11.03.2019
autor: Jan Koten

Úpravy tréninků ve středu 13. března

S ohledem na pátý, rozhodující, zápas čtvrtfinálové série Národní ligy mužů dochází ve středu 13. března ke změnám některých tréninků.

středa 13.3.
starší žáci                      16:00-17:30 hod, tělocvična SOU Pelhřimov, vchod z ulice Komenského
přípravky a elévové       17:00-18:30 hod, ZŠ Osvobození Pelhřimov;
žákyně a dorostenky     17:30-19:00 hod, ZŠ Osvobození Pelhřimov
mladší žáci                    zrušeno, možno dobrovolně se staršími žáky na SOU Pelhřimov
dorostenci                      zrušeno
utkání áčka                    18:30 hod: sraz hráčů a příprava haly (stolek, reklamy, střídačky, tribuny, video, mantinely, ...)
                                       19:00 hod: sraz pořadatelů a uvolnění hrací plochy pro týmy
                                       20:00 hod: oficiální začátek utkání
                                       do 23:00 hod: kompletní úklid haly

Rozpis šaten na středu 13. 3. 2019
č. 1         Spartak Pelhřimov - áčko (k dispozici od 17:00 hod)
č. 2         Spartak Pelhřimov - dorostenky (k dispozici od 17:00 hod)
č. 3         TJ Turnov (k dispozici od 17:00 hod)
č. 4         Spartak Pelhřimov - doprovodný program k utkání
č. 5         Spartak Pelhřimov - přípravky a elévové             
               pořadatelé utkání Národní ligy (šatna k dispozici od 18:45 hod)
č. 6         Spartak Pelhřimov - přípravky a elévové   
               rozhodčí Národní ligy (šatna k dispozici od 18:45 hod)

Další články z této kategorie
04.05.2019
Změna tréninků přípravek a elévů
V květnu dochází ke změně tréninků - čtěte.
29.04.2019
Uplynulý víkend v kostce - dohráno, sezóna 2018/2019 je u konce
Stručné shrnutí uplynulého víkendu 27.-28.4.2019
23.04.2019
Co nás čeká - poslední kola ligových soutěží pro 4 pelhřimovské týmy
Co nás čeká o víkendu 27.-28.4.2019?
1.TJ Sokol Jaroměř (POSTUP)54
2.ASK Orka Čelákovice41
3.Spartak Pelhřimov39
4.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr38
5.FAT PIPE Traverza Mukařov37
6.TJ Turnov37
7.Panthers Praha33
8.Wizards DDM Praha 1032
9.Florbal TJ Kobylisy27
10.FBC Plzeň24
11.FBC DDM Kati Kadaň (SESTUP)20
12.DDM SANEXCZ Děčín IV (SESTUP)14
Nejbližší utkání
Partneři