíme 20 let florbalu

Oslavy 20 let od založení oddílu florbalu Spartak Pelhřimov odstartovaly na konci prázdnin slavnostním večerem pro partnery klubu a turnajem veteránů a vyvrcholily premiérovým celoklubovým turnajem.

Spartak v průběhu prázdnin představil upravené klubové logo a nově ho užívá společně s logotypem Florbal Pelhřimov. Před začátkem sezony proběhla řada zásadních změn v tělocvičně při ZŠ Osvobození. Přímo u vchodu vás přivítá síň slávy, která se bude postupně plnit trofejemi z dob minulých i těch nejaktuálnějších. Pryč je doba oranžového osvětlení haly. Město Pelhřimov investovalo do nového LED osvětlení, které nabízí možnosti jak s regulací svitu, tak i osvětlení vybraných částí hrací plochy. Polep tribuny logotypem Florbal Pelhřimov byl dokončen před prvním domácím utkáním áčka. Vylepšením prošly také lavičky na střídačkách, které mají jednotný tmavý design.

Pro všechny členy klubu je připraven silikonový náramek s heslem JEDEN TÝM - JEDEN CÍL. Náramek bude sloužit i na náborových a propagačních akcích oddílu ve městě i mimo něj. V úterý 24. září při utkání Poháru Českého florbalu žen byli do síně slávy uvedeni další 2 členové. Velkým překvapením pro diváky byla před úvodním domácím utkáním Národní ligy velkoplošná projekce, kde bylo v premiéře představeno klubové video, které je součástí předzápasového programu A-týmu a je k dispozici na youtube kanálu oddílu.

Na závěr roku, konkrétně v pátek 27. prosince, proběhl premiérový celoklubový turnaj, jehož hlavním cílem bylo vzájemně propojit všechny věkové kategorie a užít si závěr roku nejen na hřišti. V jeho průběhu byla pokřtěna fotokniha.

Oslavy 20 let florbalu v Pelhřimově se budou prolínat celou sezonou 2019/2020. Přejeme všem hráčům, trenérům i divákům, aby je florbal stále bavil.

JEDEN TÝM - JEDEN CÍL

Články k oslavám 20 let florbalu v Pelhřimově: