10.03.2020
autor: Jan Knězů

Paráda, po roce jsou ženy zase královnami!

Holky v Týně nad Vltavou urvaly další dvě výhry, čímž si s předstihem zajistily prvenství ve 2. lize žen. Na posledním turnaji v Písku už budou bojovat jen o to, zda si udrží sezonní neporazitelnost.

Spartak Pelhřimov vs. TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ 12:2 - online
Do prvního zápasu jsme vstoupili s velkou chutí, z čehož pramenil rychlý gól. Po pár snadno vstřelených brankách jsme zvolnili a soupeř nás chvilku přehrával. Deset minut druhé třetiny jsme skoro nevystřelili na branku. V té třetí se naše hra výrazně zlepšila a mohli jsme se těšit z dalšího vítězství.

Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Spartak Pelhřimov 4:6 - online
Druhý zápas pro nás začal taky velmi dobře. Pěknou kombinací a nečekaně přesnou střelou jsme otevřeli skóre hned při prvním střídání. Po naší chybě jsme bohužel dovolili soupeři vyrovnat. Do konce třetiny se nám ale podařilo vstřelit branku a ubránit přesilovku. Na začátku druhé periody jsme odskočili o další góly, nicméně celý náš výkon srážely hrubé chyby a nepřesnosti. Třetí třetina byla trochu chaotická. Absolutně se nám nedařilo deset minut rozehrát, soupeř naštěstí naše hrubé chyby nepotrestal. Na konci zápasu se náš výkon zlepšil a těsné vedení si pohlídali.

+ zvládnutá oslabení, návraty do obrany
- nepřesné a zbrklé nahrávky, individuální chyby

Holky si dvěma výhrami zajistily prvenství ve 2. lize žen a na posledním turnaji v Písku už budou bojovat jen o to, zda si udrží sezonní neporazitelnost.

Další články z této kategorie
30.04.2019
Tři body s hlavou nahoře
Poslední tři ligové body pelhřimovských žen
08.04.2019
Ženy dvě kola před koncem sezóny získaly první místo!
Třetí sezóna staronového ženského družstva spěje ke zdárnému konci!
20.01.2019
Jak se daří ženám?
Ženy v letošní sezóně ochutnávají druhou ligu žen z druhého konce tabulky než byly zvyklé. Tento víkend se v domácí hale hrálo 7. kolo, do kterého ženy v modrožlutém vstupovaly jako vedoucí tým druhé ligy.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.1. FBK Rožnov0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Partneři