Rozpis utkání - "A"
13.07.2019
autor: Martin Tkadlec

Rozpis utkání - "A" 2019/2020

Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

ZÁKLADNÍ ČÁST Národní ligy

neděle 15.09.2019 TROOPERS A vs. Pelhřimov 8-5
sobota 21.09.2019, změna na 6.10.2019 
neděle 29.09.2019, FbK Horní Suchá vs. Pelhřimov (SH Horní Suchá, 17:00 hod)
sobota 05.10.2019, 19:00 Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA
neděle 06.10.2019, 16:00 Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava 
sobota 12.10.2019, Aligators Klobouky Teamstore.cz vs. Pelhřimov (SH Křenovice)
sobota 19.10.2019 19:00 Pelhřimov vs. Snipers Třebíč
soboza 26.10.2019 FBC Letka Toman Finance Group vs. Pelhřimov (SH Sareza Ostrava, 16:00 hod)
sobota 02.11.2019 19:00 Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy
neděle 10.11.2019 FBK Spartak Hluk vs. Pelhřimov (SH Hluk, 16:30 hod)
sobota 16.11.2019 19:00 Pelhřimov vs. FBC Hranice
sobota 23.11.2019 19:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice
sobota 07.12.2019 19:00 Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá

sobota 14.12.2019 S.K. P.E.M.A. OPAVA vs. Pelhřimov
sobota 21.12.2019 19:00 Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz
neděle 05.01.2020 1.MVIL Ostrava vs. Pelhřimov
sobota 18.01.2020 Snipers Třebíč vs. Pelhřimov (SH Třebíč)
sobota 25.01.2020 19:00 Pelhřimov vs. FBC Letka Toman Finance Group
sobota 01.02.2020 FbK TJ Svitavy vs. Pelhřimov (SH Svitavy)
sobota 08.02.2020 19:00 Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk
sobota 15.02.2020 FBC Hranice vs. Pelhřimov (SH Hranice, 17:00 hod)
sobota 22.02.2020 FBC Vikings Kopřivnice vs. Pelhřimov (SH Kopřivnice, 19:00 hod)
sobota 29.02.2020 19:00 Pelhřimov vs. TROOPERS A

 

NADSTAVBY Národní ligy

sobota 07.03.2020 - 1. čtvrtfinále Play off nebo 1. utkání Play down
neděle 08.03.2020 - 2. čtvrtfinále Play off nebo 2. utkání Play down
sobota 14.03.2020 - 3. čtvrtfinále Play off nebo 3. utkání Play down
neděle 15.03.2020 - 4. čtvrtfinále Play off nebo 4. utkání Play down
v týdnu 5. čtvrtfinále Play off
sobota 21.03.2020 - 1. semifinále Play off
neděle 22.03.2020 - 2. semifinále Play off
víkend 21.-22.03.2020 - 5. utkání Play down
sobota 28.03.2020 - 3. semifinále Play off
neděle 29.03.2020 - 4. semifinále Play off
víkend 28.-29.03.2020 - 6. utkání Play down
sobota 04.04.2020 - 1. finále Play off nebo 1. utkání baráže Národní ligy
neděle 05.04.2020 - 2. finále Play off nebo 2. utkání baráže Národní ligy
pátek  10.04.2020 - 3. finále Play off nebo 3. utkání baráže Národní ligy
sobota 11.04.2020 - 4. finále Play off nebo 4. utkání baráže Národní ligy
pondělí 13.04.2020- 5. finále Play off nebo 5. utkání baráže Národní ligy
neděle 19.04.2020 - muži A: 1. utkání baráže 1. ligy mužů 
sobota 25.04.2020 - muži A: 2. utkání baráže 1. ligy mužů
neděle 26.04.2020 - muži A: 3. utkání baráže 1. ligy mužů
sobota 02.05.2020 - muži A: 4. utkání baráže 1. ligy mužů
neděle 03.05.2020 - muži A: 5. utkání baráže 1. ligy mužů

 

Přípravná a pohárová utkání

prodloužený víkend 26.-28.07.2019 RULERS SUMMER OPEN, Dolný Kubín
sestava: Kocián Ondřej (G), Žák Jiří, Běhounek Ladislav, Brothánek Jan, Fučík Václav, Knězů Jan, Kocián Tomáš, Vlach Viktor, Charouzek Luděk, Koten Jan, David Martin Mozr Vojtěch a Rejzek Vojtěch (jen 1)
- Spartak Pelhřimov vs. FBC White Eagles/SVK 4:3
- Spartak Pelhřimov vs. Lunatic Zebras/SVK 9:3
- Spartak Pelhřimov vs. Majstri/SVK 3:4
- Spartak Pelhřimov vs. Sparta Košice/ SVK9:3
- Spartak Pelhřimov vs. IBK Flamingos/SVK 3:7

prodloužený víkend 02.-04.08.2019 Memoriál Petra Adlera, Strakonice
sestava: Kocián Ondřej (G), Martin Domanský (G). Běhounek Ladislav, Fučík Václav, Knězů Jan, Vlach Viktor, Koten Jan, Mozr Vojtěch, Marek Ješátko, Michal Šulc, Kryštof Smejkal, Branislav Drgoňa a Rejzek Vojtěch
pátek 02.08.2019 16:15 Pelhřimov vs. Florbal Strakonice 3:4, Memoriál Petra Adlera
pátek 02.08.2019 19:45 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice 2:7 , Memoriál Petra Adlera
pátek 02.08.2019 21:15 Pelhřimov vs. FbC Plzeň 1:5, Memoriál Petra Adlera
sobota 03.08.2019 11:30 Pelhřimov vs. FbC Písek 4:3, Memoriál Petra Adlera
sobota 03.08.2019 14:30 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice B 3:7, Memoriál Petra Adlera
sobota 03.08.2019 16:00 Pelhřimov vs. FA České Budějovice 1:2, Memoriál Petra Adlera
neděle 04.08.2019 09:45 Pelhřimov vs. FbC Plzeň 1:2 po ts, čtvrtfinále Memoriál Petra Adlera

sobota 24.08.2019 15:00 Pelhřimov vs. FTC Vysoké Mýto, 1. kolo Poháru Českého florbalu 3:5
sobota 24.08.2019 19:30 Pelhřimov vs. TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons, 1. kolo Poháru ČF 10:1
neděle 25.08.2019 12:00 Pelhřimov vs. FbK Orlicko-Třebovsko, 1. kolo Poháru České florbalu 5:3
neděle 25.08.2019 15:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava, 1. kolo Poháru Českého florbalu 1:13

čtvrtek 29.08.2019 19:30 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice 4:8
sestava: Kuchař, Domanský - Poduška, Ješátko, Mozr, Fučík, Běhounek - Brothánek, Kocián, Knězů, Smejkal, Drgoňa - Šulc, Kos, Žák, David 

neděle 01.09.2019 16:00 FBC LETOHRAD (Orel Orlice) vs. Spartak Pelhřimov 2. kolo Poháru Českého florbalu 7:6 pn
 

Další články z této kategorie
01.09.2018
Rozpis utkání - "A" 2018-2019
Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
1.FBK Spartak Hluk3
2.Florbal Svitavy3
3.TROOPERS3
4.1. MVIL Ostrava3
5.Snipers Třebíč3
6.FBC Hranice2
7.FbK Horní Suchá1
8.Florbal Pelhřimov0
9.FBC Vikings Kopřivnice0
10.S.K. P.E.M.A. Opava0
11.FBC Letka0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
05.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
06.10.
16:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
19.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Ženy
24.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Židenice
Partneři