Rozpis utkání - "A"
01.09.2018
autor: Jan Koten

Rozpis utkání - "A"

Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
ZÁKLADNÍ ČÁST Národní ligy
detailní program družstva 
neděle 09.09.2018 Národní liga mužů v Novém Boru, 17:00 hod Děčín vs. Pelhřimov
sobota 15.09.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Jaroměř
sobota 22.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Mukařov vs. Pelhřimov, 20:00 hod
neděle 30.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Kobylisy vs. Pelhřimov, 18:00 hod
sobota 06.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Turnov
sobota 13.10.2018 Národní liga mužů v Plzni, 16:30 hod FbC Plzeň vs. Pelhřimov
sobota 20.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kadaň
neděle 28.10.2018 Národní liga mužů v Praze,  Panthers Praha vs. Pelhřimov
sobota 03.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Wizards
neděle 11.11.2018 Národní liga mužů v Králově Dvoře, Králův Dvůr vs. Pelhřimov
sobota 17.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Orka
neděle 25.11.2018 Národní liga mužů v Jaroměři; Jaroměř vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 15.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Traverza Mukařov
sobota 22.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kobylisy
sobota 05.01.2019 Národní liga mužů v Turnově; TJ Turnov vs. Pelhřimov
sobota 12.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. FbC Plzeň
sobota 19.01.2019 Národní liga mužů v Kadani; Kadaň vs. Pelhřimov
sobota 26.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Panthers Praha
sobota 02.02.2019 Národní liga mužů v Praze; Wizards vs. Pelhřimov
sobota 09.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Králův Dvůr
sobota 16.02.2019 Národní liga mužů v Čakovicích; ASK Orka vs. Pelhřimov, 18:00 hod 
sobota 23.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Děčín
 
NADSTAVBA Národní ligy
sobota 02.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání čtvrtfinále
neděle 03.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání čtvrtfinále
sobota 09.03.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání čtvrtfinále
sobota 09.03.2019 Národní liga mužů, play down – 1. kolo, 1. utkání
neděle 10.03.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání čtvrtfinále
neděle 10.03.2019 Národní liga mužů, play down – 1. kolo, 2. utkání
sobota 16.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání semifinále
sobota 16.03.2019 Národní liga mužů, play down – 1. kolo, 3. utkání
neděle 17.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání semifinále
neděle 17.03.2019 Národní liga mužů, play down – 1. kolo, 4. utkání
sobota 23.03.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání semifinále
sobota 23.03.2019 Národní liga mužů, play down – 2. kolo, 1. utkání
neděle 24.03.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání semifinále
neděle 24.03.2019 Národní liga mužů, play down – 2. kolo, 2. utkání
sobota 30.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání finále
sobota 30.03.2019 Národní liga mužů, play down – 2. kolo, 3. utkání
neděle 31.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání finále
neděle 31.03.2019 Národní liga mužů, play down – 2. kolo, 4. utkání
sobota 06.04.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání finále
sobota 06.04.2019 Národní liga mužů, play down – 2. kolo, 5. utkání
neděle 07.04.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání finále
sobota 13.04.2019 Národní liga mužů, play off – 5. utkání finále
sobota 20.04.2019 1. liga mužů, baráž – 1. utkání
sobota 20.04.2019 Národní liga, baráž – 1. utkání
neděle 21.04.2019 1. liga mužů, baráž – 2. utkání
neděle 21.04.2019 Národní liga, baráž – 2. utkání
sobota 27.04.2019 1. liga mužů, baráž – 3. utkání
sobota 27.04.2019 Národní liga, baráž – 3. utkání
neděle 28.04.2019 1. liga mužů, baráž – 4. utkání
neděle 28.04.2019 Národní liga, baráž – 4. utkání
sobota 04.05.2019 1. liga mužů, baráž – 5. utkání
sobota 04.05.2019 Národní liga, baráž – 5. utkání
 
Přípravná a pohárová utkání
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:13, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov - FbC Strakonice 2:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Sokol Písek 4:1, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 0:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň 4:4, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:5, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FB Hurrican Karlovy Vary 3:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 1:2 po ts, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň, 4:5 po ts, SH Jindřichův Hradec
Spartak Pelhřimov - Orlicko-Třebovsko, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 6:5
Spartak Pelhřimov - FBŠ Všestary, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 3:8
Spartak Pelhřimov - FbK Piráti Chrudim, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 5:5
Spartak Pelhřimov -  FBC Slavia Praha, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 7:2
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice, 5:8, SH České Budějovice 
Spartak Pelhřimov - FTC Vysoké Mýto, neděle 2.9.2018 16:00 hod, SH Vysoké Mýto 3:8
1.ASK Orka Čelákovice24
2.Spartak Pelhřimov21
3.TJ Sokol Jaroměř21
4.TJ Turnov18
5.FAT PIPE Traverza Mukařov17
6.Panthers Praha17
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr15
8.FBC Plzeň12
9.Florbal TJ Kobylisy11
10.DDM SANEXCZ Děčín IV8
11.FBC DDM Kati Kadaň8
12.Wizards DDM Praha 108
Nejbližší utkání
Muži
17.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
ASK Orka Čelákovice
15.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FAT PIPE Traverza Mukařov
22.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Florbal TJ Kobylisy
Partneři