Rozpis utkání - "A"
01.09.2018
autor: Neznámý uživatel

Rozpis utkání - "A"

Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
ZÁKLADNÍ ČÁST Národní ligy
detailní program družstva 
neděle 09.09.2018 Národní liga mužů v Novém Boru, 17:00 hod Děčín vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 15.09.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Jaroměř
sobota 22.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Mukařov vs. Pelhřimov, 20:00 hod
neděle 30.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Kobylisy vs. Pelhřimov, 18:00 hod
sobota 06.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Turnov
sobota 13.10.2018 Národní liga mužů v Plzni, 16:30 hod FbC Plzeň vs. Pelhřimov, 16:30 hod
sobota 20.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kadaň
neděle 28.10.2018 Národní liga mužů v Praze,  Panthers Praha vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 03.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Wizards
neděle 11.11.2018 Národní liga mužů v Králově Dvoře, Králův Dvůr vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 17.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Orka
neděle 25.11.2018 Národní liga mužů v Jaroměři; Jaroměř vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 15.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Traverza Mukařov
sobota 22.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kobylisy
sobota 05.01.2019 Národní liga mužů v Turnově; TJ Turnov vs. Pelhřimov, 19:00 hod
sobota 12.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. FbC Plzeň
sobota 19.01.2019 Národní liga mužů v Kadani; Kadaň vs. Pelhřimov, 16:00 hod
sobota 26.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Panthers Praha
sobota 02.02.2019 Národní liga mužů v Praze; Wizards vs. Pelhřimov, 19:45 hod
sobota 09.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:30 hod Pe vs. Králův Dvůr
sobota 16.02.2019 Národní liga mužů v Čakovicích; ASK Orka vs. Pelhřimov, 19:30 hod 
sobota 23.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Děčín
 
PLAY OFF Národní ligy
sobota 02.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 1. čtvrtfinále TJ Turnov (19:00 hod)
neděle 03.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 2. čtvrtfinále TJ Turnov (17:00 hod)
sobota 09.03.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání čtvrtfinále v Turnově (18:30 hod)
neděle 10.03.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání čtvrtfinále v Turnově (20:15 hod)
středa 13.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 5. čtvrtfinále TJ Turnov (doma, 20:00 hod)
sobota 16.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání semifinále s Orkou (19:00 hod)
neděle 17.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání semifinále s Orkou (14:00 hod)
sobota 23.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 3. semifinále Orka (19:00 hod)
neděle 24.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 4. semifinále Orka (17:00 hod)
úterý nebo středa Národní liga mužů, play off – případné 5. utkání semifinále s Orkou
sobota 30.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání finále
neděle 31.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání finále
sobota 06.04.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání finále
neděle 07.04.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání finále
sobota 13.04.2019 Národní liga mužů, play off – 5. utkání finále
sobota 20.04.2019 1. liga mužů, baráž – 1. utkání
neděle 21.04.2019 1. liga mužů, baráž – 2. utkání
sobota 27.04.2019 1. liga mužů, baráž – 3. utkání
neděle 28.04.2019 1. liga mužů, baráž – 4. utkání
sobota 04.05.2019 1. liga mužů, baráž – 5. utkání
 
Přípravná a pohárová utkání
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:13, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov - FbC Strakonice 2:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Sokol Písek 4:1, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 0:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň 4:4, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:5, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FB Hurrican Karlovy Vary 3:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 1:2 po ts, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň, 4:5 po ts, SH Jindřichův Hradec
Spartak Pelhřimov - Orlicko-Třebovsko, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 6:5
Spartak Pelhřimov - FBŠ Všestary, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 3:8
Spartak Pelhřimov - FbK Piráti Chrudim, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 5:5
Spartak Pelhřimov -  FBC Slavia Praha, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 7:2
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice, 5:8, SH České Budějovice 
Spartak Pelhřimov - FTC Vysoké Mýto, neděle 2.9.2018 16:00 hod, SH Vysoké Mýto 3:8
1.TJ Sokol Jaroměř54
2.ASK Orka Čelákovice41
3.Spartak Pelhřimov39
4.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr38
5.FAT PIPE Traverza Mukařov37
6.TJ Turnov37
7.Panthers Praha33
8.Wizards DDM Praha 1032
9.Florbal TJ Kobylisy27
10.FBC Plzeň24
11.FBC DDM Kati Kadaň20
12.DDM SANEXCZ Děčín IV14
Nejbližší utkání
Partneři