30.09.2009

Slavíme 10 let florbalu v Pelhřimov - poděkování předsedy

Děkuji všem, kteří jste se zapojili do přípravy oslav 10 let florbalu v Pelhřimově.

Chtělm bych poděkovat zejména těm, kdo skládal idárek a všem hráčům, kteří obětovali svůj čas a sehráli „zápas“ pro pobavení mladších i starších spoluhráček a spoluhráčů, dále panu Patákovi a divákům, kteří dodali lesk a kulisu nedělnímu podvečeru, Honzovi Kotenovi za perfektní zábavu při projekci, firmě Sauna bar za tradičně vzornou pohostinnost ale hlavně Mílovi za shovívavost.

Jsem rád, že si našli čas a přišli Mirkové Novák a Pech, Kája Lisa nebo aspoň poslali omluvu a pozdrav Libor Štěcha, Jirka Březina, Luďkové a Gusta Charouzkovi, Micha Kot, Tomáš Helar, ale pozdravuje Vás také kapitán české reprezentace Milan Fridrich (tajný host), který ale bohužel nemohl přijet, protože musel plnil své úkoly v Tatranu.

Ještě jednou díky, díky, díky
Jiří Kučera
předseda oddílu