2009 - slavíme 10 let
28.09.2009

Slavíme 10 let florbalu v Pelhřimov - exhibiční utkání

V neděli 27 října 2009 se konal v rámci oslav 10 let oddílu florbalu v Pelhřimově exhibiční utkání mezi jeho členy. Na 50 účastníků se sešlo v tělocvičně ZŠ Osvobození.

V tělocvičně nejprve proběhlo společné focení všech více než 50 účastníků, následovalo rozbalení dárku, kterým je druhá sada florbalových mantinelů, které byly dovozeny ze Žďáru nad Sázavou a umožní zejména v rámci tréninků stavět až tři malá hřiště a zároveň zajístí částečnou obměnu těch stávajích, které už jsou na hraně své použitelnosti. Pak přišlo na řadu oficiální focení A-týmu mužů.

Následovalo postavení nových mantinelů, rozdělení účastníků do dvou týmů a samotný exhibiční zápas, který skončil po základní hrací době remízou 3:3. Rozhodovaly tedy samostatné nájezdy, ve kterých došlo ve městě rekordů a kuriozit ke světově premiérovému vlastnímu gólu při trestních stříleních. Většina účastníků se následně odebrala do Sauna Baru, kde proběhla florbalová party, která byla zpestřena exkluzivními fotkami z novin či starých registraček a videi - první domácí turnaj z roku 2000, dosud nezveřejněná videa ze švýcarského turné, videa z Czech Open, Prague Games atd..

Odkaz na nedělní fotky naleznete na tomto odkazu a děkujeme tímto panu Patákovi, který již řadu let fotí florbalové akce.

Odkazy na další články k 10. výročí klubu
Přehled výročí