30.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Co čeká na Spartak během prázdnin

Nastává čas prázdnin a dovolených. To ovšem neplatí pro florbalisty a florbalistky Spartaku Pelhřimov.

Tréninky pokračují i v létě

I v letních měsících pokračuje letní příprava mužům, juniorům, dorostencům a starším žáků. Dále také ženám, juniorkám dorostenkám a žákyním. Dvě kategorie vyrazí na soustředění. Konkrétně ve druhé polovině července žákyně a dorostenky směrem k Želivu a v 1. polovině srpna dorostenci a starší žáci do střediska Valcha.

Na konci července se více než čtyři desítky dětí mohou těšit na tradiční příměstský tábor. Po dvou covidových letech se tábor rozjede naplno a zároveň jsme rádi, že mezi účastníky nechybí ani Kyle, který se do Pelhřimova opět může vydat až z amerického New Yorku.

 

Přátelská utkání, turnaje a Pohár

Zápasovou přípravu zahájí také muži. Na rozehrání je připraven turnaj pod širým nebem v Jihlavě - Summer Games. Následuje Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích a přátelská utkání: v úterý 9.8. s prvoligovými budějovickými Štíry (od 19:30 hod) a o týden později s divizním týmem Florbal Jindřichův Hradec (od 19:00 hod). O víkendu 20. – 21. srpna pořádá Spartak turnaj 1. kola Poháru Českého florbalu, kde se Pelhřimov utká s divizními týmy Strakonic a Milevska a zástupci regionálních soutěží Meťáku Č. Budějovice a pražským Texasem.

Ženy rozehrají také pohárovou soutěž a to o týden později než muži. Čeká je turnaj v dalekém Třinci a tři prvoligové týmy v podobě domácího FBC Třinec, Aligators a Havířova a zástupce 2. ligy v podobě Jablonného.

 

Nábory a tréninky od 29. srpna

Ve středu 13. července se koná ve Sportovním areálu v Nádražní ulici v Pelhřimově Dětský den v rámci EASI CUPu. Budeme tam nejen s florbalem ale třeba i s malováním na obličej. Akce od 13:00 do 19:00 hod. Doražte si vyzkoušet florbal.

Od pondělí 29. srpna se naplno rozeběhnou tréninky všech družstev v tělocvičně ZŠ Osvobození a od tohoto dne také začínají nábory. Na ty mohou dorazit kluci a holky od pěti let věku. Pokud tedy chcete vy nebo vaše děti začít s florbalem, přečtete si informace k náboru na webu florbalpe.cz, kde je již nyní také k dispozici přehled tréninků na sezónu 2022/2023. 

 

Přejeme všem pohodové prázdniny, užívejte dovolené a nezapomínejte, že florbal je tady s námi už 30 let.

Další články z této kategorie
30.06.2022
Co čeká na Spartak během prázdnin
Nastává čas prázdnin a dovolených. To ovšem neplatí pro florbalisty a florbalistky Spartaku Pelhřimov.
26.05.2022
Přihlášené soutěže a soupeři na sezónu 2022/2023
Spartak Pelhřimov v následující sezóně přihlásí celkem 15 družstev do ligových soutěží a 2 družstva do pohárových. Spartak tak má opět kompletní věkovou strukturu v mužské složce a kompletní nabídku soutěží i v té ženské.
17.12.2021
Dobrých skutků není nikdy dost. Přijďte na Hluk s hračkou
S posledním letošním zápasem áčka končí taky vánoční sbírka určená pro děti z domova v Senožatech. Pokud bude hraček víc než na jedno auto, je sekretář oddílu připravený zapojit kárku.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři