Fans
01.03.2024
autor: Jan Koten

Fans

Domácí ligová a pohárová utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově - informace.

viz také: Domácí utkání a turnaje

Pro věrné fanoušky máme připravenou PERMANENTKU. Pro informace o možnosti jejího získání kontaktujte předsedu oddílu Jiřího Kučeru na telefonním čísle 775 288 006 nebo na e-mailu jiri.kucera@florbalpe.cz

Oddíl florbalu také každoročně pořádáná autobusový zájezd na BIG BOARD SUPERFINÁLE FLORBALU. To letošní se uskuteční v neděli 14. dubna 2024 v pražské O2 aréně. Přihlášky na zájezd zasílejte na oddílový e-mail info@florbalpe.cz do 31. března. 

V prosinci 2025 Česká republika bude hostit MISTROVSTVÍ SVĚTA ŽEN. I na tuto akci připravujeme společný zájezd. O detailech vás budeme informovat.

Další články z této kategorie
01.03.2024
Nová televizní stanice stanice SPORTY TV nabídne i florbal
Český florbal získává novou televizní platformu. Na novém sportovním kanálu SPORTY TV by měl běžet převážně český sport.
26.10.2021
Florbal kostce
Florbal je rychlý a zábavný sport. Jeho vývoj byl neuvěřitelně rychlý. Od založení první florbalové federace ve Švédsku se tento sport rozšířil po celém světě.
20.09.2017
Aplikace Český florbal pro chytré telefony
Český florbal ve spolupráci se svým partnerem T-Mobile přichází s aplikací kde můžete sledovat své oblíbené týmy a hráče či aktuality z dění florbalu.
Nejbližší utkání
Partneři